Kevadsuvine jalanõugiid

05.05.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Kevadsuvine jalanõugiid

Mida panna jalga, kui tahad tõeliselt trendikas välja näha? Valikuid on sel aastal palju. Neist mõned jalasõbralikumad ja teised mitte nii väga. 

Kui veel möödunud aastal olid need kõige trendikamad jalanõud madalad, ilma igasuguse kontsata, siis sel aastal on konts moepilti tagasi ilmunud. Tõsi, kes ei taha, siis tõelist killerkontsa ei pea kandma ja trendipunktid on võimalik kätte saada ka kandes veidi madalama kontsaga või siis hoopis kontsata jalavarje. 

Kuid alustagem, siis jalasõbralikumatest trendidest ja liigume sellisteni, mille kandmine nõuab raudset meelekindlust ja ilmselt ka küllaltki kõrget valuläve. 

 

 Kõrge ülaosaga tossud

Tossud ja tossulaadsed jalanõud on sel hooajal väga moekad. Kui kõrge ülaosaga tossud ei meeldi, siis jätkuvalt on populaarsed ka vintage välimusega tossud või lihtsalt tennised. 

River Island 127 € 


Nööritavad baleriinad

Nööridega kingad on juba teist hooaega moepildis. Kusjuures suviseks perioodiks tasub endale hankida nööridega sandaalid, kui on soov moepunkte püüda. 

Zara 59,95 € 


Kiisukontsaga kingad

Kiisukontsa ehk peenikest paarisentimeetrist kontsa on kord peetud koledaks moeõnnetuseks, siis jälle taevani ülistatud. Hetkel on käimas periood, kus küllaltki jalasõbralikku kontsa kiidetakse taevani. 

Bershka 29,99 € 


Mahatallatud kannaga kingad

Veider moeröögatus, mis sel aastal moepilti ilmus ning mida ilmselt on väga lihtne kodus ise järgi teha. Tuleb lihtsalt võtta madala kontsaga kingad, kannad maha kanda või sisse suruda ja ongi moekäimad valmis. 

Zara 49,95 € 


Täistallaga kingad

Täistald ehk platvormtald on hetke üks kuumimaid trende ning seda võib leida nii sandaalidelt kui ka meestekingadest inspireeritud jalavarjude alt. Kindlasti on tegemist hea kompromissiga nende jaoks, kes tahavad pikkusele mõnda sentimeetrit juurde, kuid ei taha selle nimel kannatada valutavaid jalgu. 

Mango 79,99 € 


Plokkkontsaga kingad

Plokkkonts on üle pika aja jälle moepildis tagasi ning kuigi enamasti seostatakse seda veidi vanema generatsiooniga, siis praegu eeldatakse seda kandvat pigem nooremaid naisi. Plokkkonts võib seejuures olla nii küllaltki madal või siis hoopis veidi kõrgem.

Zara 39,95 € 


Puukingad

See võib kõlada uskumatuna, kuid puukingadest on saanud trendijalanõud – vähemalt selleks hooajaks. Kusjuures nii mõnigi luksusbränd müüb kõige klassikalisema välimusega puukottasid 600 ja isegi rohkema euro eest! 

Tamaris 65,95 € 


Nöörkingad

Nii nagu on nöörid populaarsed madalate kingade ja sandaalide juures, on need olulised detailid ka kontskingade juures. Kahjuks pole tegemist siiski kõige jalasõbralikuma trendiga, sest nöörid kipuvad nahka soonima, mistõttu pikemad vahemaad nendes võivad vägagi piinarikkad olla. Samuti tuleb meelde jätta see, et kõik, mis on pahkluu ümber, teeb jala visuaalselt lühemaks. 

Karen Millen 220 € 


Puurkingad

Sellised kingad, mida kandes jääb mulje nagu oleks jalg puuri pandud, peaks olema iga peoprintsessi unistuseks. Miks? Nende küllaltki väljakutsuv välimus lihtsalt ei sobi kuigi hästi linnatänavale või kontorisse, vaid pigem õhtusesse aega ning flirtivasse õhustikku. 

Mango 45,99 €

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!