Garderoob

RSS
Viimased Parimad Populaarsemad
Vali kategooria:
Millise pesuga oma elu vürtsitada? 

04.12.2016 | 1182 blogijad

Millise pesuga oma elu vürtsitada? 

Kuigi on talv, ei tähenda see seda, et sellele, mida me kanname riiete all üldse tähelepanu ei peaks pöörama. Hoopis vastupidi – seksikas pesu võib külmadesse õhtutesse kõvasti soojust tuua. 

Silmapaistva pesuga võib nii kodust elu vürtsitada kui ka endal enesetunde paremaks teha. Kuigi pesu võib tunduda tähtsusetuna, siis tegelikult aitab kaunis pesu enesehinnangut tõsta, isegi siis, kui keegi teine seda ei näe. 

Seejuures ei pea pesu sugugi olema ülimalt ekstravagantne, sest tagasihoidlik naine nagunii ei julge seda selga panna. Seepärast tasubki pesu ostes oma liistude juurde jääda ning mitte üritada kedagi teist matkida. Sama kehtib ka pesu kinkimise juures. Kui pesu kingitakse väga tagasihoidlikule naisele, siis ei tasu oodata, et ta mõne seksikiisu komplektist väga rõõmu tunneb või selle endale koheselt, või üldse kunagi, selga paneb. 

Kuid, millise pesuga siis võiksid oma elu vürtsitada julged ja millesega veidi tagasihoidlikumad naised? Mõlemal juhul on valikuid piisavalt. 

Naine, kes tähelepanu ei ihka

Tagasihoidlumate naistel tasub kindlasti vaadata sportlikkust moest inspireeritud pesutrende, mis seejuures ei tähenda sugugi sportrinnahoidjatega päevast päeva ringi käimist, vaid taoline pesu võib olla vägagi naiselik, kuid ilma liigsete pilgupöörajateta. 

Samuti on moes minimalism, mis tähendab, et pesu on disainilt puhas ning puuduvad igasugused väljakutsuvad lisandid, pitsdetailid ja paljastused, mis fantaasiale ruumi ei jäta. Seejuures tasub teada, et selline pesu on ka väga mugav ning pikisilmi pole vaja oodata päeva lõppu, mil saab koju tulla ja rinnahoidja seljast võtta. 

 

River Island 25 € 


River Island 13 € 


H&M 14,99 € 


H&M 17,99 € 


Lindex 17,95 € 


Change Lingerie 34,95 € + 18,95 € 

 

Seksika pesu fännid

Veidi edevamad naised seevastu võivad aga vürtsitada oma elu pitsiliste body’dega ning neid sugugi mitte riiete alla peita, vaid kanda neid näiteks topi või pluusi asemel. Tõsi, kontorisse niimoodi riietatuna ei tasu minna, peole seevastu sobib nii ideaalselt. Järjest jõulisemalt annab endast märku ka korsetitrend. Seejuures pole korsett enam sugugi piinav riideese, milles pole võimalik hingata, vaid lihtsalt veidi väljakutsuvam ja särtsakam pesu, millega oma elu vürtsitada. Julgemad naised võivad korsette kanda ka ilma neid pluuside ja toppide alla peitmata. Tõsi, ka see pole kõige õigem viis kontorisse sisse astuda, vaid pigem on tegemist seksika viisiga peooutfiti vürtsitada. 

Moes on ka igasugused pilkupööravad pitsdetailid, väljakutsuvad paelad, litrid ja kõik muu mis kinnitab, et less is not more. Seejuures ei tasu alahinnata ka värvi pilkupüüdvat mõju ja klassikalise musta pintsrinnahoidja asemel kanda hoopis punast, roosat või rohelist. 

Lisaks sellele, teevad pesutrendide seas ilma ka igasugused aasiapärased õiemustrid, mis ei ole küll nii üleannetud nagu eespoolnimetatud, kuid pilkupööravad ning omamoodi seksikad kindlasti. 

 

H&M 14.99 €


River Island 37 € 


River Island 22 € +13 € 


H&M 24,99 € 


Lindex 24,95 € 


Change Lingerie 59,95 € + 24,95 € 

 

Mida kanda praegu, kui tahad, et kõik sulle järele vaataksid?

28.11.2016 | 1182 blogijad

Mida kanda praegu, kui tahad, et kõik sulle järele vaataksid?

Talveperiood võib olla neile, kes armastavad oma välimusega silma paista tõeliseks piinaks, selle pärast, et hallides ja mustades kampsunites ja mantlites pole ju mitte midagi erilist. 

Õnneks on sel hooajal edevuselaat omamoodi moes, mistõttu ei pea inimesed, kes ei kannata musta- ja hallikirju riietuse hooaega, väga palju vaeva nägema, et endale meelepärased riided selga hankida. 

Seejuures ei tasu sugugi arvata, et ainukene võimalus silma paista on hankida endale kollane sulejope, vaid võimalusi on nii palju, et põhimõtteliselt võib iga rõivakiht karjuda tähelepanu järgi, aluspesust alates ja lõpetades ülerõivastega. 

Kuid alustame siis kõige alt ehk pesust. Sellel hooajal on vürtsitamise võimalusi küll ja veel. Näiteks on väga trendikad üpriski paljastavad pesukomplektid, mis fantaasiale palju ruumi ei jäta. Moes on ka näiteks body’d, mida riiete alla peitmise asemel võib hoopis kanda seelikute ja pükstega nii, et need ka teistele näha on.
 


H&M 24,99 € 


H&M 14,99 €


River Island 22 € Kui aga aluspesu juurest edasi liikuda, siis ka järgmine kiht võib soovi korral pilke pöörama panna. Näiteks on väga populaarne leopardimuster. Seejuures võib vabalt mööda vaadata reeglist, mis on senimaani öelnud, et kanda võib korraga vaid üht leopardimustrilist rõivast või aksessuaari. Nüüd on aga täiesti lubatud riietada ennast kasvõi pealaest jalatallani leopardimustrilistesse riietesse ning võtta seejuures näppu veel leopardimustriline kott ja lükata jalga leopardimustrilised jalanõud. Samas tuleb arvestada sellega, et selline loomalik välimus võib nii mõnelgi juhul olla veidi too much ning kõik seda välja kanda ei suuda. Loomaaiast põgenenud leopardi moodi ei taha aga ilmselt keegi välja näha. Seejuures on leopardimuster aga suhteliselt turvaline valik kuna see muster on klassika, mis väga moest ära ei lähe. Tõsi, enamasti tuleb seda siiski võimalikult minimaalsetes kogustes kanda. 

Zara 69,95 € 


River Island 60 € 


H&M 29,99 € 


Kui leopardimuster ei meeldi, siis on ka teisi viise silma paistmiseks. Näiteks roosafännid võivad hakata hoopis niinimetatud flamingotrendi järgima. Ehk siis pealaest jalatallani end roosasse riietada. Seejuures roosad mantlid ja joped on sel talvel poodidest täiesti leitavad. Et välimus liiga roosa ei ole, siis võiks omavahel sobitada roosa erinevaid värvinüansse. Roosa puhul tuleks aga arvestada, et barbie-nukulik välimus on vägagi kerge tekkima. 

River Island 37 € 


Zara 29,95 € 


Zara 49,95 € 


Kui roosagi ei ole see päris õige viis tähelepanu tõmbamiseks panna, siis on selleks veel ka kolmas võimalus. Näiteks on moes ka igasugused metallivärvid nagu kuldne, hõbedane, pronks ja muud metalliläikelised värvid. Kuna saabumas on peohooaeg, siis on sellised riided vägagi kohased ja kindlasti pööravad ka rohkem pilke kui tavaline punane jõulukleit. Samas tasub ettevaatlik olla, et endale mitte kostüümipeolikku tulnukavälimust tekitada. 


Zara 49,95 € 


H&M 29,99 € 


Zara 59,95 € 

Milline ülerõivas sobib just Sulle?

02.11.2016 | 1182 blogijad

Milline ülerõivas sobib just Sulle?

Mantli ja jaki ostmine on küllaltki suur väljaminek, mistõttu tasub kindlasti läbi mõelda, milline sobib kõige täpsemalt just sinu elustiiliga ja vajadustega

Loomulikult oleks ideaalne, kui kapiust avades, vaataks vastu terve kollektsioon ülerõivaid, kõikide võimalike elujuhtumite jaoks ja igas mõeldavas värvitoonis. Reaalsus on aga see, et kuna mantlid, joped ja muud ülerõivad maksavad omajagu, siis kümmet erinevat pole enamikel võimalik soetada ning pigem tuleb osta selline, mis tõesti kasutust leiab ning elustiiliga kõige paremini sobib. Näiteks ei tasu kodustel emmedel endale soetada ülipeent kontoripreilide mantlit, sest vankriga ringi rallides või liivaskastis lapsega mängides, näeb see lihtsalt veidi naljaks välja ning ilmselt ei tunne kandja ennast ka kõige mugavamalt. 

Seega, ülerõivad tuleks valida lähtudes mitte sellest, et vahel käiakse nädalavahetusel pargis jalutamas, vaid siiski selle järgi, kus ja millele enamik aeg kulub. 

 

Kui töötad viisakas kontoris ja liigud ringi autoga....

Kui sa pead igapäevaselt viisakas välja nägema või lihtsalt eelistad veidi intelligentsemat välimust ning väljas paukuvad külmakraadid või kõle tuul pole sinu jaoks probleem kuna liigud autoga uksest ukseni, siis on valikuvõimalus kõige suurem. Nimelt enamik trendikatest ülerõivastest, mis seejuures on väga viisakad, kipuvad olema mõeldud veidi soojemas kliimas elavatele inimestele ning põhjamaades panevad need kandja külmataluvuse tõsiselt proovile. Näiteks sobivad sulle eest nööpide ja lukuta, vaid seotava kinnisega mantlid või siis praegu väga trendikad militaarsete mõjutustega mustad, kuldsete nööpidega villased või poolvillased mantlid. Selline musta ja kuldse segu mõjub väga luksuslikult ning kuna selliseid mantleid reeglina eest kinni ei nööbita, vaid käiakse ringi lahtiste hõlmadega, siis on need on täpselt sinu elustiilile sobivad. 

 

Zara 129 € 


 

Massimo Dutti 249 € 


Mango 139,99 € 


 

Kui töötad kontoris ja liigud ühistranspordiga või käid jala...

Kuna bussi ja trolli ootamine või siis hoopis jala tööle ja töölt koju kõmpimine tähendab seda, et valmis tuleb olla nii vihmaks, lumeks, tuuleks ja kõigest muuks ebameeldivaks, mida sügisel ja talvel pakkuda on. Sellisel juhul tasub endale hankida sulemantel või -jope. Õnneks on sellised mantlid praegu väga trendikad ning valik on väga lai. Siiski võiks vältida ülemäära pakse, kubujussi mantleid, mis ka kõige saledamast inimesest sumomaadleja teevad. Veidi viisakama välimuse annab sulemantlile ka näiteks vöö või mingil muul viisil markeeritud piht. 

 

Zara 99,95 € 


Monton 119,95 €


Mango 89,99 € 


Kui oled lapsega kodune/veedad palju aega õues/töötad loomingulises õhkkonnas...

Kui sa veedad palju aega väljas, sulle ei meeldi ennast üles lüüa ning sa vajad midagi, mis oleks mugav igas olukorras, siis tasub pilk suunata parkade maailma. Parka on ilmselt üks mugavamaid ülerõivaid, mis kõigele lisaks kõigele talub palju ning hoiab kandja soojas ning tuule eest kaitstuna. Kuna parkad on aasta-aastalt järjest populaarsemaks saanud, siis on neid kõikvõimalikes hinnaklassides ning värvitoonides. Seega, klassikalise khakitoonis parka asemel võib soetada musta, punase või hoopis kollase. 

 

Mango 119,99 € 


River Island 127 € 


Superdry 99,99 € (Tallinna Kaubamaja)

Leiti 20 vastet