Celentano Tribute Show

Itaalia muusikaprojekt CELENTANO TRIBUTE SHOW esmakordselt Eestis!

Adriano Celentano sõber ja Celentano Tribute Show esitaja Adolfo Sebastiani:
Adriano Celentano on suur itaallane, keda tunneb kogu maailm. Itaalias teda mitte lihtsalt ei armastata, vaid jumaldatakse. Kui ta 15 aastat tagasi otsustas lavalt lahkuda, sündis idee tema üritust jätkata.

Kõik soovisid, et ta laulud elaksid edasi ja kostuksid ka lavalt, olgugi, et ilma temata.
Tribute show idee kuulub Adrianole endale ning show oli juba ammu olemas. Oleme temaga läbi sõitnud kümneid maailma riike ning jätkame seda suure eduga.

Sellised Michael Jacksoni, Beatles'ite ja ABBA Tribute showd elavad kogu maailma lavadel edasi ja see on hea, kui iidolite lahkudes elab nende üritus edasi. Adriano saab varsti 80 – me kõik armastame teda tohutult ning saame aru, et artistile antud aeg pole igavene. Seda peab mõistma ka vaataja ning mitte nõudma artistilt seda, mida ta enam anda ei suuda.
Kuju ja välimus on sama kui Adriano Celentanol, tema esitusviis, kõnnak, riietusmaneer – need on Tribute show olulised elemendid. Proovige esitada laval tema laule ilma tema imidžit järgimata? Midagi ei tule välja. Mitu korda on proovitud. Seepärast saab Celentano laule esitada vaid kopeerides Celentanot ennast. Ja seda teha pole üldse lihtne. Mul kulus selleks aastaid tööd.

Tulles Adriano Celentano Tribute show-le, sukeldub vaataja koos Adrianoga oma noorusaega, lemmikfilmidesse ja -lauludesse. See pole mitte üksnes kontsert, vaid ka teatraalne show, mis loob hea tuju. Meile, itaallastele, parandamatutele optimistidele, ei meeldi kurta ja hädaldada, me võtame elu sellisena nagu ta on.

Celentano Tribute Show / Челентано Трибьют Шоу

Nordea Kontserdimaja, Tallinn
K 09.11.2016 - 19:00 / 20.50 - 39.70 €