Vinni Tehnikapäev 2016

VINNI ROBORING, MTÜ VINNI PUNN ja VPG TEHNOLOOGIARING kutsuvad 11. mail 2016  Vinni-Pajusti Gümnaasiumi ja selle ümbrusse kõiki huvilisi osalema
 
Robootikavõistlus Vinni Espitsjoon 2016
Isevalmistatud kolmerattaliste sõidukite („troikade“) võistukihutamine
Drooni-ja kopterivõistlus „Mudelimaailma“ karikale
Vanade tehnikaajakirjade näitus
Automudelismi juhtrajamudelitega kihutamine 
 
Võistlustel osalemine tasuta, vajalik eelregistreerimine kuni 01.05.2016.
Kvalifitseerumiseks on vaja saata: (troikavõistlusel oma sõidukist foto), võistlejate nimed, juhendaja(te) nimed, (huvi)kool või klubi, kontaktandmed (telefoninumber ja e-postiaadress).
 
Lisainfo ja registreerimine:
Troikavõistlus: Rein Leichter (rein.leichter@mail.ee ; tel 55540415)
Robootikavõistlus: Mai Pitsner ( mai@surimuri.ee ; tel 5661 5289)
Drooni/kopterivõistlus: Madis Pitsner ( madis@mudelimaailm.ee ; tel 56564263)
 
 „Troika“ on kolmerattaline iseehitatud sõiduk, millel juhtimist võimaldav seade (rool, juhtraud, etc), edasiliikumiseks pedaalid, kettajam  vms, pidamasaamiseks  ka pidurid.  Troika võib olla ühe- või mitmekohaline, keelatud on nii elektri- kui sisepõlemismootorid, lubatud vaid „ kondimootor“. „Troikaga“ võistlusrajal sõitjatel on kohustuslik kanda kiivrit. Välistame  nn“abiratastega jalgrattad“  ja reeglina peavad sõidu ajal kõik kolm ratast olema pidevas ühenduses maapinnaga.Sõit toimub enamjaolt või täielikult asfaltrajal  33- minutilise kestvussõiduna, võistkonnas on kolm liiget. Võistlejate arv masinas ei ole fikseeritud, seega võib „troikaga“ sõita kas üksi või mitmekesi. Kindlasti peab iga võistleja viibima „troikas“ vähemalt ühe võistlusringi. Võistlejate vahetus ja „troika“ remont toimub selleks määratud alal (boksiala). 
 
Drooni- ja kopterivõistlus toimub sisehallis, iga võistleja peab läbima etteantud ajaga võimalikult palju ringe, kõik etteantud elemendid (rõngad, maandumisplatsid, etc) tuleb läbida. Igal võistlejal on mitu katset. Katsete tulemused summeeritakse, selle alusel koostatakse edetabel. Käesolev võistlus on  üks etapp Mudelimaailm OÜ 2016.a karikavõistlustest.( Kaks etappi toimuvad kevad-suvisel perioodil Väike-Maarja mudelihallis). Kopterid ja droonid  võistlevad eraldi arvestuses.

www.vinnipunn.ee

Vinni Tehnikapäev 2016

Vinni-Pajusti Gümnaasiumi juures.
K 11.05.2016 / 0.00 €