Millise pesuga oma elu vürtsitada? 

04.12.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Millise pesuga oma elu vürtsitada? 

Kuigi on talv, ei tähenda see seda, et sellele, mida me kanname riiete all üldse tähelepanu ei peaks pöörama. Hoopis vastupidi – seksikas pesu võib külmadesse õhtutesse kõvasti soojust tuua. 

Silmapaistva pesuga võib nii kodust elu vürtsitada kui ka endal enesetunde paremaks teha. Kuigi pesu võib tunduda tähtsusetuna, siis tegelikult aitab kaunis pesu enesehinnangut tõsta, isegi siis, kui keegi teine seda ei näe. 

Seejuures ei pea pesu sugugi olema ülimalt ekstravagantne, sest tagasihoidlik naine nagunii ei julge seda selga panna. Seepärast tasubki pesu ostes oma liistude juurde jääda ning mitte üritada kedagi teist matkida. Sama kehtib ka pesu kinkimise juures. Kui pesu kingitakse väga tagasihoidlikule naisele, siis ei tasu oodata, et ta mõne seksikiisu komplektist väga rõõmu tunneb või selle endale koheselt, või üldse kunagi, selga paneb. 

Kuid, millise pesuga siis võiksid oma elu vürtsitada julged ja millesega veidi tagasihoidlikumad naised? Mõlemal juhul on valikuid piisavalt. 

Naine, kes tähelepanu ei ihka

Tagasihoidlumate naistel tasub kindlasti vaadata sportlikkust moest inspireeritud pesutrende, mis seejuures ei tähenda sugugi sportrinnahoidjatega päevast päeva ringi käimist, vaid taoline pesu võib olla vägagi naiselik, kuid ilma liigsete pilgupöörajateta. 

Samuti on moes minimalism, mis tähendab, et pesu on disainilt puhas ning puuduvad igasugused väljakutsuvad lisandid, pitsdetailid ja paljastused, mis fantaasiale ruumi ei jäta. Seejuures tasub teada, et selline pesu on ka väga mugav ning pikisilmi pole vaja oodata päeva lõppu, mil saab koju tulla ja rinnahoidja seljast võtta. 

 

River Island 25 € 


River Island 13 € 


H&M 14,99 € 


H&M 17,99 € 


Lindex 17,95 € 


Change Lingerie 34,95 € + 18,95 € 

 

Seksika pesu fännid

Veidi edevamad naised seevastu võivad aga vürtsitada oma elu pitsiliste body’dega ning neid sugugi mitte riiete alla peita, vaid kanda neid näiteks topi või pluusi asemel. Tõsi, kontorisse niimoodi riietatuna ei tasu minna, peole seevastu sobib nii ideaalselt. Järjest jõulisemalt annab endast märku ka korsetitrend. Seejuures pole korsett enam sugugi piinav riideese, milles pole võimalik hingata, vaid lihtsalt veidi väljakutsuvam ja särtsakam pesu, millega oma elu vürtsitada. Julgemad naised võivad korsette kanda ka ilma neid pluuside ja toppide alla peitmata. Tõsi, ka see pole kõige õigem viis kontorisse sisse astuda, vaid pigem on tegemist seksika viisiga peooutfiti vürtsitada. 

Moes on ka igasugused pilkupööravad pitsdetailid, väljakutsuvad paelad, litrid ja kõik muu mis kinnitab, et less is not more. Seejuures ei tasu alahinnata ka värvi pilkupüüdvat mõju ja klassikalise musta pintsrinnahoidja asemel kanda hoopis punast, roosat või rohelist. 

Lisaks sellele, teevad pesutrendide seas ilma ka igasugused aasiapärased õiemustrid, mis ei ole küll nii üleannetud nagu eespoolnimetatud, kuid pilkupööravad ning omamoodi seksikad kindlasti. 

 

H&M 14.99 €


River Island 37 € 


River Island 22 € +13 € 


H&M 24,99 € 


Lindex 24,95 € 


Change Lingerie 59,95 € + 24,95 € 

 

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!