Milline jakk endale kevadeks osta?

31.05.2017
Postitatud kategoorias: Garderoob

Milline jakk endale kevadeks osta?

Jakiaeg, mida kõik pidisilmi ootavad, on lõpuks kätte jõudnud ning seejuures tasub end kurssi viia sellega, millised jakid siis on need kõige trendikamad. Altpoolt leiad kevadised ülerõivad, millega surfad trendilainel kõige kindlamalt. 

Ülerõivaid ei tasu alahinnata, sest tihti annab just õige jakk või mantel välimusele selle puuduoleva millegi ning seejuures võib ülejäänud riietus olla vägagi tagasihoidlik. Seega, kui ei ole tahtmist garderoobi muid trendirõivaid osta, siis tegelikult ajab asja väga edukalt ära ka üks trendikas ja hästiistuv jakk. Selle hooaja märksõnadeks on mitmekesisus ja silmapaistvus. Tagasihoidlikke jakke mood väga ei soosi, pigem on ülerõivad pilkupüüdvad. Eriti kuumaks lisandiks on erinevate jakkide juures kaunistatud seljaosa. Leida võib nii üleni kaunistustega kaetud kui ka vaid üksikute seljakaunistustega jakke ja mantleid. Nende puhul tuleb muidugi arvestada asjaoluga, et seljakaunistused ei pruugi järgmisel hooajal väga trendikad olla. 

Seega, kui poodi suundud, siis vali mõni alljärgnevatest ülerõivastest: 

 

 

Teksatagi – tagid on moeareenil ilma teinud juba mitu hooaega. Tänavune trenditagi on veidi oversize mõõdus ning ideaalis ka pilkupüüdvate kaunistustega. Tõsi, tegemist on eelkõige noorematele moefännidele ülihästi sobiva valikuga. 

Mango 49,99 € 


 

Kimonojakk – kimonod on sel hooajal eriti populaarsed ning neist inspireeritud jakid samuti. Seejuures on võimalik soetada nii selliseid, mis sobivad sooja suvepäeva, kui ka veidi paksemaid, millega kevadel ringi käia. 

Stradivarius 25,95 € 


Militaarsete mõjutustega jakid – Seejuures on eriti populaarsed just velvetist, naiselikuma lõikega militaarjakid. 

Stradivarius 69,95 € 


Pastelsed motikajakid – motikajakk on mõnes mõttes moeklassika, kuid sel hooajal võiks tavapärase musta vahetada näiteks roosaka või sinise pööratud nahast jaki vastu. Kusjuures hele jakk paneb näo palju rohkem särama kui tume! 

Zara 99,95 € 


Depitud joped – kui tavaliselt on sellised joped enamasti siiski talvele omased, siis nüüd on neist saadaval ka õhemad variandid, mis on põhjamaises kliimas kindlasti väga praktilised.  Kindlasti saab sellist jopet kanda ka varasügisel ning pehmemate talvede korral ka talvisemal perioodil. 

Massimo Dutti 79,95 € 


Chanelilikud jakid – kõik teavad kuulsaid Chaneli tviidjakke, kuid vähesed saavad endale neid mitmeid tuhandeid eurosid maksvaid jakke lubada. Sel hooajal on aga tviidjakid eriti popid ja chanelilikke jakke kõik koht täis. Seejuures on see kindlasti üks sellistest trendidest, mida sobib ühtviisi kanda nii noortel kui vanematel moefännidel.

Zara 69,95 € 


Silmapaistvate varrukatega jakid/mantlid – varrukad on sel hooajal fookuses ning nii polegi midagi imestada, et tavaliste sirgete varrukate asemel võiks ka jaki või mantli varrukas olla veidi erilisema kujuga. Eriti hästi sobib see trend naistele, kes eelistavad riietuda väga naiselikult ja ei karda oma välimusega pilke pöörata. 

Zara 69,95 € 

 

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!