DiDuLa ''The Best''

KUUMAD HINNAD KAMPAANIA 26.-28.10.16
Ainult 60 piletit allahindlusega 30% kehtivast hinnast!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood KUUMHIND3 ja valida hinna tüüp "KUUM HIND"


***
03.11.2016
Nordea Kontserdimaja
DiDjuLja
«The best»


Tallinnas esineb suure soolokontserdiga kitarrivirtuoos DiDjuLja.

3. novembril 2016 toimub Tallinnas Nordea Kontserdimajas ainulaadse kollektiivi DiDjuLja kontsert, kus esitatakse uut programmi „The best“. Kohalikud korraldajad (TCC.ee) kutsuvad elava muusika ja DiDjuLja loomingu hindajaid muusikalisele reisile, et kuulda ansambli rohkem kui 15 aasta pikkust lugu.

Eeloleva kontserdi ainulaadsus seisneb veel selles, et lavalt ei kõla peaaegu ühtegi sõna. Seejuures mõistavad inimesed saalis kõike, sest instrumentaalmuusika keel on arusaadav kõikide riikide ja kontinentide esindajatele.

DiDjuLja on helilooja ja samanimelise ansambli liider, kes on kohalikule publikule hästi tuntud. Tema kontsertidel valitseb alati harmoonia ja rahu. Seekord kõlab Nordea Kontserdimaja laval programmi „The best“ raames ansambli 15 aasta pikkune lugu, mis mahub kahe tunni suurepärase muusika sisse.

Need on Arbati ballaadid, millega algas Moskva vallutamine, ja hitid, mis on kogunud YouTube´s miljoneid klikke, filmide soundtrack´id, kompositsioonid, mille saatel on iluuisutajad võitnud kõrgeimaid autasusid. Eelseisev kontsert on vapustava valguse, eranditult elava heli ja imeliste meloodiatega muusikaline lugu.

Vaatajad saavad DiDjuLja Tallinna kontserdil kaasaegse live-soundtrack´i ning mitmekülgse, lummava, kõige ootamatute üllatustega šõu tunnistajaks.

„Meie muusika on tänapäeva soundtrack. Kõik, mida ma kunagi näinud, kuulnud, tundnud, läbi elanud, internetist või raamatutest õppinud olen, muutub meloodiaks, nendeks albumiteks ja plaatideks, minu kontsertideks ning lummab mind ennastki,“ räägib DiDjuLja.

Spetsiaalselt Tallinna elanikele ja külalistele korraldab DiDjuLja muusikalise lennu Merkuurile, pakub kuuma Araabikat ja laseb nautida hommikukohvi kogu veetlust.

DiDjuLja looming on 15-aastane, kuid muusik rõõmustab oma austajaid jätkuvalt ainult uute kompositsioonide ja projektidega. Hiljuti tutvustas DiDjuLja vaatajatele projekti EVGENIKA. See on klantsajakirja kaanetüdruk, kes laulab naiste elu erutavatel teemadel tehnilise progressi, suure konkurentsi ajastul, mil valitseb tõeliste tõupuhaste meeste defitsiit. Loomulikult saadab teda maestro ise.

Mõningaid ühiseid kompositsioone võib leida juba iTunes´ist ja kui need meeldivad, siis lisage oma playlist´i. Kuid DiDjuLja elavat muusikat saate nautida juba 3. novembril 2016 Tallinnas Nordea Kontserdimajas.

Piletid tulevad Piletilevi kassadesse müügile 1. juunil.

DiDuLa ''The Best'' / ДиДюЛя ''The Best''

Nordea Kontserdimaja, Tallinn
N 03.11.2016 - 19:00 / 18.50 - 41.00 €