Garderoob

RSS
Viimased Parimad Populaarsemad
Vali kategooria:
Päikeseprillimoes ruulib edevus!

01.05.2017 | 1182 blogijad

Päikeseprillimoes ruulib edevus!

Kuna päike paistab vahelduva eduga juba õige eredalt, siis tasub välja otsida päikeseprillid. Loomulikult ei piisa aga igasugusest suvalisest prillipaarist, vaid ka päikeseprillide puhul on omad trendid, millest juhinduda.

Sarnaselt rõivamoega, kus iga hooaeg toob uued trendituuled, on nii ka päikeseprillimaailmas. Loomulikult saab päikeseprillide puhul võimalik lähtuda klassikast ja osta endale prillid, mis on alati moodsad, kuid need, kes tahavad endale veidi äkilisemat välimust, võiksid siiski midagi teada ka päikeseprillimoest. Seejuures tasub märkida, et päikeseprillide mõju riietuse trendikaks muutmisel, ei tasu sugugi alahinnata. Tihti ongi just päikeseprillid need, mis outfitile selle viimase, puuduoleva särtsu lisavad. 

Kuid, mis siis toimub sel kevadsuvel päikeseprillimoes?

Nii nagu mitu hooaega on päikeseprillid kõike muud kui tagasihoidlikud. Ilma teevad eelkõige pilgupöörajad, mille kohalolek ei jää ilmselt ühelegi möödujale märkamata. Tõsi, kui veel eelmisel suvel võis näha päikeseprille, mille raamidel istusid linnud ja lillekesed, siis sel hooajal on trend mõnevõrra tagasihoidlikumaks muutunud. Samas, värvi on päikeseprillidesse kindlasti juurde tulnud. Seejuures värvilised ei ole mitte raamid, vaid hoopis klaasid. 

Nii ongi kõige moekam soetada endale näiteks oranžide või kollaste klaasidega prillid. Viimane, muide, on ka üks alanud hooaja suurimatest moevärvidest. Kollased prilliklaasid viitavad 70ndatele, mis juba mitmendat hooaega on moeareenil ilma tegemas. Sama trendikad on aga ka näiteks roosade, siniste või roheliste klaasidega päikeseprillid. Samuti ei ole moeareenilt kuhugile kadunud peegelklaasidega päikeseprillid. Viimased on eriti populaarsed väljamaiste moefännide seas. 

Trendiprille:

 

Zara 15,95 € 


Massimo Dutti 59,95 € 


H&M 6,99 € 


River Island 17 € 


Kui igal hooajal uute trendiprillide ostmine kõne alla ei tule või eelistatakse lihtsalt klassikat?

Klassikat on päikeseprillide seas seinast seina. Leida võib nii väga naiselikke kui ka veidi äkilisema välimusega ja sportlikumaid raame. Näiteks on piloodiprillidest saanud moeklassika, mis sobivad pea iga näokujuga ning annavad alati välimusele midagi juurde. Ray-Ban’id on seejuures tuntuim piloodiprillide bränd, kuid tänaseks on neid saadaval nii kiirmoekettides kui ka väga kalliste disainerbrändide kollektsioonides.

Moeklassikaks on ka kiisusilmadega päikeseprillid ehk siis kassi silmakuju meenutava raamiga prillid. Need sobivad eelkõige just naiselikumat stiili eelistavale naisele. 

Klassikute hulka kuuluvad ka suured neljakandiliste raamidega prillid. Tõsi, neljakandilise raami puhul peaks eelkõige jälgima seda, et need ikka näokujuga sobiksid. Näiteks ei tasu neljakandiliste päikeseprillide poole vaadata neil, kel on endal väga nurgeline nägu. Pigem sobivad need ümara näoga inimestele, andes näole rohkem vorme. 

Klassikalisi päikeseprille:

River Island 17 € 


H&M 39,99 € 


Zara 17,95 € 

 

Millised on kevade kõige trendikamad jalanõud?

20.04.2017 | 1182 blogijad

Millised on kevade kõige trendikamad jalanõud?

Soojemad ilmad nõuavad kergemaid jalanõusid ehk aeg on kevadised jalanõud välja tuua või suunduda poodi uusi soetama. Millised on hetkel kõige trendikamad käimad? 

Lõpuks ometi on kätte jõudnud aeg, mil talvesaapad saab rahulikult kappi suvepuhkust nautima saata ja välja võtta kergemad, kevadilmadele sobilikud jalavarjud. Kuna jalanõude soetamine pole sugugi kerge tegevus ning halvemal juhul võib õige paari leidmine võtta aega päevi, siis tasub ennast esmalt kurssi viia sellega, millised jalanõud üleüldse praegu poodides ilma teevad ning mille eest kõige kõrgemad trendipunktid saab. 

Ilmselt teeb nii mõnelegi rõõmu see, et jätkuvalt on moes mugavus ning killerkontsade väljakannatamisel pole mõtet. Pigem on trendijalanõu madala kontsaga või siis üldse täiesti ilma kontsata. 

Viimased viitavad loomulikult tänavatossutrendile, mis on moeareenil ilma tegemas juba mitu hooaega ning mis suure tõenäosusega ei kaogi enam kuhugi. Sellel hooajal on trendikas tänavatoss jätkuvalt retrostiilis. Moekad on aga ka kõikvõimalike kaunistuste ja lehvidega mudelid. Populaarsed on ka sportlikuma joonega tänavatossud, kuid siinkohal tasub meeles pidada, et spordisaali mõeldud jalatsitega ei tasu jätkuvalt tänavale tulla ning neid igapäevaste riiete juurde sobitada. 

Loomulikult on tänavatossude kõrval ka naiselikumaid valikuid. Kingade puhul on moekad küllaltki väikesed kõrgusega plokkkontsad aga ka niinimetatud kiisukontsad. Eriti moekad on kannarihmaga ja eest kinnise ninaga kingad, aga stiilipunktid saab kätte ka selliste kingade eest, millel on mingitpidi ümber jala käivad nöörid. 

Moekad on ka platvormtallaga kingad ning eriti stiilne oled siis, kui kingade platvorm meenutab jala alla pandud tellist ehk siis on kõikjalt ühesuguse paksusega. Tõsi, taolised jalanõud tasub endale hankida alles suvekuude lähenedes. Klassika austajatel tasub aga soetada täiesti tavalised platvormtallaga kingad kuna need ei lähe moes ära. 

Harakatele, kellele meeldib kõik läikiv on sel aastal samuti mõeldud. Kõiksugused metalliktoonid on väga aus ning tuleb ainult valida kas tooniks on hõbedane või hoopis metalliläikega lilla. 

Kellele kingateema tundub siiski liiga suvine ja üleminekujalanõu võiks olla midagi kinnisemat, siis väga populaarsed on ka kõikvõimalikud poolsaapad. Viimaseks moeröögatuseks on aga niiöelda sokksaapad, mis näevad põhimõtteliselt välja nagu oleks sokile lisatud lihtsalt konts. 

Seejuures Crocsi sõpradel tasub samuti rõõmustada. Nimelt on kolejalanõudest saanud tõeline trendihitt ning Crocsid on isegi kõrgmoodi jõudnud. Nimelt saatis disainer Christopher Kane oma modellid moelavale justnimelt Crocsides. Seega, kes Crocse armastab, teadku, et need on sel suvel tõeline trendijalanõu. Samamoodi võib jalga lükata ka tavalised plätud ning trendipunktid on kindlustatud.

Need on trendikaimad jalanõud, meie kauplustes:

 

Zara 59,95 € 


River Island 37 € 


H&M 29,99 € 


Zara 49,95 € 


River Island 55 € 


H&M 29,99 € 


Mango 59,99 € 


Mango 35,99 € 


Zara 29,95 € 


River Island 10 € 

 

 

 

Need on selle aasta kõige kuumemad teksatrendid!

02.03.2017 | 1182 blogijad

Need on selle aasta kõige kuumemad teksatrendid!

Uus aasta on juba ammu käes ning uued kollektsioonidki on poodidesse jõudnud, mis tähendab, et tuleb end viia kurssi uue hooaja trendidega. Mis aga huvitaks kedagi rohkem kui see, mis toimub teksamoes?

Teksad on ilmselt need, mis on olemas igas garderoobis ning mille järgi enamikel inimestel ikka ja jälle vajadus tekib. Seetõttu tasubki juba enne poodi uue paari järele minekut teada, millised mudelid sind ees ootavad ja kas trenditeksad ikka on sinu jaoks või tuleks jääda truuks vanadele klassikutele.

Niinimetatud Mom-teksad

Need on vaikselt moepilti hiilinud juba mitu hooaega, kuid sellel kevadel on need vaieldamatult kõige kuumemad teksad. Mis asjad siis õigupoolest on need mom-teksad? Tegemist on kõrge piha, laia reieosa ja alt kitsenevate teksapükstega, mille kuldaeg jääb 1980ndatesse. 

 

Teksatagi

Lisaks uutele teksapükstele peab kevade must have nimekirja lisama ka teksatagi, sest tegemist on ühe uue hooaja tõelise trendiröögatusega. Pidage meeles, et kõige trendikam on veidi oversize mõõtu tagi. 

 

Lillelised teksad

Kui näete poes mõnda teksapaari, millel on lilled peal, siis tasub need pikemalt mõtlemata ära osta. Nimelt on lilledega kaunistatud teksad ühed selle hooaja uudised, mis annavad tavalisele teksale veidi isikupära.

 

Ära hakitud säärtega teksad

 

See trend oli suur juba möödunud hooajal, kuid narmendavad ja veidi räsitud välimusega teksasääred jätkavad oma võidukäiku ka sel aastal. Seejuures ei peagi minema poodi uut paari ostma, vaid väga vabalt võib kääridega trendikamaks muuta ka mõne oma vana paari.

 

Kukekad, alt laienevad teksad

Kui teksad meenutavad veidikene püksseelikut ja näevad välja nagu oleks kandja neist mõned aastad tagasi välja kasvanud, siis tasub needki endale soetada. Taoliste teksapükste puhul tasub meelde jätta veel sedagi, et need näevad ühtmoodi head välja nii naiselike kontskingadega kui ka tänavatossudega.

 

Sirgelõikelised teksad

Klassika, mis ei lähe kunagi moest, on murdnud ennast trenditeksadega ühele joonele. Ilmselt on tegemist kõige kindlama ostuga, sest neid võib kõigega sobitada ning kindlasti ei pea muret tundma, kas need ka järgmisel hooajal kandmiseks piisavalt trendikad on. 

 

Valged või peaaegu valged teksad

 

On vist üpris tavaline, et ilmade soojenedes ilmuvad moepilti valged teksad? Nii on ka sel aastal. Ühtmoodi trendikad on nii kriitvalged kui ka veidi vähem kriitvalged teksad. Samas peab meeles pidama, et valged teksad lisavad igale figuurile kilosid juurde ning enne nende kandmist tasub kõvasti mõelda, kas need ikka sobivad sinu figuuriga või teevad sellele hoopis karuteene. 

 

 

Trendikaid teksaoste:

 1. Zara 49,95 € 
 2. River Island 55 € 

   
 3. H&M 39,99 € 

   
 4. Lindex 39,95 € 

   
 5. Zara 49,95 € 

   
 6. River Island 55 € 
 7. Zara 49,95 € 

 

 

 

 

Leiti 28 vastet