ERKI Moeshow 2016

Sel aastal pöörab ERKI Moeshow pilgud väljapoole. Ja seejärjel peeglisse. Praegusel hetkel katsetatakse kõikjal nii riikidevahelisi kui ka inimlikkuse piire, külvatakse ebavõrdsust, pinget ja viha. Relokeeruvatesse inimsülemitesse suhtutakse ohutundega ning erinevuste tolereerimine on muutunud tuliseks teemaks. Oleme põlvkond, kes on kogemas raskekujulist maailmapiltide põrkumist ja ühiskondlikku lõhestatust nii kodus kui võõrsil. Meie ees kõndijate poolt sisse tallatud rada on muutunud tänapäeva taustal häguseks ja tulevik küsitavaks.
 
Eternal Republic of Kind Individuals on alternatiiv praegusele ühiskonnale. Siin, kus kõrgemaks võimuks on moevõim ja lähtutakse spontaansusest, kehtib mõttevabadus ja absoluutne tsensuur eelarvamustele.
 
21. mail emigreerume ERKI mikroriiki – Eternal Republic of Kind Individuals, kus selleaastane show rullub lahti paralleelselt kahes erinevas saalis, kõrvutades omavahel praeguse hetke ning virtuaalse tuleviku. Kahe vaatuse vahel on võimalik ennast turgutada mitmekesiselt varustatud Solarise Food Court’is kus riigi parimaid toite ja jooke pakuvad Jaapani restoran Tokumaru ja kohvik Mademoiselle. 
 
Uksed avatakse: 19.00
ERKI Moeshow algus: 20.00
 
Et saada meie riigi kodanikuks, tuleb soetada ERKI riigi pass. Selleks mine meie kodulehele http://erki.artun.ee/2016/ , täida vajalik ankeet ning SmartPOSTi abiga saabub sinuni reisipakk koos passi, ERKI raha ning kõige muu mikroriiki reisimiseks vajalikuga.
 
ERKI riigi reisipaki sinuni jõudmist toetavad:
Eesti Kunstiakadeemia, SmartPOST, VipLine, Pakendikeskus, Maiasmokk, Make-Up Studio, Exit Room, Blistex, Warpaint, Absolute Dry, Kangadžungel, Gefilus, The Body Shop ja Eluvägi . 
Piletipaki tootenäidiste kokkupanemisel aitas ERKIt Pick&Try.
 
Reisipaki hind 17 €/ koos afterpartyga 20 €
Kohapealt pilet 20 €
 
ERKI ametlik afterparty toimub kultuuriaias PADA. Info täieneb juba peagi, lubame, et on mida oodata!
 

ERKI Moeshow 2016

Kultuurikatel.
L 21.05.2016 - 20:00 / 17.00 - 20.00 €