Need on praegu kõige kuumemad teksatrendid!

24.05.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Need on praegu kõige kuumemad teksatrendid!

Kui on miski, mis on alati moes, siis on need teksapüksid. Siiski ei tähenda see sugugi, et igasugused teksapüksid on moekad. Igal hooajal tulevad ka teksamaailmas välja uued trendiröögatused – nii ka sel kevadsuvel.

Sellel kevadel on teksamood suhteliselt kentsakas ning ilmselgelt nii mõnigi, kes moetrendidest midagi ei tea, vaatab trenditeadlikke inimesi kerge muigega või siis hoopis kaastundliku pilguga. Nimelt on moeteksad üpris naljaka välimusega ja kindlasti ei jäta sellist muljet nagu oleks tegemist uute pükstega, mis võib olla alles esimest päeva jalas.

Ühed suurimad hitid naistemoes on ära nüsitud säärtega, narmendavad ning kukekad teksad. Seega kandjast jääb mulje nagu oleks ta ise oma teksapükse kääridega “lahedamaks” üritanud tuunida või on siis lihtsalt teksapükstest välja kasvatud ning need on piinlikult lühikeseks jäänud. 

Näiteks:

 Zara 49,95 € 


 

Räsitud teksade kõrval on aga väga populaarsed ka teksatunked. Tõsi, nende kandmine on küllaltki keeruline ning täiskasvanud inimesed näevad neis lihtsalt veidi kentsakad välja. Seevastu teismelistele sobib see trend väga hästi. 

Näiteks:

H&M 39,99 € 


 

Küllaltki ekstreemsete trendide kõrval on aga ka veidi tagasihoidlikumaid trende. Näiteks on väga populaarsed ka kõiksuguste kaunistustega teksad. Tõsi, lilli ja pärlikesi ei maksa teksadele peale õmblema hakata, vaid trendipunktid tulevad hoopis tekstiilist logode ja figuuride eest, mida tavaliselt näeb lasteriietel kui vanemad on üritanud mõnda mänguväljakul hangitud auku varjata. 

Näiteks:

Zara 45,95 € 


 

Tõeliselt konservatiivsetele sobib aga ilmselt hästi 70ndatest inspireeritud alt laienevad teksad või siis ühtlaselt laia säärega teksad, mis on ka kõige figuurisõbralikumad.

Näiteks:

River Island 33 € 


 

Kuigi öeldakse, et kitsaste teksade aeg on läbi, siis tegelikult päris nii see siiski pole ning ilmselt ei kao need moepildist täielikult ära enam kunagi. Küll aga peaksid need olema sel hooajal veidi lühendatud pikkusega ehk niinimetatud cropped mudel, mis tähendab seda, et teksasäär lõppeb pahkluu juures. 

Näiteks:

Zara 39,95 € 


 

Võrreldes naiste teksamoega, siis meeste oma on sellest kordi tagasihoidlikum, kuid kiiksuga moeröögatustest ei ole neidki sel hooajal ilma jäetud. Näiteks, peaks üks moelõvi hankima endale kiiremas korras paigatud teksapüksid või siis ise teksadele paigad peale õmblema. Samamoodi on väga popuaarsed kulunud välimusega teksad. Kusjuures, mida kulunud, seda trendikam. Samuti on meestemoes saanud väga populaarseks valget värvitooni teksapüksid, mille kandmisel tasuks aga siiski eelnevalt peeglisse vaadata ja veenduda, et need kandjast visuaalselt kaks korda suuremat muljet ei jätaks. 

Näiteks:

River Island 55 € 


 

Zara 49,95 € 


 

H&M 29,99 € 


 

Tulles tagasi naistemoe juurde, siis kuidas tuleks selliseid kukekaid ja räsitud alasäärega teksapükse üldse kanda? 

Oluline on meeles pidada, et ülejäänud riided oleksid väljapeetud ning mitte samamoodi räsitud ilmega. 

Näiteks jalanõudest võiks eelistada kõrge kontsaga ja terava ninaga kingi. Ülaossa sobib aga hästi figuuri järgiv pintsak ning mõni tagasihoidlikum pluus. Samas, kes eelistab sportlikumat välimust, siis võib jalanõudena kanda ka ketse või tossusid, kuid tuleks jälgida, et need oleksid piinlikult puhtad ning ülejäänud riided pigem figuuri järgivad kui lohvakad, oversize tüüpi. 

 

Järgmine postitus

Kommentaarid



Sul on võimalus sisestada esimene kommentaar!