Vseviov

Сегодня
05.12 - 10.12
"Vseviov" on portreefilm Eesti Kunstiakadeemia emeriitprofessorist, tudengite lemmikõppejõust ja rahva poolt armastatud raadiohäälest, kes on suutnud ka kõige kuivemad ajaloosündmused müstiliste lugudena kuulajate hinge valada.
смотреть

Jõulud džunglis

Сегодня
05.12 - 11.12
Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi „Jõulud džunglis“ peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna.
смотреть

Õnnelik lõpp

Сегодня
05.12 - 10.12
Helle on elu aeg oodanud, millal tema töönarkomaanist abikaasa Peter pensionile jääb, et nad saaksid koos elu sügist nautida. Ta tahab koos temaga reisida ja maailma avastada.
смотреть

Lemmikute kompanii

Сегодня
05.12 - 10.12
Vaikses, aga väga moodsas Robo linnas juhtub ennenägematuid ja ennekuulmatuid asju! Linnapea Frank on hulluks läinud! Tema plaan läheb üle igasuguse piiri! Kuulake! Inimesed ja loomad on ta ära tüüdanud ning seetõttu on ta peas küpsemas plaan – kihutada linnast minema kõik elanikud ja nende lemmikloomad, nende majad aga anda robotitele!
смотреть

Turu: üks isemoodi kana

Сегодня
05.12 - 08.12
Hämmastavad seiklused ebatavalisest kanast, kes oskab suurepäraselt laulda ja tantsida ning unistab tsirkusestaariks saamisest.
смотреть

Hüvasti, NSVL

Сегодня
05.12 - 10.12
Johannes sünnib eriskummalisse ingerisoome perre. Kui tema ema otsustab Soome tööle minna, jääb poiss Sillamäele vanavanemate kasvatada. Johannesel tuleb hakata üksinda elu tōsiasju avastama. Ta armub kōrvuni kooliõde Verasse, kakleb, riskib, saab karistada… ja taustal laguneb kurjuse impeerium, mida peeti igaveseks.
смотреть

Ankeet

Сегодня
05.12 - 10.12
Film läbib kaleidoskoobina portreesid ja lugusid nii minevikust kui ka olevikust. Aljona Surzikoval oli 1994. aastal märkmik – „sõbravihik“. Ajalugu kordab end tänapäeva Facebooki näol. Kõik need inimesed vanamoodsast sõbravihikust on nüüd Facebookis. Üks Aljona sõber, tema klassikaaslane, kes selles vihikus üles astus, on aga Facebookist puudu.
смотреть

Superintellekt

Сегодня
05.12 - 10.12
Carol Petersiga (Melissa McCarthy kehastuses) ei juhtu eal midagi erakordset. Kui ta teler, telefon ja mikrolaineahi järsku vastu rääkima hakkavad, arvab ta, et talle tehakse tünga või ta on mõistust kaotamas.
смотреть

O2

Сегодня
05.12 - 08.12
1939. aasta augusti viimased päevad. Kohe-kohe on puhkemas Teine maailmasõda ja just neil kriitilistel hetkedel langeb Eesti nõukogudevastase luure juht salamõrva ohvriks. Selgub, et meie salateenistuses tegutseb äraandja ja tema tabamine tehakse ülesandeks luureohvitser Feliks Kangurile (Priit Võigemast).
смотреть

Loheratsur

Сегодня
05.12 - 06.12
Kui te arvate, et lohed on maailmast kadunud, siis eksite rängalt. Nad elavad meie keskel ja lendavad mõnikord hästi kõrgel lennukite kõrval. Olete märganud? Nagu meil, on ka neil unistused: nad usuvad, et leiavad kunagi oma esivanemate maa, imelise Taevaveere. Sellest imekaunist kohast on väike lohepoeg Tuleloit kuulnud vanakeselt Tuusthabemelt.
смотреть

Põgene

Сегодня
05.12 - 10.12
Öeldakse, et emaarmastuse eest ei pääse kuskile, kuid Chloe jaoks pole see lohutus, vaid oht.
смотреть
Lasse ja Maia detektiivibüroo pannakse politseiülema nõudmisel kinni, kui klient palub tõestada, et tema isa ei osalenud suures rongiröövis. Lassel ja Maial on nüüd võimalus tõestada, et tõe välja selgitamisel ei peata neid miski.
смотреть

Hüvasti, vana aasta!

Сегодня
05.12 - 10.12
Seda, et aasta lõpp ning uue algus on imede sündimise ja soovide täitumise aeg, usuvad ka kõige suuremad skeptikud. Ärimees ja koduperenaine, taksojuht ja meestes pettunud noor naine, sekretär ja stilist, režissöör ja kasvataja - igal ühel neist on oma uus aasta. Mõnedele neist on uue aasta saabumine rõõmus melu ja võimalus soovida salasoove.
смотреть

Räige reede

Сегодня
05.12 - 10.12
Aasta 2020 on olnud niigi luupainajalik, aga novembrikuine 13 ja reede saab olema lausa räige. Just siis jõuab kinno sõna otseses mõttes terav (ja teravmeelne) õuduskomöödia "Räige reede", mille peategelasteks on keskkoolitüdruk ja armutu sarimõrvar. Millie (Kathryn Newton) püüab Blissfieldi keskkooli verejanulistes koridorides ellu jääda.
смотреть

Kisub teravaks

Сегодня
05.12 - 10.12
Emotsionaalne spordidraama "Kisub teravaks" toob meieni kahe naisvehkleja raevuka konkurentsi, mis avab meile epeespordi telgitagused ja näitab, et proffispordis viib lisaks ambitsioonikusele ja vaimsele vastupidavusele suurvõitudeni ka tõeline sõprus. Aleksandra (Svetlana Hodtšenkova) on Venemaa üks parimaid naisvehklejaid.
смотреть

Tenet

Сегодня
05.12 - 10.12
Christopher Nolani algupärase ja vaatemängulise ulmemäruli "Tenet" peaosas astub üles John David Washington. Peategelane on relvastatud vaid sõnaga “Tenet”, kui ta võitleb kogu maailma ellujäämise nimel rahvusvahelise luure hämaras maailmas. Tema missioon hargneb lahti väljaspool reaalaega. Tegu pole ajas rändamisega, vaid inversiooniga.
смотреть
Peeter, Alice ja David on kolm Littletoni perekonna last, kes elavad koos oma vanematega imekaunist loodusest ümbritsetud kodus ning veedavad muretut lapsepõlve. Ema jutustab neile fantaasiaküllaseid lugusid ja isa meisterdab puidust laevu, mida Peeter imetleb. Ümberkaudsed metsad pakuvad lastele imelist võimalust seiklusteks ning mängimiseks.
смотреть

Roald Dahli "Nõiad"

Сегодня
05.12 - 08.12
Roald Dahli „Nõiad” on Oscari-võitjast lavastaja Robert Zemeckise (“Forrest Gump”) fantaasiaseiklus, kus peaosades astuvad üles Oscari-võitjad Anne Hathaway (“Hüljatud”, “Oceani 8”) ja Octavia Spencer (“Koduabiline”, “Vee puudutus”), Oscarile kandideerinud Stanley Tucci (“Näljamängude” filmid, “Minu armsad luud”) ja auhinnatud komöödialegend Chris Rick.
смотреть

Gudbai, Ameerika

Сегодня
05.12 - 09.12
Viktor Sergejevitš külastab Ameerikas tütart ja avastab õudusega, et ta vene keelt kõnelev lapselaps Paul ei mõista lihtsaid asju, mis on igale poisile Venemaal tuttavad ja arusaadavad.
смотреть

Järgmine ring

Сегодня
05.12 - 09.12
On olemas teooria selle kohta, et me peaks olema sündinud juba väikse alkoholikogusega veres ja et tagasihoidlik inerts avab meie meeled maailmale meie ümber, vähendades meie probleeme ning suurendades meie loomingulisust. Martin ja tema kolm sõpra, kes kõik on väsinud kooliõpetajad, alustavad sellest teooriast lummatuna eksperimenti, et saavutada pidev teatud joobeseisund terveks päevaks.
смотреть