1182 Tallinn lõpetas TOP 6 vahegrupi 4. kohaga

28 March 2016
Suurel Reedel, pidas 1182 Tallinn Riias oma viimase vaheringi kohtumise Läti meisternaiskonna Riia TTT vastu. Kohtumine kulges suhteliselt tasavägiselt, kuid lõpuvile kõlades tuli eestlannadel vastu võtta 72:91 kaotus.

1182 Tallinn võitles kõvasti ning viskas vaheringi võitja vastu märkimisväärsed 72 punkti, kuid sellest kahjuks eile ei piisanud. Esimene veerand lõppes tulemusega 20-29, poolajaks oli vahe 12 punkti lätlastele ning kolmanda veerandi lõpul oli tablool 57:68. Veel viimase veerandi keskel oli 1182 kõigest 9 punkti kaugusel (74:65), kuid lätlannade Baiba Eglite ning Ieva Krastina tabavate kolmepunktivisete järel tegi kodunaiskond 17-7 vahespurdi viimase 5 minutiga. Mängu lõppedes vaatas vastu tulemus 72:91 lätlannade kasuks.

Eestlaste parimana viskas Pirgit Püü 17 punkti, hankis 7 lauapalli ja andis 8rs. Mailis Pokk lisas 16 punkti ning Annika Köster 13 punkti. TTT parimana viskas Ieva Krastina 19 punkti, Ieva Kulite ja Baiba Eglie lisasid mõlemad 12.

Statistikast:
Kahepunktivisked 1182 Tallinn naiskonnale 54% (48/26) vs 52% (58/30), kolmesed TTT-le 40% (20/8) vs 20% (10/2), 1182 vabavisked 82% (17/14) vs 100% (7/7) TTT naistel.
Riia TTT oli eile suurelt üle lauas 43-27 (esimene poolaeg 25-9), resultatiivseid sööte andsid mõlemad naiskonnad 19, pallikaotused 11-8 meie poolt vaadatuna ning vaheltlõikeid meile 3 ning vastastele 5 tükki.

Selle mänguga lõpetas 1182 Tallinn vaheringi 4 võidu ja 6 kaotusega 4-l kohal. Veerandfinaali vastast jäädakse ootama TTT Juuniorite ja Läti Ülikooli mängust (kohtumine toimub 2 aprill).