Neid asju tasub allahindluselt krabada!

19.06.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Neid asju tasub allahindluselt krabada!

Juba järgmisel nädalal hakkab suvine allahindlusperiood, mis tähendab seda, et kätte jõuab kõige parem aeg oma garderoobi täiendamiseks. 

Kuna moerütm käib Eesti suverütmiga veidi teist sammu, siis tasubki tegelikult kõiksuguste suverõivaste ja aksessuaaride ostmine jätta jaanipäeva järgsesse aega, mil poodides algab allahindlusperiood. Kes julgeb aga ka veebipoodides šopata, siis seal algavad allahindlused isegi varem. Sageli isegi juuni alguses, mis muudab suvegarderoobi täishinnaga ostmise veelgi mõtetumaks. Samas tuleks arvestada ka sellega, et veebipoodides võib allahindlusprotsent olla ka suurem. Seda seetõttu, et neil on tavaliselt käsil juba teine allahindluslaine, kui poodides algab alles esimene. 

Kuid, mida siis tasub allahindluselt soetada? 

Tegelikult saabki laias laastus jagada need asjad kahte suurde gruppi. Ühed võiksidki olla käimasoleva hooaja trenditooted, mis lähevad ruttu moest ära ja mis seetõttu tasubki osta võimalikult madala hinnaga. Reaalsus on, et ega enamus neist oma originaalhinda väärt pole ning nii ehk naa küllalkti ruttu kappi seisma jäävate asjade eest pole eriti mõistlik täishinda maksta. 

Praegusi trende arvesse võttes võiks näiteks soetada endale mõne õlgu paljastava topi/pluusi kuna tegemist on vaieldamatult kõige kuumema trendiesemega. Samamoodi on popid laialõikelised, veidi kukeka välimusega püksid ja narmastega teksad. Ühtlasi on hea allahindluselt soetada näiteks bikiine, mis muidu kipuvad olema küllaltki kallid. 

Näiteks neid asju oleks väga õige soetada just allahindluselt:

 

Zara 19,95 € 


H&M 29,99 € 


Zara 39,95 € 

 

Teise gruppi, mida tasub püüdma hakata just allahindlustel, kuuluvad aga garderoobiklassikud. Sellised asjad, mis otseselt ühtegi moetrendi ei järgi ning mis seetõttu võiksid olla ka veidi kvaliteetsemad. Kvaliteet aga teatavasti maksab ning allahindluse välisel ajal pole paljudel võimalik neid soetada. Näiteks kvaliteetse nahktagi, klassikalised teksad, trentšmantli, nahast käekoti jms võiks soetada just allahindluse ajal. Samamoodi on allahindlus ideaalne aeg jalanõuvaliku värskendamiseks. Klassikalised kontskingad, mustad või nahatooni, mis muidu maksavad terve varanduse, võib just sooduskampaaniate ajal soetada. 

Kuna spordiriiete trendikus samuti enamikele eriti oluline pole, siis tasub ka neid pigem soodushindadega osta, sest enamasti kipuvad kvaliteetsed spordirõivad ja –jalanõud olema väga kallid. 

 

Karen Millen 625 € 


Gerry Weber 189,99 € (Tallinna Kaubamaja) 


Steve Madden 99,99 € (Tallinna Kaubamaja)

 

Ühtlasi võib allahindlusperioodil väga vabalt rahuldada ka oma disainermärkide kirge. Kelle südame ikkagi panevad brändimärgiga tooted kiiremini põksuma, kuid originaalhind teeks rahakotti augu, siis tasub allahindluste ajal silmad lahti hoida. Mitmed luksuskaupu müüvad veebipoed teevad vahetult enne allahindluse lõppu tohutuid kampaaniaid ja lõpumüüke, kus hinnad on 70-80 protsenti alla lastud. Nii võib pilgu peal hoida näiteks Net-A-Porteri ja Farfetchi veebipoodidel, kus leiab kõige ihaldusväärsemaid brändikaupu. 

 

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!