Vseviov

Сегодня
30.11 - 03.12
"Vseviov" on portreefilm Eesti Kunstiakadeemia emeriitprofessorist, tudengite lemmikõppejõust ja rahva poolt armastatud raadiohäälest, kes on suutnud ka kõige kuivemad ajaloosündmused müstiliste lugudena kuulajate hinge valada.
смотреть

Pesa

Сегодня
30.11 - 03.12
1980ndad. Ambitsioonikas ettevõtja ja endine börsimaakler Rory O'Hara (Jude Law) võtab oma ameeriklannast abikaasa Allisoni (Carrie Coon) ja lapsed kaasa ja kolib teisele poole ookeani, et alustada uut elu Inglismaal.
смотреть

Turu: üks isemoodi kana

Сегодня
30.11 - 03.12
Hämmastavad seiklused ebatavalisest kanast, kes oskab suurepäraselt laulda ja tantsida ning unistab tsirkusestaariks saamisest.
смотреть

Hüvasti, NSVL

Сегодня
30.11 - 04.12
Johannes sünnib eriskummalisse ingerisoome perre. Kui tema ema otsustab Soome tööle minna, jääb poiss Sillamäele vanavanemate kasvatada. Johannesel tuleb hakata üksinda elu tōsiasju avastama. Ta armub kōrvuni kooliõde Verasse, kakleb, riskib, saab karistada… ja taustal laguneb kurjuse impeerium, mida peeti igaveseks.
смотреть

Kisub teravaks

Сегодня
30.11 - 03.12
Emotsionaalne spordidraama "Kisub teravaks" toob meieni kahe naisvehkleja raevuka konkurentsi, mis avab meile epeespordi telgitagused ja näitab, et proffispordis viib lisaks ambitsioonikusele ja vaimsele vastupidavusele suurvõitudeni ka tõeline sõprus. Aleksandra (Svetlana Hodtšenkova) on Venemaa üks parimaid naisvehklejaid.
смотреть

Põgene

Сегодня
30.11 - 03.12
Öeldakse, et emaarmastuse eest ei pääse kuskile, kuid Chloe jaoks pole see lohutus, vaid oht.
смотреть

Järgmine ring

Сегодня
30.11 - 03.12
On olemas teooria selle kohta, et me peaks olema sündinud juba väikse alkoholikogusega veres ja et tagasihoidlik inerts avab meie meeled maailmale meie ümber, vähendades meie probleeme ning suurendades meie loomingulisust. Martin ja tema kolm sõpra, kes kõik on väsinud kooliõpetajad, alustavad sellest teooriast lummatuna eksperimenti, et saavutada pidev teatud joobeseisund terveks päevaks.
смотреть

Podolski kursandid

Сегодня
30.11 - 03.12
Nad ei kahtlustanud, et nende elu nii üürikeseks jääb. Sõjakooli noored kursandid unistasid pulmadest, perekonnast ja tööst. 1941. aasta sügisel toimub Podolski sõjakooli kursantide sundmobilisatsioon ja nad saadetakse Iljinski kaitseliinile vaenlast tagasi hoidma. Nad saavad käsu enne põhivägede saabumist viis päeva vastu pidada.
смотреть
Peeter, Alice ja David on kolm Littletoni perekonna last, kes elavad koos oma vanematega imekaunist loodusest ümbritsetud kodus ning veedavad muretut lapsepõlve. Ema jutustab neile fantaasiaküllaseid lugusid ja isa meisterdab puidust laevu, mida Peeter imetleb. Ümberkaudsed metsad pakuvad lastele imelist võimalust seiklusteks ning mängimiseks.
смотреть

Pärsia tunnid

Сегодня
30.11 - 03.12
Okupeeritud Prantsusmaa, 1942. SS-sõdurid arreteerivad koos teiste juutidega Gillesi (Nahuel Perez Biscayart) ja nad saadetakse Saksamaale koonduslaagrisse. Gilles pääseb napilt hukkamisest, vandudes valvuritele, et ta pole juut vaid pärslane.
смотреть

Gudbai, Ameerika

Сегодня
30.11 - 03.12
Viktor Sergejevitš külastab Ameerikas tütart ja avastab õudusega, et ta vene keelt kõnelev lapselaps Paul ei mõista lihtsaid asju, mis on igale poisile Venemaal tuttavad ja arusaadavad.
смотреть

Räige reede

Сегодня
30.11 - 03.12
Aasta 2020 on olnud niigi luupainajalik, aga novembrikuine 13 ja reede saab olema lausa räige. Just siis jõuab kinno sõna otseses mõttes terav (ja teravmeelne) õuduskomöödia "Räige reede", mille peategelasteks on keskkoolitüdruk ja armutu sarimõrvar. Millie (Kathryn Newton) püüab Blissfieldi keskkooli verejanulistes koridorides ellu jääda.
смотреть

Superintellekt

Сегодня
30.11 - 03.12
Carol Petersiga (Melissa McCarthy kehastuses) ei juhtu eal midagi erakordset. Kui ta teler, telefon ja mikrolaineahi järsku vastu rääkima hakkavad, arvab ta, et talle tehakse tünga või ta on mõistust kaotamas.
смотреть

Lemmikute kompanii

Сегодня
30.11 - 03.12
Vaikses, aga väga moodsas Robo linnas juhtub ennenägematuid ja ennekuulmatuid asju! Linnapea Frank on hulluks läinud! Tema plaan läheb üle igasuguse piiri! Kuulake! Inimesed ja loomad on ta ära tüüdanud ning seetõttu on ta peas küpsemas plaan – kihutada linnast minema kõik elanikud ja nende lemmikloomad, nende majad aga anda robotitele!
смотреть

Roald Dahli "Nõiad"

Сегодня
30.11 - 03.12
Roald Dahli „Nõiad” on Oscari-võitjast lavastaja Robert Zemeckise (“Forrest Gump”) fantaasiaseiklus, kus peaosades astuvad üles Oscari-võitjad Anne Hathaway (“Hüljatud”, “Oceani 8”) ja Octavia Spencer (“Koduabiline”, “Vee puudutus”), Oscarile kandideerinud Stanley Tucci (“Näljamängude” filmid, “Minu armsad luud”) ja auhinnatud komöödialegend Chris Rick.
смотреть
Vene režissööri Lilija Vjugina dokumentaalfilm “Ülo Sooster. Mees, kes kuivatas rätikut tuule käes” on läbi aegade ühest mõjukamast eesti kunstnikust Ülo Soosterist, keda ei võtnud omaks ei kodumaa ega ka kauge Venemaa, kuhu ta olude sunnil oma dramaatilisel eluteel sattus.
смотреть

Ellujäämine silmapiiril

Сегодня
30.11 - 03.12
Troopilisele saarele pulma lendav paar peab elu eest võitlema, kui väikelennuki pilooti südameinfarkt tabab.
смотреть

Loheratsur

Сегодня
30.11 - 01.12
Kui te arvate, et lohed on maailmast kadunud, siis eksite rängalt. Nad elavad meie keskel ja lendavad mõnikord hästi kõrgel lennukite kõrval. Olete märganud? Nagu meil, on ka neil unistused: nad usuvad, et leiavad kunagi oma esivanemate maa, imelise Taevaveere. Sellest imekaunist kohast on väike lohepoeg Tuleloit kuulnud vanakeselt Tuusthabemelt.
смотреть

O2

Сегодня
30.11 - 07.12
1939. aasta augusti viimased päevad. Kohe-kohe on puhkemas Teine maailmasõda ja just neil kriitilistel hetkedel langeb Eesti nõukogudevastase luure juht salamõrva ohvriks. Selgub, et meie salateenistuses tegutseb äraandja ja tema tabamine tehakse ülesandeks luureohvitser Feliks Kangurile (Priit Võigemast).
смотреть

Tove Janssoni rääkimata lugu

Сегодня
30.11 - 03.12
Helsingi, aasta 1945. Sõja lõpp on toonud uut hingamist kunstnik Tove Janssoni kunstilisse ja ühiskondlikku vabadusse. Kaasaeagne kunst, uimastavad peod ja avatud suhted abielus poliitikuga: tema ebatraditsiooniline elu viib ta vastuollu oma skulptorist isa rangete ideaalidega.
смотреть