Kevade kõige jubedamad moefopaad, mida enamik inimesi teeb!

06.06.2016
Postitatud kategoorias: Garderoob

Kevade kõige jubedamad moefopaad, mida enamik inimesi teeb!

See lihtsalt kipub nii olema, et kevadel ja suvel kui riideid kõvasti vähem seljas kui sügisel ja talvel, suudavad enamik nende vähestega mõni täieliku fopaa korda saata. Kuid millised need levinumad apsud siis on, mida inimesed kipuvad tegema? 

 

Mida soojemaks läheb ilm, seda vähemaks ja napimaks lähevad riided ning seda rohkem juhtub, et astutakse rõivaste valikuga täielikult ämbrisse. Näiteks võib kindel olla, et kevad on kätte jõudnud, kui tänaval avaneb selliseid vaatepilte: 

 

Kannikašortsid neil, kelle kannikaid tegelikult mitte keegi vabatahtlikult näha ei tahaks

Teksašorstid on seksikad ja eriti juhul, kui nad on ülinapid ning paljastavad natukene kandja peput. Enamasti “õrritavad” selliste pükstega möödujaid aga need, kes oma tagumikuga pigem avalikult lehvitama ei peaks. Karm aga tõsi. Kui ikka kannikad ei ole ümarad nagu melonid, siis ei tasu neid ka teistele vaatamiseks välja panna.


 

Liiga ümber topid, mis paljastavad kõik üleliigse

Tihti kipuvad naised kandma rinnahoidjaid, mis soonivad niimoodi kehasse, et seljale tekivad voldikesed. Mõnel juhul ei saa sinna midagi parata, kuid kindlasti ei ole see midagi sellist, mida kõikidele näitama peaks ja voldihunnikule tõmbama peale ülikitsa topi. Pigem võiks eelistada, midagi sellist, mis keha rasvaprotsendist täielikku ülevaadet ei annaks.


 

Tuubjad minikleidid

Pole midagi hullemat kui tuubjad stretšmaterjalist minikleidid. Tõsi, see on kõige lihtsam viis keha katmiseks, kuid fakt on see, et kui tegemist pole just mõne ideaalse figuuriga supermodelliga, siis enamike naiste kehale teevad sellised tuubid täieliku karuteene. 


 

Joodikupäevitusega maikades mehed linnatänavatel

Kevadel on niinimetatud joodikupäevitus kerge tekkima. Sellest aga veelgi hullem on see, kui T-särk seejärel napi maika vastu vahetatakse ning sel viisil oma pooleldi punaseks kõrbenud käsi tervele linnale näidatakse. 


 

Madalad värvlid ja tagumikupraod

See on nii naiste kui meeste aps. Kui talvel katavad madalaid värvleid pikad kampsunid ja mantlid ja keegi ei märka midagi, siis suvel napimate riietega paljastavuvad niimoodi nii mõnedki tagumikupraod. 


 

Sokid ja sandaalid

Jah, väidetavalt on sokkide ja sandaalide kandmine üübertrendikas, kuid tegelikult väljaspool moelava ei näe selle trendi harrastamine just eriti hea välja. 


 

Haaremipüksid

Aeg, mil sellised püksid olid moekad on ammu läbi ning praegu meenutavad nad pigem “kaks püksis pükse.” 


 

Nabapluusid

Nabapluusid on hetkel väga populaarsed, kuid tuleks meelde jätta, et neid kandes ei pea kogu keskosa siiski paljas olema, vaid pigem paljastuma paar sentimeetrit. Mida rohkem nahka näha, seda suurem fopaa. 


 

Silmaga nähtav pesu

Mida õhemaks ja napimaks lähevad riided, seda suurem on ka tõenäosus, et läbi riiete on täpselt näha, millist pesu ja mis värvi riiete all kantakse. 


 

Retuusid pükstena

Tõsi, mõned kannavad retuuse pükste asemel ka talveperioodil, kuid kevadel on neid linnatänaval näha sama palju kui seeni pärast vihma. Meeles tuleks pidada aga seda, et retuusid ei ole ega hakka kunagi asendama pükse.

Järgmine postitus

KommentaaridSul on võimalus sisestada esimene kommentaar!