Mida panna randa selga, et trendi- ja seksikusepunktid laes oleksid?

05.07.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Mida panna randa selga, et trendi- ja seksikusepunktid laes oleksid?

Kui tahad rannas pilke püüda, siis tasub hoida rannamoel silma peal, sest seda järgides võid olla kindel, et sinu kohalolek ei jää kellelegi märkamata. 

Kuigi võiks ju arvata, et bikiinid on bikiinid ja trikoo jääb trikooks, siis tegelikult see nii siiski ei ole. Igal aastal suudavad disainerid midagi uudset siiski välja mõelda. Seejuures tagasihoidlikel on elu küllaltki raskeks tehtud, sest väga tagasihoidlikku rannamoodi lihtsalt pole mõtet teha. Randa ju need ei lähe, kes tahaksid hea meelega nähtamatud olla või pea liiva alla pista!

Seega, selle aasta bikiinimoest rääkides võib öelda, et detailidel on väga suur rõhk ning seksikust ridade vahelt just otsima ei pea. 

Näiteks on väga populaarsed niiöelda surfitüdrukud ja Baywatchist inspireeritud rannamood. Nii võib endale näiteks selga panna trikoo, mis paljastab küllaltki palju dekolteed või on hoopis tavapärasest sügavama lõikega jalaosaga. Kelle meelest trikoo on igav, siis sportlikud surfitüdrukud on kindlasti palju vürtsikam valik. Surfimoest inspireeritud bikiinid, mille pükste osa on klassikaline, kuid üleosa, kas pikemate käistega või lihtsalt sportlikuma tegumoega, tagab sama kõrged stiilipunktid. Kindlasti on niinimetatud surfibikiinid ka küllaltki turvaline valik neile, kes üleliigseid paljastusi kardavad, sest võrreldes ka kõige klassikalisemate bikiinidega, on vähemalt ülaosa kindlasti palju rohkem kaetud. 

 

Zara 19,95 € 


 

Marc & André 74,90 € 


 

River Island 22 € + 17 € 

 

Jätkuvalt on moes ka kõiksuguste väljalõigetega bikiinid ja trikood. Tõsi, nende kandmiseks peab olema küllaltki julge. Samuti ei sobi need väga hästi lopsakama figuuriga naistele, sest halvemal juhul võib üleliigne lihtsalt väljalõigetest välja punnitama hakata. Seevastu veidi poisilikuma kehaga naistele, kes just soovivad endale naiselikumaid vorme tekitada, sobivad sellised bikiinid ja trikood väga hästi. Sellist trendi harrastades peab aga olema valmis vägagi ketsakateks päikeserantideks.

 

Marc & André 69,90 € 


 

H&M 29,99 € 


 

River Island 30 € + 17 € 

Boheemlaslik trend on jõudnud tänavamoest ka rannamoodi ning nii ongi selle hooaja üks suurimaid moeröögatusi bikiinid ja trikood, mida täiendavad heegeldused või mis näevadki välja nagu oleks kellegi osavad näpud need ise valmis meisterdanud. Kusjuures, kes ongi käsitöös osavad ning uutele bikiinidele raha kulutada ei taha, võivad enda vanad niiviisi uueks tuunida. Kui asi käpas, siis pole ju kuigi raske bikiine mõne heegeldusega täiendada. Inspiratsiooni saab võtta kasvõi poes müüdavatest bikiinidest. 

 

River Island 29 € +17 € 


River Island 25 € + 17 € 

 

Kellele aga trendiröögatused eriti peale ei lähe ning pigem soetaks sellised bikiinid, mida saab ikkagi mitu suve kanda, võiks osta hoopis meremehestiilist inspireeritud triibulised bikiinid. Kuigi triibud ja rand ilmselt kuigi üllatavalt ei mõju, on tegemist klassikaga, mis ikkagi alati tähelepanu tõmbab. 

 

Lindex 14,95 € + 12,95 € 


 

H&M 14,99 € + 9,99 € 

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!