Sest ta on naine

Täna
22.10 - 16:55
Tõsielul põhinev sütitav ja hingestatud film jutustab äsja emaks saanud noorest juristist Ruth Bader Ginsburgist, kes üritab sel meestekesksel alal läbi lüüa.
vaata

Parfüümid

Täna
22.10 - 29.10
Anne’i töö on tema kirg ja kogu tema elu mõte. Anne valmistab nimelt parfüüme. Tal on selleks erilised eeldused – tundlik haistmismeel ning täielik pühendumus. Kuid nagu sageli juhtub, on liigselt tööle keskendunud ja andekad loojad inimestena mitte kuigi kerged isiksused... Kui Anne palkab endale autojuhi, muutub tema elus palju.
vaata

Streltsov

Täna
22.10 - 28.10
Tõsielusündmustel põhinev jalgpallidraama legendaarsest jalgpallurist Eduard Streltsovist. Sarmikas ja andekas sportlane hullutas miljoneid jalkafänne. Peaosas Venemaa filmitäht Aleksandr Petrov. Austajate hordid, tunnustus, kuulsus, raha ja suur armastus – tal oli kõik, millest üks noormees unistada võis.
vaata

Öö Louvre`is. Leonardo da Vinci

Täna
22.10 - 28.10
16. septembrist olete oodatud külastama Pariisi Louvre`i muuseumi maailmakuulsat Leonardo da Vinci näitust. Unikaalne dokumentaalfilm "Öö Louvre`is. Leonardo da Vinci" toob meieni privaatse kureeritud näitusetuuri, mis viib meid keset öist Louvre`i muuseumi otse da Vinci kõige kaunimate kunstiteosteni. "Öö Louvre`is.
vaata

Järgmine ring

Täna
22.10 - 29.10
On olemas teooria selle kohta, et me peaks olema sündinud juba väikse alkoholikogusega veres ja et tagasihoidlik inerts avab meie meeled maailmale meie ümber, vähendades meie probleeme ning suurendades meie loomingulisust. Martin ja tema kolm sõpra, kes kõik on väsinud kooliõpetajad, alustavad sellest teooriast lummatuna eksperimenti, et saavutada pidev teatud joobeseisund terveks päevaks.
vaata

Loodusjõud

Täna
22.10 - 27.10
Puerto Ricole läheneb tugev orkaan, seetõttu määratakse politseiametnik Cardilole (Emile Hirsch) uus partner Jess (Stephanie Cayo) ja tehakse ülesandeks elanikud evakueerida.
vaata

Armastusega Itaaliast

Täna
22.10 - 29.10
“Armastusega Itaaliast” on imekaunis Toscanas toimuv südamlik lugu isast ja pojast. Londoni boheemlasest kunstnik Robert (Liam Neeson) naaseb Itaaliasse võõrandunud poja Jackiga (Micheál Richardson), et hiljuti surnud naiselt päranduseks saadud maja ruttu maha müüa. Kuid kumbki ei lootnud kord ilusat villat nii kehvas seisus eest leida...
vaata

Armastus ei küsi suurust

Täna
22.10 - 29.10
Et tunda end meelelahustusmaailmas kui kala vees, ei piisa vaid heast lauluhäälest. Laval säramiseks on tarvis laitmatut figuuri, ebatavalist välimust, plastilisust ja karismat. Maria pole sõubisnisis mingi diletant. Ta on andekas taustalaulja, kes esineb Venemaa parimates parimates klubides.
vaata

NT Live - Fleabag

Täna
22.10 - 19:00
See the hilarious, award-winning, one-woman show that inspired the BBC’s hit TV series Fleabag, in cinemas from London’s West End. Written and performed by Phoebe Waller-Bridge (Fleabag, Killing Eve) and directed by Vicky Jones, Fleabag is a rip-roaring look at some sort of woman living her sort of life.
vaata

Põleva tütarlapse portree

Täna
22.10 - 04.11
2019. aasta Cannes'i filmifestivalil esilinastunud, festivalil Queer Palm auhinna võitnud, sealhulgas ka stsenaariumi eest tunnustuse saanud Céline Sciamma ajalooline draama "Põleva tütarlapse portree" ("Portrait de la jeune fille en feu") võitis parima stsenaristi auhinna ka Euroopa Filmiauhindadel ning möödunud Kuldgloobustel kandideeris film parima võõrkeelse filmi kategoorias.
vaata

Igavik meie vahel

Täna
22.10 - 29.10
Meeletult armunud noored Riley ja Chris elavad õnnelikult ning teevad tulevikuplaane. Nendega juhtuv autoavarii muudab kõik – Chris lahkub elavate kirjast vaimude maailma, kus on omad seiklused ja reeglid. Riley hakkab pärast õnnetust ennast süüdistama, raskelt leinama ja ei suuda eluga edasi minna.
vaata

Pesa

Täna
22.10 - 17.11
1980ndad. Ambitsioonikas ettevõtja ja endine börsimaakler Rory O'Hara (Jude Law) võtab oma ameeriklannast abikaasa Allisoni (Carrie Coon) ja lapsed kaasa ja kolib teisele poole ookeani, et alustada uut elu Inglismaal.
vaata

Saladus: julge unistada

Täna
22.10 - 21:30
“Rõõm tõmbab ligi rõõmu. Õnnelikkus tõmbab ligi õnnelikkust. Rahu tõmbab ligi rahu. Tänulikkus tõmbab ligi tänulikkust. Lahkus tõmbab ligi lahkust. Armastus tõmbab ligi armastust. Sinu töö on sisemine. Maailma muutmiseks pead vaid muutma seda, mida sisimas tunned.
vaata

Antebellum: väljavalitu

Täna
22.10 - 29.10
Edukas kirjanik Veronica Henley (Janelle Monáe) satub kohutavasse reaalsusesse lõksu ja peab keerulise mõistatuse lahendama, enne kui on hilja. “Antebellum: väljavalitu” on hirmuäratav uus põnevik, mille produtsent on toonud ekraanidele tuntud filmid “Kao ära” ja "Meie".
vaata

Hotell Viru & KGB muuseum

Sokos Hotel Viru, Tallinn
Täna
22.10.2020 - 31.12.2021
vaata

EESTI SÕJAMUUSEUM

Eesti Sõjamuuseum.
Täna
22.10 - 31.12
vaata

EESTI PÕLLUMAJANDUSMUUSEUM

Eesti Põllumajandusmuuseum.
Täna
22.10 - 31.12
vaata

EESTI TEATRI- JA MUUSIKAMUUSEUM

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum.
Täna
22.10.2020 - 31.12.2021
vaata

EESTI SPORDIMUUSEUM

Eesti Spordimuuseum.
Täna
22.10 - 31.12
vaata

ADAMSON-ERICU MUUSEUM

Adamson-Ericu muuseum.
Täna
22.10.2020 - 31.12.2021
vaata