Kokkuvõte - Urban Health & Fitness

20.01.2016 Martin V
Postitatud kategoorias: Kaalust alla

Kokkuvõte - Urban Health & Fitness

Kohtumiseni!

Viimase paari kuu jooksul oleme läbi käinud põhjaliku valiku teemasid, mis meile esitlejatena korda lähevad. Teemad nagu sissejuhatus toitumisse, treeningusse, treenimine vastupidavuse, jõu, kaalukaotuse ja liigeste mobiilsuse parandmise eesmärgil on saanud kaetud. Lisaks terve hulk subkategooria teemasid nagu alati põletav toidulisandite teema, taastumise, motivatsiooni ja varustuse teemad teiste seas. Mitmesugused näitlikustatud harjutused läbi videote ja piltide on lugejani toodud.

 

Mida me lootsime saavutada? Soovisime teisse süstida pisut algelist struktuuri, mille pealt saaksite hakata üles ehitama elukestvat arengut parema tervise ja füüsise poole läbi pädeva treeningu ja toitumise. Rõhutame, et käsitletu ei ole mitte täielik meie vaadete kogum, vaid alles pinnavirvendus.

Kui põimida meie kampaania tervikuks, võiks selle kokku võtta kahe mõttega:

-        Ka miljonikilomeetrine rännak algab esimesest sammust

-        Kui õigel ajal minema ei hakka, pole kiirustamisest kasu

 

Loodame, et olete võimelised edaspidi usaldama praktilisi kogemusi, küsite nõu treeneritelt, kes näevad ise välja sellised nagu teie tahaksite näha ning treenite nii ,nagu olete kogenud, et on õige, mitte nii, nagu mõne spordiklubi sügiskampaania või reklaambänner soovitab.

 

Kuna meie olemusest olete mingisuguse ettekujutuse kampaania käigus saanud, siis teate mida te saate. Oleme valmis aitama teid ja teie peresid nendes valdkondades, milles tunnete, et vajate tuge.

Loodame siiralt, et selle kampaania lõpp tähistab paljude inimeste eludes uue tervema ja tugevama etapi algust ja meie saame olla osa sellest.

Parimaga Urban Health & Fitness tiim [www.urbanfitness.ee ja www.facebook.com/fitnesseesti]

 

Kõikide meie tervisekampaania blogipostituste autorid:

Mihkel Tammo [www.twitter.com/881002 ja www.instagram.com/mihkeltammo]

Veiko Kriisk [www.instagram.com/veikokriisk]

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!