Mida panna selga aasta kõige glamuursemale peole?

26.12.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Mida panna selga aasta kõige glamuursemale peole?

Detsembrikuuga algab ühtlasi ka kuu pikkune peohooaeg, kuid firma jõulupeo ja perekeskse jõululaupäeva kõrval on kindlasti kõige glamuursem pidu just aastavahetus. Samas on glamuurse ja veidi labase riietuse vaheline joon õhkõrn ning endast labase mulje jätmine üpris kerge. 

Aastavahetuse pidu on aasta kõige glamuursem pidu, kus litreid, kulda ja karda ei ole kunagi liiga palju ning “less is more” on omamoodi sõimusõna. Samas tuleb sellise küllusega siiski ettevaatlikult ringi käia ning ainuüksi aastavahetuse pärast ei tasuks ennast siiski diskokuuliks riietada või panna jalga liiga kõrgeid kontskingi, millega tavapeolgi ei suuda kahte sammu astuda. 

Samas tavalist peoriietust võiks veidi siiski vürtsitada. Näiteks tasub naistel kindlasti panna tavapärasemast rohkem rõhku ehetele ja kanda isegi midagi veidi ebatraditsioonilist või ootamatutki. Kõige kergem viis riietusele särtsu lisada on kingade näol. Näiteks päästab sädelev king hädast välja väikese musta kleidi võ muidu klassikalise, kuid igavavõitu riideeseme. Kellel on plaanis aastavahetusel aga pikemalt õues viibida, siis lahtise kinga asemel võiks jalga panna hoopis mõne pidulikuma poolsaapa. 

Samamoodi aitab sära riietusse tuua sädelev ridikül. Samas, kui king juba sädeleb, siis sädelev kott võib olla veidi maitselage kombinatsioon. Tavalise sulemanti või –jope asemel tasub aga just aastavahetuseks kapist välja tuua oma (kunst)karusnahast jakid ja mantlid, sest kui on miski millest õhkub glamuuri, siis on seda just need. Lisaks ei tee paha see, et need on üpris soojad. 

Kuid nagu juba eespool mainitud, ei tasu ka liiale minna. Nii näiteks ei tasu selga panna mikrominisid ja sobitada neid killerkontsadega. Või siis paljastada korraga nii säärejooks kui dekolteesuurus. Siin tasub kinni pidada reeglist – kui dekoltee on avar, siis kata jalad kinni ja kui jalad on paljad, siis kata ennast ülevaltpoolt kinni. 

Meestel on mõnevõrra lihtsam ning head muljet endast samuti kergem jätta. Kui tegemist ei ole just väga viisaka peoga, mis ülikonda ja lipsu nõuab, siis tasub need koju jätta ja lähtuda niinimetatud smart casual stiilist. Pidulikkust ja glamuuri lisab tavalise jaki asemel kindlasti sametpintsak, mis on ka üheks selle hooajaks moehitiks. Näiteks komplekt sametpintsakust, eestnööbitavast valgest särgist ja viisakamatest pükstest, milleks võivad äärmisel juhul olla ka tumesinised teksad, jätab igast mehest väga šiki mulje. Kindlasti tasub eemale hoida kõiksugustest lõhkistest ja kulunud välimustega, tagumiku peal rippuvatest pükstest ja nõmedate kirjadega T-särkidest. Aastavahetus on see üks päev, kus neid kohe tõesti kanda ei tasu. 

 

Naistele aastavahetuseks:


Karen Millen 325 € 


Zara 69,95 € 


Dune London 165 €


Michael Kors 459,99 € (Tallinna Kaubamaja)


 

Meestele aastavahetuseks:

Zara 99,95 € 


H&M 29,99 € 


River Island 55 € 

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!