Pavel Volja - Suur Stand-UP

Pavel Volja: Uus "Suur stand-up" Suures saalis


Kõnežanri võrratu artist Pavel “Snežok” Volja (snežok  - e k lumepall) esitleb Tallinnas oma uut kava “Suur stand-up”. Esinemine toimub 22. detsembril 2016. aastal Tondiraba Jäähallis.

Venemaa ühe kõige kuulsama humoristi, Venemaa stand-up žanri alusepanija Pavel Volja kontsert toimub taas Eestis tänu kauaaegsele kontserdikorraldajale Tallinn Concert Club (TCC.ee).

Traditsiooniliselt saabub Pavel Eestisse aastavahetuse eel. Kuna eelmistel aastatel osteti piletid „glamuurse kaabaka“ kontserdile ära juba kaks kuud enne etendust, siis seekord otsustasid organisaatorid huumoriõhtu läbi viia Tondiraba Jäähallis. Ehk jätkub sel korral kõigile kohti, aga kes teab - piletite hulk kahaneb iga päevaga katastroofilise kiirusega. Korraldajad soovitavad piletiostuga kiirustada juba nüüd, et hõivata head kohad ja lisaks veel ka soodsa hinnaga!

Paša Tallinna kontserdil ootab teid juba harjumuspäraselt mugav atmosfäär, aktuaalne ja päevakajaline huumor, loomulikult ei saada läbi ekspromptide, improvisatsiooni, eluliste lugude ja vandumiseta (raisk, aga asja eest!). Seega tasub sellega arvestada, enne kui lapsi kaasa võtta. Kehtib vanusepiirang: 16+!

Paša huumor on karm, küüniline ja täis alasti tõde. Tema naljakeste aktuaalsed teemad on alati tasemel, valmistub ju humorist igaks etenduseks spetsiaalselt, mistõttu on iga tema esinemine kordumatu ja unikaalne.

Mille poolest on Pavel Volja hea? Sest tal puudub takti- ja mõõdutunne. Ta naerab kõige üle – kuulsustest poliitikuteni välja. Igal kontserdil saavad ka vaatajad saalis „oma osa”, aga kõik naeravad koos temaga!

Artist on oma populaarsuse tipus. Ta esineb erinevatel kontinentidel, tema Instagram kirendab fotodest ja videotest, mis on jäädvustatud Austraalias, USA-s ja Euroopas.

Detsembris on ta taas Eestis „ Suure stand-upiga”. Korraldajad kutsuvad üles piletite ostuga mitte viivitama, sest vastasel korral ei pruugi neid teile jätkuda. See on paljude aastate jooksul kontrollitud tõde!

Algus kell 19:30

Tähelepanu! Vanusepiirang 16+!

Pavel Volja - "Suur stand-UP" / Павел Воля - Большой Stand-UP

Tondiraba jäähall, Tallinn
N 22.12.2016 - 19:30 / 15.00 - 80.00 €