Aus varas

Today
24.11 - 26.11
Soovides hakata ausat elu elama, annab aastaid tabamatult tegutsenud pangaröövel Tom Carter end üles. Mees tahab tagastada enda poolt röövitud miljonid, soovides vastutasuks lühemat vanglakaristust. Paraku satub Tom kahe korrumpeerunud FBI agendi peale, kes ta reedavad.
view

Pärsia tunnid

Today
24.11 - 26.11
Okupeeritud Prantsusmaa, 1942. SS-sõdurid arreteerivad koos teiste juutidega Gillesi (Nahuel Perez Biscayart) ja nad saadetakse Saksamaale koonduslaagrisse. Gilles pääseb napilt hukkamisest, vandudes valvuritele, et ta pole juut vaid pärslane.
view
Lasse ja Maia detektiivibüroo pannakse politseiülema nõudmisel kinni, kui klient palub tõestada, et tema isa ei osalenud suures rongiröövis. Lassel ja Maial on nüüd võimalus tõestada, et tõe välja selgitamisel ei peata neid miski.
view
Üllas Kuningas Talv tuleb külla Jõulukooli, et panna käima suur kingimasin. Pidustuste ajal aga varastatakse võlukristall, mis masinat käimas hoiab ja varguses süüdistatakse Lucia parimat sõpra Oscarit.
view

Surmavad illusioonid

Today
24.11 - 26.11
Superstaaridest illusionistid, vennad Romanovid astuvad üheskoos lavale viimast korda. Kolmikul on kavas unustamatu supershow täis kogu karjääri kõige hullumeelsemaid trikke ja pöörast tulevärki. Aga juba esimese numbri ajal läheb midagi valesti ning vennad saavad teada, et kogu etenduse tehniline pool on kellegi võõra kontrolli all.
view

O2

Today
24.11 - 26.11
1939. aasta augusti viimased päevad. Kohe-kohe on puhkemas Teine maailmasõda ja just neil kriitilistel hetkedel langeb Eesti nõukogudevastase luure juht salamõrva ohvriks. Selgub, et meie salateenistuses tegutseb äraandja ja tema tabamine tehakse ülesandeks luureohvitser Feliks Kangurile (Priit Võigemast).
view

Ellujäämine silmapiiril

Today
24.11 - 26.11
Troopilisele saarele pulma lendav paar peab elu eest võitlema, kui väikelennuki pilooti südameinfarkt tabab.
view

Keha võitlus

Today
24.11 - 16:45
Toitumishäired ja ületreening põimivad viie inimese lood üllatavalt sarnaseks liiniks – neid ühendab oskamatus oma kehaga suhestuda. Dieedikultus on 21. sajandi trendihaigus – olla saledam, atraktiivsem ja edukam, seda kõike oma tervise hinnaga.
view

Tule mängima

Today
24.11 - 26.11
Uustulnuk Azhy Robertson kehastab teistest erinevat üksildast noort poissi Oliveri. Ta soovib meeleheitlikult endale sõpra ning leiab lohutust ja pelgupaika oma mobiiltelefonis ja tahvelarvutis.
view

Kokoloko

Today
24.11 - 18:15
Pärast mitmeaastast pausi on auhinnatud Mehhiko režissöör Gerardo Naranjo („Miss Bala“) lõpuks tagasi uue filmiga. Draamasugemetega põnevik „Kokoloko“ ei allu ühelegi valemile. Üks, mis kindel: Marisol (Alejandra Herrera) satub armukolmnurka Mauro ja Mundi vahele ning filmi tegevus leiab aset ühes väikeses Mehhiko külas.
view

Auk

Today
24.11 - 19:15
See on vene rahva tõeline protestihääl, mis siit kostab, vaba ja metsik – erinevalt tsenseeritud telekanalitest. Vene rahvas pöördub Youtube´i kaudu Putini poole. Igaühel on oma mure. Kes tahab endale suhu uusi hambaid, kes lokkava korruptsiooni lõpetamist, kes saadab presidendi sinnasamusesse.
view

Queer 2: Maasikavahust

Today
24.11 - 20:30
Raske on olla „naiselik” – mida iganes see ka ei tähendaks. Queer-sektsiooni teine kassett jätkab esimeses tõstatatud probleeme, seades fookusesse soolise eneseväljenduse ja raamid, mis „mehelikkusele” vastanduvad või sellest väljapoole jäävad, alustades omamoodi mässu iganenud soorollide vastu.
view

Õhtusöök sõpradega

Today
24.11 - 26.11
Tahate korraldada katastroofilist pidu? Kutsuge kokku hulk inimesi, kes ühel või teisel põhjusel omavahel absoluutselt kokku ei klapi, ja vaadake, kuidas kaos rekordkiirusel nullist sajani kiirendab. Tänupühad võtavad just sedasorti pöörde komöödias "Õhtusöök sõpradega" (Dinner With Friends ehk Friendsgiving).
view

Late Night Comedy

Today
24.11 - 21:00
Kui PÖFF Shorts on jätnud mõnel vaatajal veel mingi tšakra avamata, siis lubame et see musta huumori ja absurdiga pikitud seanss viib selle töö lõpule. Kui Briti lühimängufilm „Koobas” paneb naised kaklema surnud mehe pärast (kes võib-olla ei olegi surnud), siis „Gnuu” pakub ühele saksa prouale ehk veelgi äärmuslikemaid elamusi Aafrika safaril.
view

Hotell Viru & KGB muuseum

Sokos Hotel Viru, Tallinn
Today
24.11.2020 - 31.12.2021
view

EESTI SÕJAMUUSEUM

Eesti Sõjamuuseum.
Today
24.11 - 31.12
view

EESTI PÕLLUMAJANDUSMUUSEUM

Eesti Põllumajandusmuuseum.
Today
24.11 - 31.12
view

EESTI TEATRI- JA MUUSIKAMUUSEUM

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum.
Today
24.11.2020 - 31.12.2021
view

EESTI SPORDIMUUSEUM

Eesti Spordimuuseum.
Today
24.11 - 31.12
view

ADAMSON-ERICU MUUSEUM

Adamson-Ericu muuseum.
Today
24.11.2020 - 31.12.2021
view