Hotell ja restoran ROCCA AL MARE kinkekaart

Müügil Hotell Rocca al Mare kinkekaardid väärtusega 10 eur, 20 eur, 30 eur, 50 eur. Kinkekaardi kehtivusaeg 6 kuud.
 
Rocca al Mare Hotell on uus, privaatne ja stiilne kõigi mugavustega hotell otse mere ääres, kõigest 10 minuti autosõidu kaugusel kesklinnast.
Hotellis on lisaks numbritubadele A` la Carte restoran, Lobby Baar, suveterrass suvemenüüga, Day Spa ja ilusalong, tervisekeskus basseini, saunade ja massaživanniga ning nõupidamisruum.

Maja eest jooksev rannapromenaad, jalutus/jalgrattateed, ümbritsev kaunis loodus ning erinevad spordikompleksid ja vaba aja veetmise võimalusi pakkuvad asutused loovad ideaalse koha perekondlikuks nädalavahetuseks, sportlikuks firmaürituseks, lõõgastavaks spaa-puhkuseks või sünnipäeva tähistamiseks ning pulmadeks.

Peale jalutuskäiku hotelliesisel rannapromenaadil, Loomaaia- või Vabaõhumuuseumi külastust tulge perega Lobby baari kohvi ja vaadet nautima või hubasesse A`la Carte restorani sööma. Hubases Euroopa köögiga restoranis loob meeleolu vaade Tallinna lahele, muutes koha sobivaks nii perekondlikuks külastuseks, soliidseks lõunakohtumiseks heade koostööpartneritega, pidulikuks õhtusöögiks, sünnipäevaks, pulmapeoks kui ka näiteks tooteesitluseks. Soojal ajal avatud terrass suvemenüüga, samuti olemas lastemenüü.

Tervisekeskusesse ootame kõiki sauna ja ujuma, samuti rendime ruume välja erinevate ürituste, nagu firmapidude, lastepidude ja sünnipäevade tarvis.
Tervisekeskuses on 2 soome sauna, massaaživann, puhkeruum ja bassein.
DaySpa pakub erinevaid luksuslikke SPA näo- ja kehahooldusi, massaaže ja SPA pakette nii meestele kui naistele.
Ilusalongis on pakkuda lisaks jala- ja kätehooldustele ka erinevaid iluteenuseid ning personaalset kosmeetikaalast nõustamist.

Nõupidamisruum on hea suurusega just pisemate koolituste, koosolekute, tundide või kiirete brainstormingute jaoks.

Asukoht:
Vabaõhumuuseumi tee 11 / Lillevälja 2, Tallinn
Tel. + 372 664 5950
E-post: sales@roccahotels.ee

Parkimiskohad hotelli ees on külastajatele tasuta, samuti internetiühendus.
 

Restoran ROCCA AL MARE

Kinkekaart
Tue 19.01.2038 - 05:14 / 10.00 - 50.00 €

Hotell ROCCA AL MARE

Kinkekaart
Tue 19.01.2038 - 05:14 / 10.00 - 50.00 €