Hing

Täna
18.01 - 21.01
Pixari stuudio uusima täispika animatsiooni "Hing" peategelaseks on Joe Gardner - muusikaõpetaja, kes saab ühel heal päeval oma elu võimaluse, esineda linna parimas jazz-klubis. Aga üks väike viga viib mehe New Yorgi tänavalt kuhugi kaugele, maagilisse paika, kus hinged omandavad oma isikupära, veidrused ja huvid, enne kui nad Maale saadetakse.
vaata

Jõulud džunglis

Täna
18.01 - 21.01
Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi „Jõulud džunglis“ peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna.
vaata

Järgmine ring

Täna
18.01 - 21.01
On olemas teooria selle kohta, et me peaks olema sündinud juba väikse alkoholikogusega veres ja et tagasihoidlik inerts avab meie meeled maailmale meie ümber, vähendades meie probleeme ning suurendades meie loomingulisust. Martin ja tema kolm sõpra, kes kõik on väsinud kooliõpetajad, alustavad sellest teooriast lummatuna eksperimenti, et saavutada pidev teatud joobeseisund terveks päevaks.
vaata

Tulemeri

Täna
18.01 - 20.01
Venemaa metsades möllavad ulatuslikud tulekahjud. Põlevad miljonid hektarid metsa ja olukord on väljumas kontrolli alt. Suur osa põlenguid lõõmab raskesti ligipääsvates piirkondades, kus elavad ka inimesed.
vaata

Ajanihked

Täna
18.01 - 21.01
PÖFFi külge kinni kasvanud lavastajatandem Justin Benson ja Aaron Moorhead alustasid karjääri olematu eelarvega filmitud originaalse indie-õudukaga „Otsus“ (PÖFF 2012) ning on nüüdseks jõudnud punkti, kus ilmselt hakatakse neid seostama juba väga ja väga suurte projektidega.
vaata

Wonder Woman 1984

Täna
18.01 - 21.01
Wonder Womani järgmine suure ekraani seiklus viib ta 1980. aastatel vastamisi kahe uue vaenlasega – Max Lordi ja The Cheetahiga. Filmi lavastaja on Patty Jenkins ja peaosa kehastab jälle Gal Gadot. “Wonder Woman 1984” on Warner Bros.
vaata

Laululind

Täna
18.01 - 20.01
Hirmuäratavas trilleris „Laululind“ on COVID-23 viirus muteerunud ja maailm on juba neljandat aastat karantiinis. Haigestunud ameeriklased sunnitakse kodudest lahkuma ja viiakse K-tsooni karantiinilaagritesse, kust pole mingit pääsu, kuigi mõned vaprad püüavad rõhumisele vastu hakata.
vaata

Hõbedased uisud

Homme
19.01 - 21.01
On 1899. aasta lõpp. Maailm seisab oluliste ajalooliste sündmuste lävel. Maailma üks kaunimaid linnu, Peterburi, on täis pühade-eelsest sagimist. Matvei on laternasüütaja poeg, kes veedab suurema osa oma ajast linnatänavatel, kannatades puudust ja nälga. Tema ainukeseks rikkuseks on isa kingitud hõbedased uisud.
vaata

Tagasiside

Homme
19.01 - 21.01
Peale suurt edu saatnud komöödiat „Vali tõde“ on lavastaja Aleksei Nužnõi käe all valminud filmile ka järjelugu. Uus komöödia "Tagasiside" viib meid ühele peoõhtule, mis ei unune iial. Mis saab olla parem, kui võtta uus aasta vastu parimate sõprade seltsis. Vana-aasta peost peab igal juhul kujunema midagi unustamatut.
vaata

Põgene

20.01 - 17:20
Öeldakse, et emaarmastuse eest ei pääse kuskile, kuid Chloe jaoks pole see lohutus, vaid oht.
vaata