Blogi

RSS
Viimased Parimad Populaarsemad
Vali kategooria:
Jutupliiats - Tehnika TV

30.11.2016 | 1182 blogijad

Jutupliiats - Tehnika TV

Täna vaatame edetabeleid, sõnad saavad otsa ja appi tõttab Jutupliiats. Mis on edetabelites, miks sõnad otsa saavad ja mida räägib Jutupliiats, selgub juba saatest.

Mida kanda praegu, kui tahad, et kõik sulle järele vaataksid?

28.11.2016 | 1182 blogijad

Mida kanda praegu, kui tahad, et kõik sulle järele vaataksid?

Talveperiood võib olla neile, kes armastavad oma välimusega silma paista tõeliseks piinaks, selle pärast, et hallides ja mustades kampsunites ja mantlites pole ju mitte midagi erilist. 

Õnneks on sel hooajal edevuselaat omamoodi moes, mistõttu ei pea inimesed, kes ei kannata musta- ja hallikirju riietuse hooaega, väga palju vaeva nägema, et endale meelepärased riided selga hankida. 

Seejuures ei tasu sugugi arvata, et ainukene võimalus silma paista on hankida endale kollane sulejope, vaid võimalusi on nii palju, et põhimõtteliselt võib iga rõivakiht karjuda tähelepanu järgi, aluspesust alates ja lõpetades ülerõivastega. 

Kuid alustame siis kõige alt ehk pesust. Sellel hooajal on vürtsitamise võimalusi küll ja veel. Näiteks on väga trendikad üpriski paljastavad pesukomplektid, mis fantaasiale palju ruumi ei jäta. Moes on ka näiteks body’d, mida riiete alla peitmise asemel võib hoopis kanda seelikute ja pükstega nii, et need ka teistele näha on.
 


H&M 24,99 € 


H&M 14,99 €


River Island 22 € Kui aga aluspesu juurest edasi liikuda, siis ka järgmine kiht võib soovi korral pilke pöörama panna. Näiteks on väga populaarne leopardimuster. Seejuures võib vabalt mööda vaadata reeglist, mis on senimaani öelnud, et kanda võib korraga vaid üht leopardimustrilist rõivast või aksessuaari. Nüüd on aga täiesti lubatud riietada ennast kasvõi pealaest jalatallani leopardimustrilistesse riietesse ning võtta seejuures näppu veel leopardimustriline kott ja lükata jalga leopardimustrilised jalanõud. Samas tuleb arvestada sellega, et selline loomalik välimus võib nii mõnelgi juhul olla veidi too much ning kõik seda välja kanda ei suuda. Loomaaiast põgenenud leopardi moodi ei taha aga ilmselt keegi välja näha. Seejuures on leopardimuster aga suhteliselt turvaline valik kuna see muster on klassika, mis väga moest ära ei lähe. Tõsi, enamasti tuleb seda siiski võimalikult minimaalsetes kogustes kanda. 

Zara 69,95 € 


River Island 60 € 


H&M 29,99 € 


Kui leopardimuster ei meeldi, siis on ka teisi viise silma paistmiseks. Näiteks roosafännid võivad hakata hoopis niinimetatud flamingotrendi järgima. Ehk siis pealaest jalatallani end roosasse riietada. Seejuures roosad mantlid ja joped on sel talvel poodidest täiesti leitavad. Et välimus liiga roosa ei ole, siis võiks omavahel sobitada roosa erinevaid värvinüansse. Roosa puhul tuleks aga arvestada, et barbie-nukulik välimus on vägagi kerge tekkima. 

River Island 37 € 


Zara 29,95 € 


Zara 49,95 € 


Kui roosagi ei ole see päris õige viis tähelepanu tõmbamiseks panna, siis on selleks veel ka kolmas võimalus. Näiteks on moes ka igasugused metallivärvid nagu kuldne, hõbedane, pronks ja muud metalliläikelised värvid. Kuna saabumas on peohooaeg, siis on sellised riided vägagi kohased ja kindlasti pööravad ka rohkem pilke kui tavaline punane jõulukleit. Samas tasub ettevaatlik olla, et endale mitte kostüümipeolikku tulnukavälimust tekitada. 


Zara 49,95 € 


H&M 29,99 € 


Zara 59,95 € 

Leiti 773 vastet