Comedy Woman

ComedyWoman tuleb Tallinnasse juubelikontserdiga „Kümme aastat kontsadel”

24. novembril 2016 toimub Nordea kontserdimajas suurejooneline juubelikontsert „ComedyWoman. Kümme aastat kontsadel”.

Kümme aastat ComedyWomanit tähendab tuhandeid nalju, kümneid tikk-kontsadel kingi, mitu tsentnerit grimmi, sadu erakordseid kleite, 50 punase huulepulga varjundit, vaatajate lugematuid naeratusi ja mõõdetamatul hulgal head tuju.
Kümme aastat tikk-kontsadel vastu pidada, lastes samal ajal lendu kontsadega võrdväärselt teravaid nalju ja vahetades mängeldes uhkeid tualette, ei ole lihtne. Kuid kõige parema naishumoristide show osalejatele ei ole miski võimatu! Nad tõestavad seda Nordea kontserdimajas toimuval juubelikontserdil.

Comedy Woman on show-etendus, kus naised heidavad nalja iseenda ja teiste, nii ilusate kui vähem ilusate, nii „kiiksuga” kui ka kõikide ülejäänud naiste üle. Naerdakse moodsate uudisasjade, rinnaümbermõõdu ja sisemaailma rikkalikkuse üle. Peale selle saab näha ja kuulda laulu, tantsu ja suhete klaarimist.

24. novembril toimuval ComedyWoman show’l meenutavad osatäitjad koos publikuga kõiki ja kõike, mis nendega kümne tegutsemisaasta jooksul on toimunud. See on tõeline klassika ComedyWomani kuldselt koosseisult: „grenaderi” Jekaterina Varnava ekstsentrilised rollid, „pätitari” Maria Kravtšenko unustamatu sõnavara, „vene mammi” Tatjana Morozova lihtsameelsus, Nadenka Sõsojeva rumalad, kuid ääretult armsad repliigid, Jekaterina Skulkina julged naljad, Marina Fedunkivi arvukad karakterid ja unustamatu õhtujuht Oleg Vereštšagin. Ühesõnaga – tuleb kirev, vaatemänguline, peen, naiselik ja väga naljakas õhtu.

ComedyWoman on vastus meeste igavesele küsimusele: „Kas naised ikka oskavad nalja teha?” Muidugi oskavad! Kergelt, elegantselt, sundimatult, glamuurselt ning näpuotsatäie eneseiroonia ja sarkasmiga!

Piletid on müügil alates 16. märtsist veebilehel www.piletilevi.ee
Esimesed 300 piletit erihinnaga!
Kontserdi korraldaja: SEVENTY FIVE EVENTS

Comedy Woman

Nordea Kontserdimaja, Tallinn
N 24.11.2016 - 19:00 / 25.50 - 79.50 €