Apteeker Melchior

Сегодня
25.05 - 29.05
Keskaegses Tallinnas mõrvatakse kuulus ordurüütel, kes vabastas Läänemere piraatidest. Kangelase pea on maha raiutud ja suu münte täis topitud. Kadunud on kuldkett, mille ta samal päeval ostis. Kohtufoogt määrab kuritegu uurima apteeker Melchiori, kes oskavat koolnutega rääkida.
смотреть

Doktor Strange hullumeelsuse multiversumis

Сегодня
25.05 - 29.05
Marveli kinouniversumi uues peatükis "Doctor Strange hullumeelsuse multiversumis" tehakse lukust lahti uks, mis viib vaataja salapära, müstikat ja ohte tulvil multiversumisse ning meile teadaoleva maailma piire hakatakse nihutama kaugemale, kui seda eales varem on tehtud.
смотреть

Jänkude akadeemia: Võimatu munamissioon

Сегодня
25.05 - 29.05
Miks ometi? Just lihavõttepühade eelõhtul juhtus midagi ootamatut! Jänkude Akadeemia tähtsaim ese, maagiline kuldmuna, on muutunud süsimustaks... Isegi õpetajatel on kõrvad lidus, sest niisugust asja pole enne juhtunud! Tarkade jäneste raamatud ütlevad, et kui kuldmuna mustaks värvub, on lihavõttepühad suures ohus!
смотреть

Top Gun: Maverick

Сегодня
25.05 - 29.05
Enam kui kolmkümmend aastat mereväe tipp-lendurina teeninud Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) on just seal, kuhu ta kuulub, pannes katselendurina päevast päeva proovile enda ja tehnika taluvuspiire ning vältides järjekindlalt edutamist, mis võtaks temalt tiivad ja tooks tööle maapinnale.
смотреть

Pahalased

Сегодня
25.05 - 29.05
Kunagi pole olnud kurikuulsamat viisikut kui Pahalased: sarmikas taskuvaras Härra Hunt, kõikenäinud seifimurdja Härra Madu, külma kõhuga maskeeringumeister Härra Hai, lühikese süütenööriga jõumees Härra Piraaja ning terava keelega superhäkker Preili Tarantel.
смотреть

Kadunud linn

Сегодня
25.05 - 29.05
Andekas, ent eraklik menukirjanik Loretta Sage (Sandra Bullock) on terve oma karjääri vältel kirjutanud lugematuid raamatuid eksootilistest paikadest, kus tema lugude täiuslikud peategelased peadpööritavatesse seiklustesse satuvad.
смотреть

Fantastilised elukad: Dumbledore’i saladused

Сегодня
25.05 - 29.05
Warner Bros. Picturesi “Fantastilised elukad: Dumbledore’i saladused” on J.K. Rowlingi võlurite maailma uusim seiklus. Professor Albus Dumbledore (Jude Law) teab, et vägev must võlur Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) tahab võlurite maailmas võimu haarata.
смотреть

Downton Abbey: Uus ajajärk

Сегодня
25.05 - 29.05
Downton Abbey häärberis hakkab sumisema, kui selgub, et Crawleyde suguvõsa matriarh leedi Violet (Maggie Smith) on saanud endale päranduseks uhke villa Lõuna-Prantsusmaal. Mehelt, kellega tutvus kunagi ammu, enne oma poja, lord Granthami (Hugh Bonneville) sündi. Mis? Miks? Kuidas?
смотреть

Tagurpidi torn

Сегодня
25.05 - 29.05
Põnevik “Tagurpidi torn” räägib laste suvest unises alevikus, kus ainukest lõbu pakub lihtsalt hängimine ja turnimine mahajäetud tehases. Seal viibimine keelatakse neile aga ära. Kamba pealik Kristjan ning tema sõbrad Ariel, Loore, Mia-Margot ja Siim otsustavad keelust üle astuda. Otsus muudab nende elu ning paneb sõbrad karmi vastasseisu.
смотреть

Põhjalane

Сегодня
25.05 - 29.05
Need kolm lauset on saatnud lapsepõlvest saati noort kõrgest soost viikingit (Alexander Skarsgård), kel õnnestus vaevu pääseda päeval, mil ta isa mõrvati ning ema vangi langes. Ta ei unusta ega andesta... "Põhjalane" on eepiline kättemaksusaaga, mille lavastajaks ja stsenaristiks Robert Eggers ("Nõid", "Majakas").
смотреть

Snaiper: Valge ronk

Сегодня
25.05 - 29.05
Matemaatikaõpetaja Mõkola (Pavlo Aldošõn) on ekstsentriline patsifist, keda tõmbab tagasi looduse rüppe ja kes soovib üle kõige olla inimkonnale kasulik. Oma lapseootel abikaasa Nastjaga (Marina Koškina) elavad nad Donetski regioonis oma maalapile ehitatud onnis ning ei saaks olla õnnelikumad. Siis ühel päeval algab Donbassis sõda.
смотреть

Luureoperatsioon "Mincemeat"

Сегодня
25.05 - 29.05
"Luureoperatsioon "Mincemeat"" on tõestisündinud lool põhinev põnevik Teise maailmasõja ajal toimunud erioperatsioonist. Filmi peaosas on Colin Firth, Jason Isaacs ja Matthew Macfayden. Liitlased tahavad 1943. aastal okupeeritud Euroopat Hitleri haardest päästa ja plaanivad suurt rünnakut Sitsiiliasse. Neil seisab aga ees võimatu ülesanne.
смотреть

Lõvi nimega Kuningas

Сегодня
25.05 - 29.05
Lõvikutsikas Kuningas põgeneb transportimise ajal salakaubitsejate käest lennujaamast ja leiab varjupaiga 12-aastase Inèsi ja 15-aastase Alexi kodus. Õde ja vend mõtlevad välja pöörase plaani Kuninga Aafrikasse tagasi viimiseks. Kahjuks ei tee neid taga ajavad tolliagendid ülesannet just lihtsamaks.
смотреть

Jujutsu Kaisen 0

Сегодня
25.05 - 29.05
Maailma populaarseimale animeseriaalile "Jujutsu Kaisen" on valminud täispikk animefilm "Jujutsu Kaisen 0". See on suurepärane maiuspala animeseriaali fännidele kui ka vinge sissejuhatus kõigile, kes pole veel "Jujutsu Kaiseni" maailmaga tutvunud. Kauaoodatud eellugu Sinu kinos 20. maist! NB!
смотреть

KINOKLASSIKA: Tulnukad

Сегодня
25.05 - 21:30
Mai kinoklassika on tipplavastaja James Cameroni 1986. aasta legendaarne ulmeõudusmärul "Tulnukad". Linastused toimuvad maikuu kolmapäeviti kinos Coca-Cola Plaza. NB! Film linastub inglise keeles subtiitriteta.
смотреть

Minsk

Сегодня
25.05 - 27.05
Leo Films ja Andres Puustusmaa esitlevad Eestis filmitud dramaatilist tõsielulist mängufilmi "Minsk". Minsk, august 2020. Noor abielupaar Pasha ja Julia lähevad öösel poest sigarette ostma ja satuvad valitsusevastasele protestimarsile.
смотреть

Batman

Завтра
26.05 - 15:10
Matt Reevesi lavastatud Warner Bros. Picturesi filmis “Batman” astub Robert Pattinson üles Gothami tasujast detektiivi ja erakliku miljardäri Bruce Wayne’i rollis. Kaks aastat tänavatel Batmanina (Robert Pattinson) kurjategijate südametesse hirmu külvates jõuab Bruce Wayne Gothami sügavaimatesse varjudesse.
смотреть

Vahemees

Завтра
26.05 - 22:05
"Vahemees" on humoorikas sotsiaalne pilkelugu väikelinnast, kus valitseb majanduslik allasurutis. Linna juhib "komisjon" – šerif, arst ja pastor ning nad otsustavad palgata "vahemehe", kelle ülesandeks on edastada inimestele halbu uudiseid. Frank Farrelli on vaikne ja mõtlik mees, kes on parim sellise töö jaoks.
смотреть
Oscari-võitja Nicolas Cage kehastab märulikomöödias „Üüratu talendi talumatu taak” Nick Cage’i. Tööpuuduses ja pankrotiga silmitsi seisev Cage’i filmiversioon võtab vastu miljon dollarit ja osaleb ohtliku superfänni (Pedro Pascal, „Wonder Woman 1984“) sünnipäeval.
смотреть

Siil Sonic 2

28.05 - 29.05
Maailma populaarseim sinine siil Sonic on tagasi täiesti uue taseme seikluses täiesti seninägematu pealkirjaga...
смотреть