Päikeseprillimoes ruulib edevus!

01.05.2017
Postitatud kategoorias: Garderoob

Päikeseprillimoes ruulib edevus!

Kuna päike paistab vahelduva eduga juba õige eredalt, siis tasub välja otsida päikeseprillid. Loomulikult ei piisa aga igasugusest suvalisest prillipaarist, vaid ka päikeseprillide puhul on omad trendid, millest juhinduda.

Sarnaselt rõivamoega, kus iga hooaeg toob uued trendituuled, on nii ka päikeseprillimaailmas. Loomulikult saab päikeseprillide puhul võimalik lähtuda klassikast ja osta endale prillid, mis on alati moodsad, kuid need, kes tahavad endale veidi äkilisemat välimust, võiksid siiski midagi teada ka päikeseprillimoest. Seejuures tasub märkida, et päikeseprillide mõju riietuse trendikaks muutmisel, ei tasu sugugi alahinnata. Tihti ongi just päikeseprillid need, mis outfitile selle viimase, puuduoleva särtsu lisavad. 

Kuid, mis siis toimub sel kevadsuvel päikeseprillimoes?

Nii nagu mitu hooaega on päikeseprillid kõike muud kui tagasihoidlikud. Ilma teevad eelkõige pilgupöörajad, mille kohalolek ei jää ilmselt ühelegi möödujale märkamata. Tõsi, kui veel eelmisel suvel võis näha päikeseprille, mille raamidel istusid linnud ja lillekesed, siis sel hooajal on trend mõnevõrra tagasihoidlikumaks muutunud. Samas, värvi on päikeseprillidesse kindlasti juurde tulnud. Seejuures värvilised ei ole mitte raamid, vaid hoopis klaasid. 

Nii ongi kõige moekam soetada endale näiteks oranžide või kollaste klaasidega prillid. Viimane, muide, on ka üks alanud hooaja suurimatest moevärvidest. Kollased prilliklaasid viitavad 70ndatele, mis juba mitmendat hooaega on moeareenil ilma tegemas. Sama trendikad on aga ka näiteks roosade, siniste või roheliste klaasidega päikeseprillid. Samuti ei ole moeareenilt kuhugile kadunud peegelklaasidega päikeseprillid. Viimased on eriti populaarsed väljamaiste moefännide seas. 

Trendiprille:

 

Zara 15,95 € 


Massimo Dutti 59,95 € 


H&M 6,99 € 


River Island 17 € 


Kui igal hooajal uute trendiprillide ostmine kõne alla ei tule või eelistatakse lihtsalt klassikat?

Klassikat on päikeseprillide seas seinast seina. Leida võib nii väga naiselikke kui ka veidi äkilisema välimusega ja sportlikumaid raame. Näiteks on piloodiprillidest saanud moeklassika, mis sobivad pea iga näokujuga ning annavad alati välimusele midagi juurde. Ray-Ban’id on seejuures tuntuim piloodiprillide bränd, kuid tänaseks on neid saadaval nii kiirmoekettides kui ka väga kalliste disainerbrändide kollektsioonides.

Moeklassikaks on ka kiisusilmadega päikeseprillid ehk siis kassi silmakuju meenutava raamiga prillid. Need sobivad eelkõige just naiselikumat stiili eelistavale naisele. 

Klassikute hulka kuuluvad ka suured neljakandiliste raamidega prillid. Tõsi, neljakandilise raami puhul peaks eelkõige jälgima seda, et need ikka näokujuga sobiksid. Näiteks ei tasu neljakandiliste päikeseprillide poole vaadata neil, kel on endal väga nurgeline nägu. Pigem sobivad need ümara näoga inimestele, andes näole rohkem vorme. 

Klassikalisi päikeseprille:

River Island 17 € 


H&M 39,99 € 


Zara 17,95 € 

 

Järgmine postitus

Kommentaarid



Sul on võimalus sisestada esimene kommentaar!