Kuidas see seksikalt riietumine päriselt käib? 

22.02.2017
Postitatud kategoorias: Garderoob

Kuidas see seksikalt riietumine päriselt käib? 

Naised kipuvad arvama, et kui tahad seksikusenumbrid lakke lüüa, siis peab ennast võimalikult alasti koorima. Kas see aga ikka on kõige õigem viis näidata teistele, kui seksikas naine sa ikka tegelikult oled? 

Kas seksikas naine on see, kes jätab riietudes võimalikult palju paljast ihu katmata või hoopis see, kes laseb paljal nahal minimaalselt välkuda? Kindlasti arvab enamik, et just see esimene on õige vastus, sest kinni kaetud ihu ei saa ju ometi olla seksikas, kuid tegelikult võib nii siiski olla. Just enda võimalikult paljaks koorimine on tegevus, mis jätab naisest liiga labase, kerglase ja kohati isegi meeleheitel mulje. 

Mõelge ise, kui seksikas ikka on, kui naine on pannud selga mikromini, nabatopi, mille dekoltee on nii suur, et rinnapartii ähvardab sealt välja hüpata ning kõigele sellele juurde lisanud killerkontsad? Küll aga on mehed isegi tunnistanud ja palju rohkem erutavad neid sellised riided, mille puhul on üllatusmoment ja kõik ei ole koheselt letti löödud. 

Kuid, kuidas siis ikkagi näha seksikas välja, ilma et peaks päris paljalt välja minema? 

Kõige lihtsamalt saab seksikust lisada kingade ja eriti just kontskingade abil. Kui naine kannab kontsi, siis muutub ta alateadlikult enesekindlamaks ning tema kõnnak seksikamaks. See viimane juhtub loomulikult ainult siis, kui osatakse kontskingadega kõndida. Pardi kombel, pepu püsti, ringi paterdamine ei tee kedagi seksikaks. 

Paljud unustavad ära, et üheks naise kõige seksikamaks kehaosaks peetakse õlgu ja selga. Näiteks seljalt avatud topp või kleit, mis on eest kinni kaetud ei mõju väga pealetükkivalt, kuid samas omab kindlat seksikuse faktorit. Samuti ei pruugi õlgade paljastamine tunduda erilise pingutusena pilke püüda, kuid tegelikult see just seda on. Pealegi peetakse õlgu naise kõige ilusamaks kehaosaks, olenemata tema figuurist. 

Mis värv on seksikas?

Vähe teatakse ka seda, et paljastatud randmed mõjuvad seksikalt. Seetõttu võib ka tagasihoidlikult mõjuv, kuid kolmveerantkäistega pluus mõjuda palju seksikamalt kui ükski naine kunagi arvata oskaks.

Veel peetakse universaalselt seksikaks V-lõikelise kaelusega pluuse ja toppe. Seejuures ei tasu aga hankida sugugi sellist, millest ähvardab partii jalga lasta, vaid pigem midagi veidi tagasihoidlikumat. 

Seksikust saab tekitada ka värvide abil. Näiteks on uurignud näidanud, et punane on värv, mis paneb meeste südame kiiremini lööma. Kõige kaunimad ja seksikamad pidid aga naised välja nägema hoopis juveelitooni riideid kandes. Seevastu mullinätsu roosad ja läikivad punased ei tee kedagi seksikaks. 

 

Seksikuse faktoriga riideid: 

 

River Island 45 € 


Zara 22,95 € 


River Island 65 € 


H&M 59,99 € 


Zara 45,95 € 

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!