Lootus

Сегодня
03.08 - 06.08
Mis juhtub armastusega, kui naine avastab, et tal on kolm kuud elada? Anja (43) elab koos Tomasega (59). Neil on nii bioloogilistest lastest kui ka kasulastest koosnev suur perekond.
смотреть

Paljasjalgne keiser

Сегодня
03.08 - 06.08
Režissööride paar Woodworth ja Brosens, kelle filme on PÖFF demonstreerinud alates 2006. aastast, jätkavad 2016. aastal alanud seiklust belglaste kuninga Nicolas III-ga, kes toona pidi taevase anomaalia tõttu Istanbulist maitsi kodumaale põgenema.
смотреть

Edasi

Сегодня
03.08 - 06.08
Pixari stuudio animatsioonivõlurid on tuntud oma piiritu fantaasia ja emotsionaalsete lugude poolest, mis puudutavad igas vanuses vaatajaid. Nende uusim maiuspala "Edasi" ei ole ses suhtes mingi erand.
смотреть

Trollid 2

Сегодня
03.08 - 06.08
Lõbusad ja ülevoolavalt optimistlikud trollid, kel on pidevalt laulud suus, naasevad juuli lõpus kinoekraanidele!
смотреть

Ürgne kutse

Сегодня
03.08 - 06.08
Elas kord suure südamega koer nimega Buck, kes rööviti oma kodust Californias ning toimetati kaugele, Alaska lumiste mägede vahele, keset Yukoni kullapalaviku möllu. Sealsetes rasketes oludes saab temast kelgukoer. Seal saab Buckile osaks tema elu suurim seiklus, mille käigus ta lieba oma koha maailmas ning saab iseenda peremeheks.
смотреть

Minu spioon

Сегодня
03.08 - 06.08
Karmi CIA agendi elu sõltub varaküpsest 9-aastasest tüdrukust, kelle perekonda ta salaja jälgima saadetakse. Peaosades on Dave Bautista ("Galaktika valvurid" 1 & 2) ja Chloe Coleman.
смотреть

Bayala: maagiline teekond

Сегодня
03.08 - 04.08
Esilinastus ja kohtumine filmitegijatega: 18. märtsil kell 18.30 oled oodatud Coca-Cola Plaza esilinastusele, kus enne filmi on võimalik kohtuda filmitegijatega. Peakülaliseks on filmi lavastaja, Eesti režissöör Aina Järvine, kes aitas kirjutada ka "Sipsiku" stsenaariumit.
смотреть

Kass Amsterdamis

Сегодня
03.08 - 13.08
Kass Abatutu viib meid silmiavardavale retkele, oma kodulinna Amsterdami tänavate varjatud soppidesse. Me avastame, et sagimist täis ajalooline Hollandi pealinn pole mitte üksnes täidetud värvikirevate inimestega, vaid ka erinevate metsikute loomadega. Abatutu muudab linnalooduses toimuva naljakaks ning kaasahaaravaks elamuseks kogu perele.
смотреть

Bloodshot

Сегодня
03.08 - 05.08
Menukal koomiksiseerial põhinevas filmis kehastab Vin Diesel hiljuti lahingus hukkunud sõdurit Ray Garrisoni, kelle RST korporatsioon superinimese Bloodshotina ellu äratab. Nanotehnoloogiast kubisevad veenid teevad temast peatamatu jõu. Ta on varasemast tugevam ja suudab hetkega terveneda.
смотреть

Reis Kreekasse

Сегодня
03.08 - 06.08
Head toitu ning head nalja hindavad kolleegidest sõbrad Rob Brydon ja Steve Coogan rändavad Odüsseuse jälgedes Troojast Ithakani, nautides hõrgutavaid roogi, häid veine ja omaenda hääle kõla, imiteerides lugematuid suuri staare ja lahates omaenda argiprobleeme.
смотреть

Radioaktiivne

Сегодня
03.08 - 06.08
Nende sõnadega saab iseloomustada Maria Skolimowskat, keda maailm tunneb rohkem nime all Marie Curie (Rosamund Pike). Kartmatu otsija, kelle ühised avastused koos võitluskaaslase, armastatu ja abikaasa Pierre Curie'ga (Sam Riley) avaldasid tohutut mõju mitte ainult teaduse, vaid terve maailma käekäigule.
смотреть

Ma loodan veel

Сегодня
03.08 - 06.08
Üks armastus võib muuta elu. Üks elu võib muuta maailma. Filmi „I Can Only Imagine” tegijatelt on valminud inspireeriv ja ajatu armastuslugu. Edetabeleid vallutanud laulja Jeremy Campi elul põhinev „Ma loodan veel” annab võimaluse uuesti armastuse ime avastada.
смотреть

Pidurdamatu

Сегодня
03.08 - 06.08
Oscari-võitja Russell Crowe kehastab filmis „Pidurdamatu“ („Unhinged“) eluga puntrasse jõudnud meest, kelles pulbitsev viha ootab iga hetk ülekeemise hetke.
смотреть

Lahutamatud

Сегодня
03.08 - 06.08
Endine pettur Mika elab head elu, kuni tema endine kongikaaslane Poutine välja ilmub ja kõik ära rikub.
смотреть

Eelpost

Сегодня
03.08 - 06.08
Juulis ootab märulifilmisõpru emotsioonirohke sõjapõnevik „Eelpost“, mis on Ameerika kirjaniku Jake Tapperi tuntud teose „Eelpost. Senirääkimata lugu Ameerika vaprusest“ ekraniseering.
смотреть

Salmonid. 25 aastat hiljem

Сегодня
03.08 - 06.08
Perekond Salmonid on Eestit valitsenud viimased veerand sajandit, nii kaudselt kui otseselt. Rikkusest on saanud jõukus ja saavutustest võim. Perepea Ella Salmon (Ita Ever) on olnud isegi president! Kuid sellestki jääb väheks.
смотреть

Lõputusest

Сегодня
03.08 - 06.08
Otsekui muinasjutust tulnud pehme naishääl jutustab filmi kaudu elust ja inimkonna püüdlustest. Häälele järgnedes näeme inimese elu banaalsust ja suurust üheaegselt: kuidas üks tüdruk oma armsama käest esimest korda kinni haarab, kuidas üks isa seob vihmasaju käes tütre kingapaelu, kuidas noor naine ootab oma kohtumist. Näeme ka julmust: sõjaveterani teepervel istumas, isa oma surnud poega süles hoidmas.
смотреть

Hotell Belgrad

Сегодня
03.08 - 06.08
Noor ja sarmikas Paša (Miloš Bikovitš) elab külluses. Pärides rikkalt vanaemalt kesklinna luksushotelli, on ta elu lausa lust ja lillepidu. Lõputud peod, šampanja ojadena ja kuumad tibid suudavad pimestada mõistuse ning tõmbavad tuurid nii üles, et ei saa enam õigeaegselt pidama.
смотреть

Sputnik

Сегодня
03.08 - 06.08
1983. aasta, Nõukogude Liit. Kosmoselaev naaseb Maale, kuid rahva eest varjatakse, et kahest kosmonaudist vaid üks on elus. Pardal juhtunu on mõistatus, kuigi asitõenditest võib järeldada, et kosmonaudid puutusid kokku teise eluvormiga ja ellujäänu ei tulnud päris üksi tagasi.
смотреть

Siil Sonic

Сегодня
03.08 - 06.08
Kuulus SEGA arvutimängude kangelane, ülikiire siilipoiss Sonic on saanud nüüd oma täispika mängufilmi! Väike sinine superenergiapall Sonic satub maale, sest peab oma planeedi päästmiseks peidus elama. Tema kõige tähtsam ülesanne on mitte äratada tähelepanu.
смотреть