Blogi

RSS
Viimased Parimad Populaarsemad
Vali kategooria:
Kui poodi minna ei viitsi - need on parimate pakkumistega veebipoed!

02.08.2016 |

Kui poodi minna ei viitsi - need on parimate pakkumistega veebipoed!

Veebipoed muutuvad järjest populaarsemaks, mida näitab ka asjaolu, et üha rohkem veebipoode avaneb ka Eesti šoppajatele. Veebipoodides ostlemise kasuks räägib aga lisaks mugavusele ka see, et valik on suurem ning hinnad tihti paremad.

Ilmselt on enamik praeguseks külastanud Kaubamaja, H&Mi või Zara veebipoodi, mis kõik hiljaaegu avati. Nende kõrval on aga veel terve rida teisigi veebipoode, mis väärivad külastamist täpselt sama palju ning kus allahindlusnurk on kohati lausa aastaringne. 

 

The Outnet

www.outnet.com

See on koht neile, kes himustavad disainerrõivaid ja –aksessuaare, kuid tavahindadega neid osta ei jõua. Outneti puhul on põhimõtteliselt tegemist disainerrõivaste outletpoega, kus müügil möödunud hooaegade kollektsioonidet pärit asjad. Seejuures väärib märkimist, et valik on väga trendikas ning pole sugugi aru saada, et kannad midagi eelmisest hooajast (kui see kellelegi üleüldse korda läheb). Kõige parem on aga veebipoe juures see, et disainerrõivaid, -kotte, -kingi ja –ehteid on võimalik soetada originaalhinnast lausa 80 ja rohkem protsenti soodsamalt. 

Näiteid veebilehelt: 

1. Étoile Isabel Marant teksad

Hind enne 350 €

Hind nüüd 87,50 € 


2. Michelle Mason top 

Hind enne 520 €

Hind nüüd 182 € 

 

Topshop

www.topshop.com

Tegemist on brittide H&Miga. Tõsi, hinnatase on H&Mist küll kõrgem, kuid trendimaiaste jaoks valik isegi laiem. Kõige rohkem tähelepanu pälvib aga veebilehel olev aastaringne allahindlusnupp, kus võrreldes tavaallahindlustega võib leida tõliselt odavaid ja omanäolisi riideid ja aksessuaare.

Näiteid veebilehelt: 

1. Jumpsuit 

Hind enne 84 €

Hind nüüd 42 € 


2. Sandaalid

Hind enne 110 € 

Hind nüüd 34 € 

 

Asos

www.asos.com

Asos on Suurbritannia vaieldamatult suurim veebipood, mis ühendab endas nii kiirmoekettide riideid kui ka veidi kallimate disainerbrändide kollektsioone. Põhimõtteliselt võib kodust lahkumata osta sealt kõik alates aluspesust ja lõpetades pulmakleidiga. 

Lisaks on veebilehel ka eraldi outlet ja marketplace, kus on aastaringselt hinnad kuni 70 protsenti alla lastud. 

Näiteid veebilehelt: 

1. Käekott (Yoki Fashion)

Hind enne 63,38 €

Hind nüüd 30,98 € 


2. Kleit (Little Mistress)

Hind enne 67,60 €

Hind nüüd 39,44 €  

 

Uterqüe

www.uterque.com

Ilmselt pole enamik sellest brändist midagi kuulnud. Tegemist on Zara’ga ühte gruppi kuuluva moebrändiga, mis on laias maailmas väga populaarne. Tõsi, hinnad on soolasemad kui Zaras, kuid toodete kvaliteet selle võrra parem. Rõivaste ja aksessuaaride disain on niivõrd äge, et paljud arvavad, et tegemist ongi mõne hirmkalli disainerbrändiga. 

Näiteid veebilehelt: 

1. Pärlitega poolsaapad

Hind 150 € 


2. Nahkjakk 

Hind 275 € 

 

Warehouse

www.warehouse-london.com

Vähetuntud kiiremoekett, mida on Eestile kõige lähemal võimalik soetada Stockholmist. Kui muidu kipuvad kiirmoekettide valik olema selline, mis sobib rohkem noorematele inimestele, siis Warehouse’i rõivaid ja aksessuaare võivad kanda absoluutselt kõik – vanusest hoolimata. Samuti on riided veidi rohkem ajatuma disainiga. Kindlasti tasub sinna vaadata neil, kel on vaja korralikke kontoririideid, kuid kodumaine valik on liiga igav. 

Näiteid veebilehelt: 

1. Mantel

Hind enne 116 €

Hind nüüd 46 €


2. Pliiatsseelik

Hind enne 64 € 

Hind nüüd 24 € 

 

Puust ja punaseks – mida tohib ja ei tohi pulma selga panna?

27.08.2016 |

Puust ja punaseks – mida tohib ja ei tohi pulma selga panna?

Arvate, et pruudil on raske keiti valida? Tegelikult on täpselt sama raske ka külalistel. Kuna pulmi on igasuguseid, tuleb riiete valik eriti täpselt läbi mõelda ja arvestada seejuures ka sellega, et valitu kedagi ei solvaks. 

Pulmakülaliste riietusest räägitakse palju ning see võib kutse saanud külalisel pea täiesti sega ajada. Kuna abiellumine on taaskord moodi läinud, siis teeme külaliste elu lihtsaks ja toome välja täpselt kõik asjad, mida tohib ja mida ei tohi selga panna. 

Esiteks tuleb teada seda, et valget värvitooni tõesti ei tasu selga panna. Jäägu valge pruudile ja külalised hoidku valgetest kleitidest, pükskostüümidest, jumpsuit’idest ja ülikondadest eemale. Kuna kõik pruudid ei abiellu lumivalges, vaid palju kantakse ka kreemikaid ja elevandiluukarva kleite, siis võiksid külalised ka kreemikaid värvitoone vältida. 

Kindlasti ei tohiks pulma minna ka mustas. Seejuures meestel on tume ülikond lubatud, kuid naise tume kleit või tume pükskostüüm jätab väga vale mulje. Ka väikest musta kleiti, mis väidetavalt kõlbab kandmiseks igal pool, võiks pulmas pigem vältida. Samas, kes eelistab tumedamaid värvitoone, siis näiteks tumesinine ülikond või kleit on täiesti lubatud ja mõjuvad väga soliidsena just veidi rangemat riietust nõudvas pulmas. Näiteks kirikliku laulatuse puhul tuleks eelistada rangemat rõivastust. Loomulikult on lubatud ka muud värvid peale tumesinine, kuid samas tuleks arvestada, et näiteks suured mustrid kirikusse ei sobi. Kel endal ideedest puudu jääb, siis hästi sobivad inspiratsiooniks kuninglikud pulmad, sest sealsed külalised reeglina moeapse ei tee. 

Kui abiellutakse kirikus, siis pane selga:

 

River Island 75 € 

 

Kui tegemist on aga looduses toimuva pulmaga, siis tasub kontskingad koju jätta ning riietuda veidi vabamalt. Näiteks naistele sobivad hästi maksikleidid ja A-lõikelise seelikuosaga kleidid. Jalanõude puhul võiks eelistada madalaid või siis platvormtallaga kingi. Mehed võiksid kanda heledamat riietust, kas siis heledat ülikonda või lihtsalt näiteks chino pükstest ja heledast särgist koosnevat komplekti. Samas triiksärk-lips-pintsak kooslus pole kindlasti vajalik.  

Kui abiellutakse looduses:

 

Bastion 229 € 

 

Kui tegemist on peene linnapulmaga, siis võiks aga jälgida veidi trendikamat moodi. Näiteks figuuri järgivad kleidid või hoopis šikk jumpsuit sobivad sellisesse pulma suurepäraselt. Mehed võiksid kanda tumedat ülikonda. Kindlasti tasub aga jälgida seda, et näiteks figuuri järgivate riietega seksikusemeeter liiga kõrgele ei tõuse. Kindlasti ei sobi pulma sellised riided, kus kõigile on su partiisuurus täpselt näha või seelik/kleit nii lühike, et see fantaasiale palju ruumi ei jäta. 

 

Kui tegemist on trendika linnapulmaga, siis pane selga:

 

River Island 73 € 

 

Kui aga pruutpaar korraldab kõigest tagasihoidliku registreerimise, siis tasub ka riietust tagasihoidlikuna hoida, et keegi külalistest ei varjutaks oma riietusega pruuti. Seetõttu läikivad kangad, kärtsud värvitoonid ja suured mustrid sellisesse pulma ei sobi. 

Kui sind on kutsutud lihtsale registreerimisele, siis pane selga:

 

Marciano (Tallinna Kaubamaja) 90 € 

 

 

Leiti 1212 vastet