Charma Kodusalong

Müügil Charma Kodusalongi kinkekaardid väärtusega 10.00, 20.00 ja 35.00 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 12 kuud.

Charma salong

Me armastame ilu, meile meeldib ajatu elegantsus ning meile meeldib erineda! On väga oluline, et tunneksime end oma kodudes mugavalt, see peab olema koht, kus lõõgastuda, puhata ning muud mured unustada! Ning meie suurim soov on pakkuda teile mööblit ja sisustuselemente, millega saate oma kodust luua sooja ning hubase koha!

Oma tootevalikus pole me piirdunud vaid ühe kindla stiiliga, sest soovime Teile pakkuda võimalikult erinevaid tooteid, mis vastaks iga inimese isikupärasele maitsele. Samuti ei leidu meie tootevalikus suurtes kogustes täpselt ühesuguseid tooteid, seega võite kindlad olla, et samasuguseid mööbliesemeid palju ei ole!

Pöörame väga suurt tähelepanu ka kvaliteedile, sest Teie rahulolu on meie jaoks kõige olulisem ning miski ei valmista suuremat rõõmu, kui leiate meie tootevalikust mõne eseme, mille abil saate oma kodu veelgi kaunimaks muuta!

Soovime Teile ilusat sisustamist ning kui Teil tekib küsimusi, siis võtke meiega kindlasti ühendust või mis veelgi parem, astuge läbi, sest koos leiame parimad lahendused!

Kontakt:
Järve Keskuses 0 korrusel,
Pärnu mnt 234, Tallinn
Tel. +372 650 6136,
E-post: salong@charma.ee

Charma Kodusalong

Kinkekaart
Tue 19.01.2038 - 05:14 / 10.00 - 35.00 €