Kuidas kinkida ja osta pesu?

29.02.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Kuidas kinkida ja osta pesu?

Kuigi pesu kinkimine tõuseb päevakorda eelkõige sõbrapäeva ning naistepäeva paiku, siis oleks ka igapäevaselt hea teada, mida peaks üks pesukinkija teadma poodi minnes ja mida peaks naine ise teadma, kui ta endale pesu ostma suundub. Kasvõi mitte enam mägede taga olevat bikiinihooaega silmas pidades.

Kuigi pesu kinkimine võib tunduda väga romantilise mõttena, siis tegelikult on tegemist küllaltki ohtliku kingiga, millega on väga kerge puusse panna ning kallimat solvata. Milline naine ikka tunneb heameelt, kui mees talle paar numbrit liiga suured või hoopis liiga väikesed püksikud kingib?

Seetõttu tasubki kinkijal enne korralikult eeltööd teha. Kõigepealt tuleb täpselt selgeks teha, mis suurust naine ikkagi kannab.  Seejuures tuleb meeles pidada, et rinnahoidjatel on omaette suurused, mis tähendab seda, et kui oled püksikute suuruse välja uurinud, siis ei ole see kuidagi seotud rinnahoidja omaga. (Lihtsalt üldharivaks vahemärkuseks: Tähed A, B, C jne viitavad rinnakorvi suurusele ning sinna juurde käivad numbrid nagu 75, 80, 85 jne viitavad rinnaalusele ümbermõõdule.)

Lisaks suuruste täppi panemisega on oluline ka see, et pesu ikkagi kasutust leiaks. Seega, kui naine on tagasihoidlik, siis ei tasu talle seksikiisu kostüüme või väga julgelõikelist pesu kinkida. Samuti ei tasu kinkida värvilist pesu, kui pesusahtlisse piiludes vaatab sealt vastu ainult valge ja must pesu. Kindla peale minek on alati elevandiluukarva romantiline pitspesu. Meeles tasub pidada ka seda, et kinkima peaks terve komplekti, mitte ainult püksikuid või rinnahoidjat. 

 

Kui suurusi aga pole võimalik mingil põhjusel välja uurida või kardetakse siiski mööda panna, siis on sama romantiline kinkida naisele hoopis siidist ööpesu või hommikumantel, mida saab osta ka niiöelda silma järgi suurust hinnates. 

H&M 24,99 €

 

Kuid nüüd selle juurde, kui naine läheb ise poodi pesu ostma. Teatavasti kannab enamik naisi vales suuruses rinnahoidjat ning sageli pole nad sellest ise teadlikudki. Tegelikult pole sellest aga sugugi keeruline aru saada, et valitud rinnahoidja pole tegelikult suuruse poolest päris see õige. 

Rinnahoidja on vales suuruses, kui: 

  1. Rinnahoidja seljaosa tõuseb üles.
  2. Tugivõrud ei hoia mugavalt vastu keha, vaid soonivad naha sisse. 
  3. Rind ei täida rinnahoidja korvi täielikult ära või pressivad rinnad kuskilt üle.
  4. Õlapaelad vajuvad alla või soonivad õlgadesse sisse. 

Lisaks on üheks levinumaks veaks ka see, et naised ostavad kokku ühte sorti pesu ning on siis hädas, et neil pole erinevate riiete juurde sobivat rinnahoidjat. Kuigi pidupäeva puhul tasuks vaid erilisema tunde tekitamiseks varuda mõni luksuslikum komplekt, siis igapäevaselt on tegelikult sileda pinnaga, niinimetatud T-särgi rinnahoidja see, mis peaks kõige vähem probleeme tekitama. Tänu siledale pinnale ei ole seda riiete alt näha ning reeglina on need ka rinnahoidjatest kõige mugavamad.

 

Lindex 27,95 €

 

Mida tasub aga teada ülipopulaarsete push-up rinnahoidjate kohta, on see, et enamikele naistele need tegelikult ei sobigi. Nimelt pole naiste rinnad reeglina ümmargused nagu melonid ning ei täida seega rinnahoidja korvi täielikult ära. Selline vaatepilt pole aga silmale kuigi ilus ning kindlasti ei anna see ka loodetud seksikat efekti. 

 

Fotod: tootjad

Järgmine postitus

Kommentaarid



Sul on võimalus sisestada esimene kommentaar!