Puust ja punaseks – mida tohib ja ei tohi pulma selga panna?

27.08.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Puust ja punaseks – mida tohib ja ei tohi pulma selga panna?

Arvate, et pruudil on raske keiti valida? Tegelikult on täpselt sama raske ka külalistel. Kuna pulmi on igasuguseid, tuleb riiete valik eriti täpselt läbi mõelda ja arvestada seejuures ka sellega, et valitu kedagi ei solvaks. 

Pulmakülaliste riietusest räägitakse palju ning see võib kutse saanud külalisel pea täiesti sega ajada. Kuna abiellumine on taaskord moodi läinud, siis teeme külaliste elu lihtsaks ja toome välja täpselt kõik asjad, mida tohib ja mida ei tohi selga panna. 

Esiteks tuleb teada seda, et valget värvitooni tõesti ei tasu selga panna. Jäägu valge pruudile ja külalised hoidku valgetest kleitidest, pükskostüümidest, jumpsuit’idest ja ülikondadest eemale. Kuna kõik pruudid ei abiellu lumivalges, vaid palju kantakse ka kreemikaid ja elevandiluukarva kleite, siis võiksid külalised ka kreemikaid värvitoone vältida. 

Kindlasti ei tohiks pulma minna ka mustas. Seejuures meestel on tume ülikond lubatud, kuid naise tume kleit või tume pükskostüüm jätab väga vale mulje. Ka väikest musta kleiti, mis väidetavalt kõlbab kandmiseks igal pool, võiks pulmas pigem vältida. Samas, kes eelistab tumedamaid värvitoone, siis näiteks tumesinine ülikond või kleit on täiesti lubatud ja mõjuvad väga soliidsena just veidi rangemat riietust nõudvas pulmas. Näiteks kirikliku laulatuse puhul tuleks eelistada rangemat rõivastust. Loomulikult on lubatud ka muud värvid peale tumesinine, kuid samas tuleks arvestada, et näiteks suured mustrid kirikusse ei sobi. Kel endal ideedest puudu jääb, siis hästi sobivad inspiratsiooniks kuninglikud pulmad, sest sealsed külalised reeglina moeapse ei tee. 

Kui abiellutakse kirikus, siis pane selga:

 

River Island 75 € 

 

Kui tegemist on aga looduses toimuva pulmaga, siis tasub kontskingad koju jätta ning riietuda veidi vabamalt. Näiteks naistele sobivad hästi maksikleidid ja A-lõikelise seelikuosaga kleidid. Jalanõude puhul võiks eelistada madalaid või siis platvormtallaga kingi. Mehed võiksid kanda heledamat riietust, kas siis heledat ülikonda või lihtsalt näiteks chino pükstest ja heledast särgist koosnevat komplekti. Samas triiksärk-lips-pintsak kooslus pole kindlasti vajalik.  

Kui abiellutakse looduses:

 

Bastion 229 € 

 

Kui tegemist on peene linnapulmaga, siis võiks aga jälgida veidi trendikamat moodi. Näiteks figuuri järgivad kleidid või hoopis šikk jumpsuit sobivad sellisesse pulma suurepäraselt. Mehed võiksid kanda tumedat ülikonda. Kindlasti tasub aga jälgida seda, et näiteks figuuri järgivate riietega seksikusemeeter liiga kõrgele ei tõuse. Kindlasti ei sobi pulma sellised riided, kus kõigile on su partiisuurus täpselt näha või seelik/kleit nii lühike, et see fantaasiale palju ruumi ei jäta. 

 

Kui tegemist on trendika linnapulmaga, siis pane selga:

 

River Island 73 € 

 

Kui aga pruutpaar korraldab kõigest tagasihoidliku registreerimise, siis tasub ka riietust tagasihoidlikuna hoida, et keegi külalistest ei varjutaks oma riietusega pruuti. Seetõttu läikivad kangad, kärtsud värvitoonid ja suured mustrid sellisesse pulma ei sobi. 

Kui sind on kutsutud lihtsale registreerimisele, siis pane selga:

 

Marciano (Tallinna Kaubamaja) 90 € 

 

 

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!