Milliseid levinud moereegleid peaks koheselt ignoreerima hakkama?

01.02.2017
Postitatud kategoorias: Garderoob

Milliseid levinud moereegleid peaks koheselt ignoreerima hakkama?

Moereeglid muutuvad pidevalt ja selleks, et elu veidi vabamalt võtta ning riietumisse suhtuda kui millegisse lõbusasse, tasuks nii mõnedki reeglid ära unustada ning millal siis veel seda teha, kui mitte uue aasta alguses.

Nii mõnigi moereegel, mille järgi on aastakümneid elatud, on täna kehtetu. Tõsi, mõned neist on väikesed nagu see, et musta ja tumesinist tegelikult tohib küll koos kanda, mõned aga üpris suured nagu erinevate mustrite koos kandmine. Nii võibki teise moegeniaalsus nii mõnelegi tunduda täieliku jaburusena. Et asja veidi vabamalt võtta ja riietumine lõbusam oleks, siis tasuks ära unustada ka mõned muud reeglid, mis kipuvad riietust, kas liiga igavaks tegema või siis meid lihtsalt liigselt piirama. 

 

Skandinaavia minimalism tähendab pealaest jalatallani musta riietumist

Tegelikult võib vabalt kanda ka teisi värve, lihtsalt riiete lõiked ja disain peab olema tagasihoidlikult minimalistlik.

 

Litrid, läikivad kangad ja metallitoonides riided on ainult peol kandmiseks

Tegelikult võib neid väga hästi kanda ka argipäeval, kui nad on sobitatud tagasihoidlikumate riietega nagu kudumid, T-särgid jne.

 

Kullast ja hõbedast ehteid ei tohi koos kanda

Kulla ja hõbeda kombineerimine ehete ja aksessuaaride näol on väga populaarne juba mitu aastat.

 

Miniseelikud on ainult noortele

Vanuse asemel tasuks eelkõige mõelda siiski sellele, kas miniseelik sobib selga ja kas kandja ennast sellega ka mugavalt tunneb. Kui sobib ja enesetunne on hea, siis number passis küll kedagi segama ei peaks. 

 

Jalanõud ja kott peavad värvi poolest sobima

Täiesti aegunud reegel, mida kindlasti ei pea enam järgima. Tegelikult näeb outfit palju huvitavam välja, kui sa kannad erinevates värvitoonides aksessuaare. 

 

Sokke ei kanta kontskingade ja sandaalidega

Tegelikult on praegu selline asi väga moes ning varbadki on kindlasti tänulikud, et ei pea meie kliimas pidevalt külmetama.

 

Lühikest kasvu naised ei peaks pikki kleite kandma

Arusaam nagu ei sobiks lühikest kasvu naised pikki kleite kandma või nad neid kandes veel lühemad välja näevad, on täiesti aegunud.  Tegelikult muudab õiges pikkuses ja lõikega pikk kleit lühikese inimesi visuaalselt hoopis pikemaks.

 

Roosa ja punane ei sobi kokku

Seegi värvikombinatsioon, sarnaselt musta ja tumesinisega, on tegelikult ammu lubatud. 

 

Pikka kasvu naised peaksid vältima kontskingade kandmist

Kindlasti ei tasu seda teha, sest kontskingad annavad parema rühi ning tihti annavad naisele puuduolevat enesekindlust.

 

Pruuni ja musta ei tohiks koos kanda 

Järjekordselt üks aegunud arusaam. Tegelikult on pruun ideaalne värv kui must tundub liiga üksluine, kuid erksama värvitooni lisamiseks ei ole tuju või tahtmist.

 

Erinevaid loomamustreid ei tohi koos kanda

Kuigi see on väga riskantne, siis tegelikult ei pea tõesti enam valima, kas kanda ainult leopardi-, ussi- või sebramustriga asju, vaid neid võib soovi korral ka omavahel kombineerida. Lihtsalt tuleb proportsioonid ja mustrite värvitoonid omavahel paika saada. 

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!