Üheksas ohver

Сегодня
17.11 - 21.11
19. sajandi lõpu Peterburi on vallutanud kirg okultismi ja esoteerika vastu. Inglannast meedium Olivia Reed saabub Vene tsaaririigi pealinna võõrusetendustele ja tema spiritistlikud seansid toovad kokku suured rahvamassid.
смотреть

Doktor Uni

Сегодня
17.11 - 21.11
Suurejoonelise õudusfilmi "Doktor Uni" Kuufilmi esilinastus toimub Coca-Cola Plaza iSense saalis kolmapäeval, 6. novembril kell 18:45. Viljandi kino Centrumi Kuufilmi esilinastub toimub aga 6. novembril kell 18.30. Filmis “Doktor Uni” jätkub Danny Torrance’i lugu 40 aastat pärast hirmuäratavat viibimist Overlooki hotellis filmis “Hiilgus”. Stephen Kingi romaanil põhineva stsenaariumi autor ja üleloomuliku põneviku lavastaja on Mike Flanagan, peaosades saab näha Ewan McGregorit, Rebecca Fergusoni ja uustulnuk Kyliegh Curranit.
смотреть

Tüdrukuid on erisuguseid

Сегодня
17.11 - 21.11
Dmitri Nagijev uues lahedas komöödias „Tüdrukuid on erisuguseid“! Kolm head sõpra otsustavad võtta ette surfireisi Mehhikosse. Kõik läheb nagu valatult: helesinine ookean, kuumad tüdrukud ja kuldsed liivarannad. Loomulikult tähistavad meie kangelased ka oma kohalesaabumist vääriliselt!
смотреть

Mina, Leonardo

Сегодня
17.11 - 03.12
Erinevatest žanritest põimitud film on pühendatud ajalooliselt olulise suurkuju Leonardo da Vinci 500ndale surma-aastapäevale (1452 – 1519). Leonardo da Vinci tegevusvaldkond oli ääretult lai - leiutamine, anatoomia, maalikunst, matemaatika, muusika, kirjandus, astronoomia jpm. Teda peetakse renessansiajastu mitmekülgseimaks geeniuseks.
смотреть

Bolšoi ballett: Korsaar

Сегодня
17.11 - 17:00
Keset turusaginat ja melu armub korsaar Conrad esimesest pilgust imekaunisse Medorasse, kaupmees Lankedemi omanduses olevasse orjatari. Conrad röövib Medora, kui Lankedem otsustab ta pašale müüa.
смотреть

Ameerika peegel. Surematuse eelaimused

Сегодня
17.11 - 17:15
Tigran Tsitoghdzyan oli 10-aastane armeenia poiss, kui tema maalide isiknäitus läks Jerevanist laia maailma. Täna makstakse tema teoste eest viie-kuuekohalisi summasid. Florence Faivre on näitleja ja modell. Maailmakuulus Susan Sarandon on temast kaks korda vanem. Tigran ei kopeeri nende ilu lõuendile, vaid mõtestab seda.
смотреть

Le Mans '66

Сегодня
17.11 - 21.11
Tõsielul põhinev lugu ajast, mil Ford Ferrari vastu sõtta läks.
смотреть

Sõnum

Сегодня
17.11 - 21.11
27-aastane Ilja Gorjunov (Aleksander Petrov) veetis seitse aastat vanglas, lavastatuna süüdi narkoäris. Vabanedes saab mees aru, et endist elu, mida ta taga igatses, pole enam olemas. Kuigi ta trellide taga viibides kättemaksu ei ihanud, näib see nüüd ainsa mõeldava võimalusena.
смотреть

Südamed ja kondid

Сегодня
17.11 - 18:00
Sõjafotograafina on Dan veetnud poole oma elust turmtule all ja ohutsoonides. Järjekordsest kriisikoldest naastes viib tee ta kokku taksojuhina töötava Lõuna-Sudaani põgenikuga. Meeste läbielamiste pagas pakub kokkupuutepunkte ja äratundmist ning loob vaimse sideme.
смотреть

Sõda kassi pärast

Сегодня
17.11 - 18:30
Tunnustatud Bulgaaria filmitandemi Mina Mileva ja Vesela Kazakova kodumaakriitilised dokumentaalfilmid on teinud ärevaks nii mõnegi Bulgaaria poliitiku. Ka Mileva ja Kazakova esimene ühine draama „Sõda kassi pärast“ juhib tähelepanu Bulgaaria lootusetule sotsiaalmajanduslikule olukorrale, mis sunnib inimesi lahkuma.
смотреть

Zombieland 2: topeltlask

Сегодня
17.11 - 21.11
Kümme aastat pärast seda, kui “Tere tulemast Zombimaale” sai hitiks ja kultusfilmiks, tulid peaosatäitjad (Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin ja Emma Stone), režissöör Ruben Fleischer (“Venom”) ja stsenaristid Rhett Reese ja Paul Wernick (“Deadpool”) kokku, et filmile järg teha.
смотреть

Ja sadas linde

Сегодня
17.11 - 20:15
Kolm erakut elavad hüttides, kõrvalises Quebeci maa-kohas, eemal tsivilisatsioonist. Tom, Charlie ja Ted hülgasid ühiskonna aastaid tagasi ja pooldavad lihtsat eluviisi.
смотреть

Wilcox

Сегодня
17.11 - 20:30
Produktiivse quebeclase, 2017. aastal PÖFFilgi käinud Denis Côté’ film on silmapaistev eksperiment, mis vaatleb inim-olemuse keerulisust ja salapära, jälgides Wilcoxi (Guillaume Tremblay) vaikset eemaldumist ühiskonnast. Enamjaolt tummfilmina lavastatud teos annab võimsate kujutiste ja samaaegselt nii kohal kui ka eemal oleva heliga edasi Côté’ tegelaskuju olemust, tuues seda ühtlasi elulise näitena.
смотреть

Sinu päevad on loetud

Сегодня
17.11 - 21.11
Kui medõde laadib alla rakenduse, mis väidetavalt inimese täpset surmahetke ennustab, siis selgub, et tal on jäänud elada vaid kolm päeva. Kell läheb käima, miski jälitab teda ning tal tuleb leida viis oma elu päästmiseks, enne kui aeg otsa saab.
смотреть

Seksikad sulid

Сегодня
17.11 - 22:00
Põneval ja skandaalsel tõsielulool põhinev „Seksikad sulid” jutustab nutikatest endistest stripiklubi töötajatest, kes Wall Streeti klientide tüssamiseks omavahel kampa löövad.
смотреть

Jexi

Сегодня
17.11 - 20.11
Philil (Adam Devine) on ränk sõltuvus – ta ei tee midagi ilma oma telefonita. Philil pole sõpru, tema tööks on kirjutada popkultuuri “Top 10” artikleid ja armuelust ei tasu rääkidagi. Aga tema Facebooki suhtestaatus on peagi muutumas.
смотреть

Nemad

Сегодня
17.11 - 21.11
Õuduspõnevik „Nemad“ on „Kena vaikse kohake“ stsenaristide ja šokeerivate õudusfilmide poolest tuntud lavastaja Elih Rothi uus linateos. Kui film „Kena vaikne kohake“ oli ekraanile jõudnud ja saanud suure vaatajamenu osaliseks, ei jäänud andekad stsenaristid Scott Beck ja Bryan Woods loorberitele puhkama.
смотреть

TALLINNA LINNAGALERII

Tallinna Linnagalerii.
01.01.2016 - 31.12.2021
смотреть

DRAAKONI GALERII

Draakoni Galerii.
01.01.2016 - 31.12.2021
смотреть

PÄRNU LINNAGALERII

Pärnu Linnagalerii.
01.01.2016 - 31.12.2021
смотреть