Garderoob

RSS
Viimased Parimad Populaarsemad
Vali kategooria:
Need on selle aasta kõige kuumemad teksatrendid!

02.03.2017 | 1182 blogijad

Need on selle aasta kõige kuumemad teksatrendid!

Uus aasta on juba ammu käes ning uued kollektsioonidki on poodidesse jõudnud, mis tähendab, et tuleb end viia kurssi uue hooaja trendidega. Mis aga huvitaks kedagi rohkem kui see, mis toimub teksamoes?

Teksad on ilmselt need, mis on olemas igas garderoobis ning mille järgi enamikel inimestel ikka ja jälle vajadus tekib. Seetõttu tasubki juba enne poodi uue paari järele minekut teada, millised mudelid sind ees ootavad ja kas trenditeksad ikka on sinu jaoks või tuleks jääda truuks vanadele klassikutele.

Niinimetatud Mom-teksad

Need on vaikselt moepilti hiilinud juba mitu hooaega, kuid sellel kevadel on need vaieldamatult kõige kuumemad teksad. Mis asjad siis õigupoolest on need mom-teksad? Tegemist on kõrge piha, laia reieosa ja alt kitsenevate teksapükstega, mille kuldaeg jääb 1980ndatesse. 

 

Teksatagi

Lisaks uutele teksapükstele peab kevade must have nimekirja lisama ka teksatagi, sest tegemist on ühe uue hooaja tõelise trendiröögatusega. Pidage meeles, et kõige trendikam on veidi oversize mõõtu tagi. 

 

Lillelised teksad

Kui näete poes mõnda teksapaari, millel on lilled peal, siis tasub need pikemalt mõtlemata ära osta. Nimelt on lilledega kaunistatud teksad ühed selle hooaja uudised, mis annavad tavalisele teksale veidi isikupära.

 

Ära hakitud säärtega teksad

 

See trend oli suur juba möödunud hooajal, kuid narmendavad ja veidi räsitud välimusega teksasääred jätkavad oma võidukäiku ka sel aastal. Seejuures ei peagi minema poodi uut paari ostma, vaid väga vabalt võib kääridega trendikamaks muuta ka mõne oma vana paari.

 

Kukekad, alt laienevad teksad

Kui teksad meenutavad veidikene püksseelikut ja näevad välja nagu oleks kandja neist mõned aastad tagasi välja kasvanud, siis tasub needki endale soetada. Taoliste teksapükste puhul tasub meelde jätta veel sedagi, et need näevad ühtmoodi head välja nii naiselike kontskingadega kui ka tänavatossudega.

 

Sirgelõikelised teksad

Klassika, mis ei lähe kunagi moest, on murdnud ennast trenditeksadega ühele joonele. Ilmselt on tegemist kõige kindlama ostuga, sest neid võib kõigega sobitada ning kindlasti ei pea muret tundma, kas need ka järgmisel hooajal kandmiseks piisavalt trendikad on. 

 

Valged või peaaegu valged teksad

 

On vist üpris tavaline, et ilmade soojenedes ilmuvad moepilti valged teksad? Nii on ka sel aastal. Ühtmoodi trendikad on nii kriitvalged kui ka veidi vähem kriitvalged teksad. Samas peab meeles pidama, et valged teksad lisavad igale figuurile kilosid juurde ning enne nende kandmist tasub kõvasti mõelda, kas need ikka sobivad sinu figuuriga või teevad sellele hoopis karuteene. 

 

 

Trendikaid teksaoste:

 1. Zara 49,95 € 
 2. River Island 55 € 

   
 3. H&M 39,99 € 

   
 4. Lindex 39,95 € 

   
 5. Zara 49,95 € 

   
 6. River Island 55 € 
 7. Zara 49,95 € 

 

 

 

 

Kuidas see seksikalt riietumine päriselt käib? 

22.02.2017 | 1182 blogijad

Kuidas see seksikalt riietumine päriselt käib? 

Naised kipuvad arvama, et kui tahad seksikusenumbrid lakke lüüa, siis peab ennast võimalikult alasti koorima. Kas see aga ikka on kõige õigem viis näidata teistele, kui seksikas naine sa ikka tegelikult oled? 

Kas seksikas naine on see, kes jätab riietudes võimalikult palju paljast ihu katmata või hoopis see, kes laseb paljal nahal minimaalselt välkuda? Kindlasti arvab enamik, et just see esimene on õige vastus, sest kinni kaetud ihu ei saa ju ometi olla seksikas, kuid tegelikult võib nii siiski olla. Just enda võimalikult paljaks koorimine on tegevus, mis jätab naisest liiga labase, kerglase ja kohati isegi meeleheitel mulje. 

Mõelge ise, kui seksikas ikka on, kui naine on pannud selga mikromini, nabatopi, mille dekoltee on nii suur, et rinnapartii ähvardab sealt välja hüpata ning kõigele sellele juurde lisanud killerkontsad? Küll aga on mehed isegi tunnistanud ja palju rohkem erutavad neid sellised riided, mille puhul on üllatusmoment ja kõik ei ole koheselt letti löödud. 

Kuid, kuidas siis ikkagi näha seksikas välja, ilma et peaks päris paljalt välja minema? 

Kõige lihtsamalt saab seksikust lisada kingade ja eriti just kontskingade abil. Kui naine kannab kontsi, siis muutub ta alateadlikult enesekindlamaks ning tema kõnnak seksikamaks. See viimane juhtub loomulikult ainult siis, kui osatakse kontskingadega kõndida. Pardi kombel, pepu püsti, ringi paterdamine ei tee kedagi seksikaks. 

Paljud unustavad ära, et üheks naise kõige seksikamaks kehaosaks peetakse õlgu ja selga. Näiteks seljalt avatud topp või kleit, mis on eest kinni kaetud ei mõju väga pealetükkivalt, kuid samas omab kindlat seksikuse faktorit. Samuti ei pruugi õlgade paljastamine tunduda erilise pingutusena pilke püüda, kuid tegelikult see just seda on. Pealegi peetakse õlgu naise kõige ilusamaks kehaosaks, olenemata tema figuurist. 

Mis värv on seksikas?

Vähe teatakse ka seda, et paljastatud randmed mõjuvad seksikalt. Seetõttu võib ka tagasihoidlikult mõjuv, kuid kolmveerantkäistega pluus mõjuda palju seksikamalt kui ükski naine kunagi arvata oskaks.

Veel peetakse universaalselt seksikaks V-lõikelise kaelusega pluuse ja toppe. Seejuures ei tasu aga hankida sugugi sellist, millest ähvardab partii jalga lasta, vaid pigem midagi veidi tagasihoidlikumat. 

Seksikust saab tekitada ka värvide abil. Näiteks on uurignud näidanud, et punane on värv, mis paneb meeste südame kiiremini lööma. Kõige kaunimad ja seksikamad pidid aga naised välja nägema hoopis juveelitooni riideid kandes. Seevastu mullinätsu roosad ja läikivad punased ei tee kedagi seksikaks. 

 

Seksikuse faktoriga riideid: 

 

River Island 45 € 


Zara 22,95 € 


River Island 65 € 


H&M 59,99 € 


Zara 45,95 € 

Milliseid levinud moereegleid peaks koheselt ignoreerima hakkama?

01.02.2017 | 1182 blogijad

Milliseid levinud moereegleid peaks koheselt ignoreerima hakkama?

Moereeglid muutuvad pidevalt ja selleks, et elu veidi vabamalt võtta ning riietumisse suhtuda kui millegisse lõbusasse, tasuks nii mõnedki reeglid ära unustada ning millal siis veel seda teha, kui mitte uue aasta alguses.

Nii mõnigi moereegel, mille järgi on aastakümneid elatud, on täna kehtetu. Tõsi, mõned neist on väikesed nagu see, et musta ja tumesinist tegelikult tohib küll koos kanda, mõned aga üpris suured nagu erinevate mustrite koos kandmine. Nii võibki teise moegeniaalsus nii mõnelegi tunduda täieliku jaburusena. Et asja veidi vabamalt võtta ja riietumine lõbusam oleks, siis tasuks ära unustada ka mõned muud reeglid, mis kipuvad riietust, kas liiga igavaks tegema või siis meid lihtsalt liigselt piirama. 

 

Skandinaavia minimalism tähendab pealaest jalatallani musta riietumist

Tegelikult võib vabalt kanda ka teisi värve, lihtsalt riiete lõiked ja disain peab olema tagasihoidlikult minimalistlik.

 

Litrid, läikivad kangad ja metallitoonides riided on ainult peol kandmiseks

Tegelikult võib neid väga hästi kanda ka argipäeval, kui nad on sobitatud tagasihoidlikumate riietega nagu kudumid, T-särgid jne.

 

Kullast ja hõbedast ehteid ei tohi koos kanda

Kulla ja hõbeda kombineerimine ehete ja aksessuaaride näol on väga populaarne juba mitu aastat.

 

Miniseelikud on ainult noortele

Vanuse asemel tasuks eelkõige mõelda siiski sellele, kas miniseelik sobib selga ja kas kandja ennast sellega ka mugavalt tunneb. Kui sobib ja enesetunne on hea, siis number passis küll kedagi segama ei peaks. 

 

Jalanõud ja kott peavad värvi poolest sobima

Täiesti aegunud reegel, mida kindlasti ei pea enam järgima. Tegelikult näeb outfit palju huvitavam välja, kui sa kannad erinevates värvitoonides aksessuaare. 

 

Sokke ei kanta kontskingade ja sandaalidega

Tegelikult on praegu selline asi väga moes ning varbadki on kindlasti tänulikud, et ei pea meie kliimas pidevalt külmetama.

 

Lühikest kasvu naised ei peaks pikki kleite kandma

Arusaam nagu ei sobiks lühikest kasvu naised pikki kleite kandma või nad neid kandes veel lühemad välja näevad, on täiesti aegunud.  Tegelikult muudab õiges pikkuses ja lõikega pikk kleit lühikese inimesi visuaalselt hoopis pikemaks.

 

Roosa ja punane ei sobi kokku

Seegi värvikombinatsioon, sarnaselt musta ja tumesinisega, on tegelikult ammu lubatud. 

 

Pikka kasvu naised peaksid vältima kontskingade kandmist

Kindlasti ei tasu seda teha, sest kontskingad annavad parema rühi ning tihti annavad naisele puuduolevat enesekindlust.

 

Pruuni ja musta ei tohiks koos kanda 

Järjekordselt üks aegunud arusaam. Tegelikult on pruun ideaalne värv kui must tundub liiga üksluine, kuid erksama värvitooni lisamiseks ei ole tuju või tahtmist.

 

Erinevaid loomamustreid ei tohi koos kanda

Kuigi see on väga riskantne, siis tegelikult ei pea tõesti enam valima, kas kanda ainult leopardi-, ussi- või sebramustriga asju, vaid neid võib soovi korral ka omavahel kombineerida. Lihtsalt tuleb proportsioonid ja mustrite värvitoonid omavahel paika saada. 

Leiti 26 vastet