Räige reede

Сегодня
28.11 - 03.12
Aasta 2020 on olnud niigi luupainajalik, aga novembrikuine 13 ja reede saab olema lausa räige. Just siis jõuab kinno sõna otseses mõttes terav (ja teravmeelne) õuduskomöödia "Räige reede", mille peategelasteks on keskkoolitüdruk ja armutu sarimõrvar. Millie (Kathryn Newton) püüab Blissfieldi keskkooli verejanulistes koridorides ellu jääda.
смотреть

Järgmine ring

Сегодня
28.11 - 03.12
On olemas teooria selle kohta, et me peaks olema sündinud juba väikse alkoholikogusega veres ja et tagasihoidlik inerts avab meie meeled maailmale meie ümber, vähendades meie probleeme ning suurendades meie loomingulisust. Martin ja tema kolm sõpra, kes kõik on väsinud kooliõpetajad, alustavad sellest teooriast lummatuna eksperimenti, et saavutada pidev teatud joobeseisund terveks päevaks.
смотреть

Yalda, andestuse öö

Сегодня
28.11 - 16:45
Kas te kujutaksite ette telesaadet, kus otsustatakse inimese elu ja surma üle? Iraanis on see võimalik. 22-aastane Maryam tapab tüli käigus kogemata oma 65-aastase abikaasa Nasseri, kellega ta on ajutises abielus. (Lepinguline kooseluvorm, mis võib kesta mõnest päevast aastateni.) Ta mõistetakse surma.
смотреть

Hollywoodi sulid

Сегодня
28.11 - 03.12
Max ja Walter on kaks filmiprodutsenti, kes toodavad halva kvaliteediga filme, mis ei too neile ei kuulsust ega ka suurt kassatulu.
смотреть

Kisub teravaks

Сегодня
28.11 - 03.12
Emotsionaalne spordidraama "Kisub teravaks" toob meieni kahe naisvehkleja raevuka konkurentsi, mis avab meile epeespordi telgitagused ja näitab, et proffispordis viib lisaks ambitsioonikusele ja vaimsele vastupidavusele suurvõitudeni ka tõeline sõprus. Aleksandra (Svetlana Hodtšenkova) on Venemaa üks parimaid naisvehklejaid.
смотреть

Kollane kass

Сегодня
28.11 - 19:00
Tühjades Kasahstani steppides käib elu mööda oma rada. Inimesed käituvad ilma ratsionaalse loogikata, räägivad teineteisega kuulamata, solvavad üksteist ilma solvumata. Keskkondliku ja sotsiaalse tühjuse keskel on ullike, kellel on unistus. Endine vang Kermek on otsustanud mägedesse kino ehitada.
смотреть

Kollane loom

Сегодня
28.11 - 19:15
Felipe Bragança on PÖFFil juba tuntud nimi: režissööri assistendi ja stsenaristina tegi ta debüüdi 2014. a mängufilmiga „Futuro rand“. Režissöörina oli Felipe esimeseks mängufilmiks 2017 PÖFFil linastunud „Ära neela mu südant, alligaatoritüdruk!“, mis pälvis suure tunnustuse. Fernando on laostunud Brasiilia filmitegija, kellel lasub needus.
смотреть

Tule mängima

Сегодня
28.11 - 01.12
Uustulnuk Azhy Robertson kehastab teistest erinevat üksildast noort poissi Oliveri. Ta soovib meeleheitlikult endale sõpra ning leiab lohutust ja pelgupaika oma mobiiltelefonis ja tahvelarvutis.
смотреть

Greenland: viimane varjupaik

Сегодня
28.11 - 02.12
Perekond võitleb ellujäämise nimel, kui planeete hävitav komeet Maa poole kihutab. John Garrity (Gerald Butler), ta endine naine Allison (Morena Baccarin) ja nende poeg Nathan asuvad ohtlikule teekonnale, et pelgupaika jõuda. Kui komeeditükid kõikjal maailmas linnu maatasa teevad, näevad Garrityd inimkonna parimaid ja halvimaid külgi.
смотреть

Surmavad illusioonid

Сегодня
28.11 - 03.12
Superstaaridest illusionistid, vennad Romanovid astuvad üheskoos lavale viimast korda. Kolmikul on kavas unustamatu supershow täis kogu karjääri kõige hullumeelsemaid trikke ja pöörast tulevärki. Aga juba esimese numbri ajal läheb midagi valesti ning vennad saavad teada, et kogu etenduse tehniline pool on kellegi võõra kontrolli all.
смотреть

Supernoova

Сегодня
28.11 - 21:15
Kolm meest, üks paik ja üks sündmus, mis muudab nende kõigi elusid. Filmi tegevus toimub kitsal Poola külateel ja rullub mõjusalt lahti reaalajas. „Supernoova“ on hingetuks võttev, nonstop steadicam’iga üles võetud linateos, tõeline paanikahoog kinolinal.
смотреть

Aus varas

Сегодня
28.11 - 01.12
Soovides hakata ausat elu elama, annab aastaid tabamatult tegutsenud pangaröövel Tom Carter end üles. Mees tahab tagastada enda poolt röövitud miljonid, soovides vastutasuks lühemat vanglakaristust. Paraku satub Tom kahe korrumpeerunud FBI agendi peale, kes ta reedavad.
смотреть

Vägivalla monopol

Сегодня
28.11 - 21:45
Max Weberi arvates on vägivalla monopol riigi käes. Üha sagedamini kasutab riik seda oma kodanike vastu. Ja mitte ainult Venemaal või Valgevenes. Totalitarismile iseloomulike meetoditega aetakse protestijaid laiali ka demokraatlikes riikides – kus iganes köeb rahulolematus ja viha. Vägivald sünnitab aga vägivalda.
смотреть

Hotell Viru & KGB muuseum

Sokos Hotel Viru, Tallinn
Сегодня
28.11.2020 - 31.12.2021
смотреть

EESTI SÕJAMUUSEUM

Eesti Sõjamuuseum.
Сегодня
28.11 - 31.12
смотреть

EESTI PÕLLUMAJANDUSMUUSEUM

Eesti Põllumajandusmuuseum.
Сегодня
28.11 - 31.12
смотреть

EESTI TEATRI- JA MUUSIKAMUUSEUM

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum.
Сегодня
28.11.2020 - 31.12.2021
смотреть

EESTI SPORDIMUUSEUM

Eesti Spordimuuseum.
Сегодня
28.11 - 31.12
смотреть

ADAMSON-ERICU MUUSEUM

Adamson-Ericu muuseum.
Сегодня
28.11.2020 - 31.12.2021
смотреть

KUMU KUNSTIMUUSEUM

Kumu Kunstimuuseum.
Сегодня
28.11 - 31.12
смотреть