Blogi

RSS
Viimased Parimad Populaarsemad
Vali kategooria:
Kui poodi minna ei viitsi - need on parimate pakkumistega veebipoed!

02.08.2016 | 1182 blogijad

Kui poodi minna ei viitsi - need on parimate pakkumistega veebipoed!

Veebipoed muutuvad järjest populaarsemaks, mida näitab ka asjaolu, et üha rohkem veebipoode avaneb ka Eesti šoppajatele. Veebipoodides ostlemise kasuks räägib aga lisaks mugavusele ka see, et valik on suurem ning hinnad tihti paremad.

Ilmselt on enamik praeguseks külastanud Kaubamaja, H&Mi või Zara veebipoodi, mis kõik hiljaaegu avati. Nende kõrval on aga veel terve rida teisigi veebipoode, mis väärivad külastamist täpselt sama palju ning kus allahindlusnurk on kohati lausa aastaringne. 

 

The Outnet

www.outnet.com

See on koht neile, kes himustavad disainerrõivaid ja –aksessuaare, kuid tavahindadega neid osta ei jõua. Outneti puhul on põhimõtteliselt tegemist disainerrõivaste outletpoega, kus müügil möödunud hooaegade kollektsioonidet pärit asjad. Seejuures väärib märkimist, et valik on väga trendikas ning pole sugugi aru saada, et kannad midagi eelmisest hooajast (kui see kellelegi üleüldse korda läheb). Kõige parem on aga veebipoe juures see, et disainerrõivaid, -kotte, -kingi ja –ehteid on võimalik soetada originaalhinnast lausa 80 ja rohkem protsenti soodsamalt. 

Näiteid veebilehelt: 

1. Étoile Isabel Marant teksad

Hind enne 350 €

Hind nüüd 87,50 € 


2. Michelle Mason top 

Hind enne 520 €

Hind nüüd 182 € 

 

Topshop

www.topshop.com

Tegemist on brittide H&Miga. Tõsi, hinnatase on H&Mist küll kõrgem, kuid trendimaiaste jaoks valik isegi laiem. Kõige rohkem tähelepanu pälvib aga veebilehel olev aastaringne allahindlusnupp, kus võrreldes tavaallahindlustega võib leida tõliselt odavaid ja omanäolisi riideid ja aksessuaare.

Näiteid veebilehelt: 

1. Jumpsuit 

Hind enne 84 €

Hind nüüd 42 € 


2. Sandaalid

Hind enne 110 € 

Hind nüüd 34 € 

 

Asos

www.asos.com

Asos on Suurbritannia vaieldamatult suurim veebipood, mis ühendab endas nii kiirmoekettide riideid kui ka veidi kallimate disainerbrändide kollektsioone. Põhimõtteliselt võib kodust lahkumata osta sealt kõik alates aluspesust ja lõpetades pulmakleidiga. 

Lisaks on veebilehel ka eraldi outlet ja marketplace, kus on aastaringselt hinnad kuni 70 protsenti alla lastud. 

Näiteid veebilehelt: 

1. Käekott (Yoki Fashion)

Hind enne 63,38 €

Hind nüüd 30,98 € 


2. Kleit (Little Mistress)

Hind enne 67,60 €

Hind nüüd 39,44 €  

 

Uterqüe

www.uterque.com

Ilmselt pole enamik sellest brändist midagi kuulnud. Tegemist on Zara’ga ühte gruppi kuuluva moebrändiga, mis on laias maailmas väga populaarne. Tõsi, hinnad on soolasemad kui Zaras, kuid toodete kvaliteet selle võrra parem. Rõivaste ja aksessuaaride disain on niivõrd äge, et paljud arvavad, et tegemist ongi mõne hirmkalli disainerbrändiga. 

Näiteid veebilehelt: 

1. Pärlitega poolsaapad

Hind 150 € 


2. Nahkjakk 

Hind 275 € 

 

Warehouse

www.warehouse-london.com

Vähetuntud kiiremoekett, mida on Eestile kõige lähemal võimalik soetada Stockholmist. Kui muidu kipuvad kiirmoekettide valik olema selline, mis sobib rohkem noorematele inimestele, siis Warehouse’i rõivaid ja aksessuaare võivad kanda absoluutselt kõik – vanusest hoolimata. Samuti on riided veidi rohkem ajatuma disainiga. Kindlasti tasub sinna vaadata neil, kel on vaja korralikke kontoririideid, kuid kodumaine valik on liiga igav. 

Näiteid veebilehelt: 

1. Mantel

Hind enne 116 €

Hind nüüd 46 €


2. Pliiatsseelik

Hind enne 64 € 

Hind nüüd 24 € 

 

Testi end! Kas teed vahet kiirmoel ja kallil brändil?

29.04.2016 | 1182 blogijad

Testi end! Kas teed vahet kiirmoel ja kallil brändil?

See on kõigile teada, et moemaailmas kopeerivad kõik kõiki ning nii võibki juhtuda, et kahe äravahetamiseni sarnase asja eest küsitakse luksusbutiigis tuhandeid eurosid, kiirmoepoes aga mõnikümmend eurot. 

Kui ajatute klassikute puhul võib võimalusel kaaluda suurema summa maksmist, siis moehittide eest, mis on hitid tõesti vaid mõne kuu ja edasi näevad lihtsalt veidrad välja, ei tasu kindlasti ülemäära palju raha välja käia. Eriti veel seetõttu, et tegelikult kopeerib kiirmood luksusbrände aktiivsemalt kui kunagi varem ning luksusbrändidele sarnaseid või identseid koopiaid on väga kerge leida. 

Kuna kevad on käes ja esimese asjana vahetavad inimesed talvised ülerõivad millegi kevadisema vastu ning fookusesse tõusevad kevadised ülerõivad, siis alljärgnevalt ongi välja toodud mõned ülerõivastehitid, mis on erinvad ainult hinnasildi poolest. 

Kuid esmalt, sellest, millised ülerõivad on sel kevadel need kõige trendikamad? Esikohal on piloodijakid, millest on küll saanud juba omamoodi klassika. Sel aastal peavad need moemärgi täielikuks tabamiseks olema kaunistatud lilledega ning materjali poolest olema veidi läikivamad. Kusjuures, läikiv materjal ja lilled piloodijakil pole sugugi ainult naiste teema, vaid oma õrnemalt poolt peaksid sel hooajal näitama ka mehed. Samuti on piloodijakk varasemaga võrreldes veidi pikemaks veninud. 

Ääretult populaarsed on veel nii pööratud nahast kui tavalisest nahast jakid. Viimased võiksid olla motikastiilis ehk veidi rokilikuma joonega. Eriti stiilne on jakk juhul, kui see on kolmveerand varrukatega ning veidi erksamas värvitoonis. Samas musta värvi nahkjakk on klassika, mida võib kanda rahulikult ka järgnevatel aastatel. 

Tõelliseks hitiks on teksatagid ja ilma varrukateta pikad pintsakvestid. Neist esimest võiksid kanda pigem noorema põlvkonna esindajad, nii poisid kui plikad, ning pintsakvestid sobivad hästi kontoriinimestele või veidikene viisakamat riietumisstiili eelistavatele naistele. 

Kes trendilainel surfata ei viitsi, siis kõige turvalisem valik on klassikaline trentšmantel. Seejuures tasub mõelda, et, kui trentšmantel on tõesti see, mis südame kiiremini põksuma paneb ning milleta ühtegi kevadet ette ei kujuta, siis oleks kasulikum investeerida ühte kvaliteetsesse mantlisse. Mitte aga kulutada tohutut raha igal aastal uue ostmisele, mis kokkuvõttes läheb kordades rohkem maksma. 

 Kes aga leiab, et klassikaline trentš on igav, siis trendikam variant sellest on sel aastal veidi õhemast materjalist, oversize tüüpi ning kerge sportliku mõjutusega. 

Nüüd aga väike test, kas tunned fotolt ära, milline on tuntud kaubamärgi kallis toode ja milline kiirmoetoode? Vastused leiad allpool.

 

PILOODIJAKK

A: 

 

B: 


NAHKTAGI

A:

 

B:


PÖÖRATUD NAHAST JAKK

A:

 

B:


TEKSATAGI

A:

 

B:


TRENTŠMANTEL (KLASSIKALINE)

A:

 

B:


TRENTŠMANTEL (TREND)

 

A:

 

B:


PINTSAKVEST

 

A:

 

B: 

 

 

Vastused:
Piloodijakk - A: Zara 69,95 € / B: Jonathan Saunders 2034 € 
Nahktagi - A: Zara 49,95 € / B: Iro 1778 € 
Pööratud nahast jakk - A: Etoile Isabel Marant 750 € /  B: Mango 89,99 € 
Tekstagi - A: H&M 29,99 € B: Acne Studios 270 € 
Trentšmantel (klassikaline) - A: Zara 79,95 €  / B: Burberry 1495 € 
Trentšmantel (trend) - A: Tom Ford 2950 € /  B:H&M 69,99 € 
Pintsakvest - A: Vince 470 € /  B:Zara 49,95 € 
Kuidas kinkida ja osta pesu?

29.02.2016 | 1182 blogijad

Kuidas kinkida ja osta pesu?

Kuigi pesu kinkimine tõuseb päevakorda eelkõige sõbrapäeva ning naistepäeva paiku, siis oleks ka igapäevaselt hea teada, mida peaks üks pesukinkija teadma poodi minnes ja mida peaks naine ise teadma, kui ta endale pesu ostma suundub. Kasvõi mitte enam mägede taga olevat bikiinihooaega silmas pidades.

Kuigi pesu kinkimine võib tunduda väga romantilise mõttena, siis tegelikult on tegemist küllaltki ohtliku kingiga, millega on väga kerge puusse panna ning kallimat solvata. Milline naine ikka tunneb heameelt, kui mees talle paar numbrit liiga suured või hoopis liiga väikesed püksikud kingib?

Seetõttu tasubki kinkijal enne korralikult eeltööd teha. Kõigepealt tuleb täpselt selgeks teha, mis suurust naine ikkagi kannab.  Seejuures tuleb meeles pidada, et rinnahoidjatel on omaette suurused, mis tähendab seda, et kui oled püksikute suuruse välja uurinud, siis ei ole see kuidagi seotud rinnahoidja omaga. (Lihtsalt üldharivaks vahemärkuseks: Tähed A, B, C jne viitavad rinnakorvi suurusele ning sinna juurde käivad numbrid nagu 75, 80, 85 jne viitavad rinnaalusele ümbermõõdule.)

Lisaks suuruste täppi panemisega on oluline ka see, et pesu ikkagi kasutust leiaks. Seega, kui naine on tagasihoidlik, siis ei tasu talle seksikiisu kostüüme või väga julgelõikelist pesu kinkida. Samuti ei tasu kinkida värvilist pesu, kui pesusahtlisse piiludes vaatab sealt vastu ainult valge ja must pesu. Kindla peale minek on alati elevandiluukarva romantiline pitspesu. Meeles tasub pidada ka seda, et kinkima peaks terve komplekti, mitte ainult püksikuid või rinnahoidjat. 

 

Kui suurusi aga pole võimalik mingil põhjusel välja uurida või kardetakse siiski mööda panna, siis on sama romantiline kinkida naisele hoopis siidist ööpesu või hommikumantel, mida saab osta ka niiöelda silma järgi suurust hinnates. 

H&M 24,99 €

 

Kuid nüüd selle juurde, kui naine läheb ise poodi pesu ostma. Teatavasti kannab enamik naisi vales suuruses rinnahoidjat ning sageli pole nad sellest ise teadlikudki. Tegelikult pole sellest aga sugugi keeruline aru saada, et valitud rinnahoidja pole tegelikult suuruse poolest päris see õige. 

Rinnahoidja on vales suuruses, kui: 

  1. Rinnahoidja seljaosa tõuseb üles.
  2. Tugivõrud ei hoia mugavalt vastu keha, vaid soonivad naha sisse. 
  3. Rind ei täida rinnahoidja korvi täielikult ära või pressivad rinnad kuskilt üle.
  4. Õlapaelad vajuvad alla või soonivad õlgadesse sisse. 

Lisaks on üheks levinumaks veaks ka see, et naised ostavad kokku ühte sorti pesu ning on siis hädas, et neil pole erinevate riiete juurde sobivat rinnahoidjat. Kuigi pidupäeva puhul tasuks vaid erilisema tunde tekitamiseks varuda mõni luksuslikum komplekt, siis igapäevaselt on tegelikult sileda pinnaga, niinimetatud T-särgi rinnahoidja see, mis peaks kõige vähem probleeme tekitama. Tänu siledale pinnale ei ole seda riiete alt näha ning reeglina on need ka rinnahoidjatest kõige mugavamad.

 

Lindex 27,95 €

 

Mida tasub aga teada ülipopulaarsete push-up rinnahoidjate kohta, on see, et enamikele naistele need tegelikult ei sobigi. Nimelt pole naiste rinnad reeglina ümmargused nagu melonid ning ei täida seega rinnahoidja korvi täielikult ära. Selline vaatepilt pole aga silmale kuigi ilus ning kindlasti ei anna see ka loodetud seksikat efekti. 

 

Fotod: tootjad

Leiti 1188 vastet