A Le Coq Premium liiga jalgpall 2016

XII VOOR
13.05 kl 19.00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora          Sillamäe Kalevi staadion
13.05 kl 19.00 Paide Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas        Paide linnastaadion
13.05 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond          Tartu Tamme staadion
14.05 kl 16.00 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia         Infoneti Lasnamäe staadion
14.05 kl 19.00 JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC             Narva Kreenholmi staadion
 
XIII VOOR
16.05 kl 19.00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka         A. Le Coq Arena
17.05 kl 18.00 Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans         Infoneti Lasnamäe staadion
17.05 kl 19.00 Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond        Hiiu kunstmurustaadion
17.05 kl 19.00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond         Sillamäe Kalevi staadion
17.05 kl 20.00 Tallinna FC Levadia - Rakvere JK Tarvas          Kadrioru staadion
 
XIV VOOR
23.05 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet         Tartu Tamme staadion
24.05 kl 18.00 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora             Narva Kreenholmi staadion
24.05 kl 19.00 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond        Pärnu Raeküla staadion
24.05 kl 19.00 Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev            Rakvere linnastaadion
24.05 kl 20.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia           Hiiu kunstmurustaadion
 
XV VOOR
09.06 kl 18.00 Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans           Kadrioru staadion
09.06 kl 19.00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet      Paide linnastaadion
09.06 kl 19.00 Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka           Rakvere linnastaadion
09.06 kl 20.00 Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev         Pärnu Rannastaadion
10.06 kl 19.00 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC          A. Le Coq Arena
 
XVI VOOR
19.06 kl 13.00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora            Rakvere linnastaadion
19.06 kl 13.00 JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka          Narva Kreenholmi staadion
19.06 kl 13.00 Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond           Infoneti Lasnamäe staadion
19.06 kl 16.00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC                Sillamäe Kalevi staadion
19.06 kl 19.00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond         Kadrioru staadion
 
XVII VOOR
26.06 kl 19.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia           A. Le Coq Arena
26.06 kl 19.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet          Hiiu kunstmurustaadion
01.07 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev         Tartu Tamme staadion
02.07 kl 16.00 Paide Linnameeskond - JK Narva Trans         Paide linnastaadion
02.07 kl 19.00 Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond         Rakvere linnastaadion
 
XVIII VOOR
08.07 kl 19.00 JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans         Sillamäe Kalevi staadion
09.07 kl 16.00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka       Paide linnastaadion
10.07 kl 16.00 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora        Infoneti Lasnamäe staadion 
10.07 kl 16.00 Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC           Rakvere linnastaadion
10.07 kl 16.00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia        Pärnu Rannastaadion
 
XIX VOOR
15.07 kl 19.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia        A. Le Coq Arena
15.07 kl 19.00 JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas          Sillamäe Kalevi staadion
16.07 kl 16.00 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond        Tartu Tamme staadion
16.07 kl 19.00 JK Narva Trans - Paide Linnameeskond           Narva Kreenholmi staadion
16.07 kl 19.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet          Hiiu kunstmurustaadion
 
XX VOOR
22.07 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora            Tartu Tamme staadion
22.07 kl 19.00 Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond          Hiiu kunstmurustaadion
23.07 kl 16.00 JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev            Narva Kreenholmi staadion
23.07 kl 19.00 Tallinna FC Infonet - Rakvere JK Tarvas         Infoneti Lasnamäe staadion
23.07 kl 19.00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond           Kadrioru staadion
 
XXI VOOR
29.07 kl 19.00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora        Paide linnastaadion
29.07 kl 19.00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka         Sillamäe Kalevi staadion
29.07 kl 19.00 Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC            Rakvere linnastaadion
30.07 kl 16.00 Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans          Infoneti Lasnamäe staadion
30.07 kl 19.00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia         Pärnu Rannastaadion
 
XXII VOOR
05.08 kl 19.00 Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond         Hiiu kunstmurustaadion
05.08 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet        Tartu Tamme staadion 
05.08 kl 19.00 Pärnu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas        Pärnu Rannastaadion
06.08 kl 16.00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev         Kadrioru staadion
06.08 kl 19.00 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans           A. Le Coq Arena
 
XXIII VOOR
12.08 kl 19.00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC            Sillamäe Kalevi staadion
12.08 kl 19.00 JK Narva Trans - Rakvere JK Tarvas           Narva Kreenholmi staadion
12.08 kl 19.00 Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond        A. Le Coq Arena
13.08 kl 16.00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka       Paide linnastaadion
13.08 kl 19.00 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia         Infoneti Lasnamäe staadion
 
XXIV VOOR
15.08 kl 19.00 Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans        Hiiu kunstmurustaadion
16.08 kl 18.00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet           Pärnu Rannastaadion
16.08 kl 19.00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora          Rakvere linnastaadion
16.08 kl 19.00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev           Paide linnastaadion
16.08 kl 20.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia           Tartu Tamme staadion
 
XXV VOOR
19.08 kl 19.00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora            Sillamäe Kalevi staadion
19.08 kl 19.00 JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond         Narva Kreenholmi staadion
19.08 kl 19.00 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond          Infoneti Lasnamäe staadion
20.08 kl 16.00 Tallinna FC Levadia - Rakvere JK Tarvas          Kadrioru staadion
20.08 kl 19.00 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka           Hiiu kunstmurustaadion
 
XXVI VOOR
22.08 kl 19.00 Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev          Pärnu Rannastaadion
23.08 kl 18.00 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC          Kadrioru staadion
23.08 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans          Tartu Tamme staadion
23.08 kl 19.00 Paide Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas         Paide linnastaadion
23.08 kl 20.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet           A. Le Coq Arena
 
XXVII VOOR
26.08 kl 18.45 JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia        Narva Kreenholmi staadion
26.08 kl 18.45 Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka          Rakvere linnastaadion
27.08 kl 16.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora             Hiiu kunstmurustaadion
27.08 kl 18.45 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond           Pärnu Rannastaadion
27.08 kl 18.45 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet             Sillamäe Kalevi staadion
 
XXVIII VOOR
09.09 kl 18.00 Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond          Paide linnastaadion
09.09 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - Rakvere JK Tarvas          Tartu Tamme staadion
10.09 kl 13.00 Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev           Infoneti Lasnamäe staadion
10.09 kl 16.00 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC           A. Le Coq Arena
10.09 kl 18.00 Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans         Kadrioru staadion
 
XXIX VOOR
12.09 kl 18.00 Rakvere JK Tarvas - Paide Linnameeskond         Rakvere linnastaadion
13.09 kl 18.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia         Hiiu kunstmurustaadion
13.09 kl 18.00 JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond         Sillamäe Kalevi staadion
13.09 kl 19.00 JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka          Narva Fama staadion
13.09 kl 20.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet         A. Le Coq Arena
 
XXX VOOR
16.09 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora         Tartu Tamme staadion
17.09 kl 13.00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Infonet       Rakvere linnastaadion
17.09 kl 13.00 JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans           Sillamäe Kalevi staadion
17.09 kl 13.00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia          Paide linnastaadion
17.09 kl 16.00 Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC           Pärnu Rannastaadion
 
XXXI VOOR
23.09 kl 19.00 Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond          Infoneti Lasnamäe staadion
23.09 kl 19.00 Tallinna FC Flora - Rakvere JK Tarvas            A. Le Coq Arena
24.09 kl 13.00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev        Paide linnastaadion
24.09 kl 16.00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka          Kadrioru staadion
24.09 kl 19.00 JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC            Narva Fama staadion
 
XXXII VOOR
30.09 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond         Tartu Tamme staadion
01.10 kl 13.00 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev           Hiiu kunstmurustaadion
01.10 kl 13.00 Rakvere JK Tarvas - JK Narva Trans         Rakvere linnastaadion
01.10 kl 13.00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora           Pärnu Rannastaadion
01.10 kl 16.00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet          Kadrioru staadion
 
XXXIII VOOR
14.10 kl 19.00 Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka          Infoneti Lasnamäe staadion
15.10 kl 13.00 Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond           Rakvere linnastaadion
15.10 kl 13.00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC             Paide linnastaadion
15.10 kl 13.00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia          Sillamäe Kalevi staadion
15.10 kl 16.00 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora             Narva Fama staadion
 
XXXIV VOOR
21.10 kl 19.00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond           A. Le Coq Arena
22.10 kl 13.00 Nõmme Kalju FC - Rakvere JK Tarvas            Hiiu kunstmurustaadion
22.10 kl 13.00 Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond          Kadrioru staadion
22.10 kl 13.00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka            Sillamäe Kalevi staadion
22.10 kl 16.00 JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet           Narva Fama staadion
 
XXXV VOOR
28.10 kl 19.00 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC              Tartu Tamme staadion
29.10 kl 13.00 Pärnu Linnameeskond - JK Narva Trans         Pärnu Rannastaadion
29.10 kl 13.00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia         Rakvere linnastaadion
29.10 kl 16.00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev           A. Le Coq Arena
29.10 kl 19.00 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond             Infoneti Lasnamäe staadion
 
XXXVI VOOR
05.11 kl 13.00 Paide Linnameeskond - JK Narva Trans              Paide linnastaadion
05.11 kl 13.00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora           Kadrioru staadion
05.11 kl 13.00 Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka          Pärnu Rannastaadion
05.11 kl 13.00 Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev            Rakvere linnastaadion
05.11 kl 13.00 Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC           Infoneti Lasnamäe staadion

http://jalgpall.ee/premium/ 

JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora

Sillamäe Kalevi staadion.
R 13.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
R 13.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond

Tartu Tamme staadion.
R 13.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia

Infoneti Lasnamäe staadion.
L 14.05.2016 - 16:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC

Narva Kreenholmi staadion.
L 14.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka

A.Le Coq Arena.
E 16.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans

Infoneti Lasnamäe staadion.
T 17.05.2016 - 18:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
T 17.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond

Sillamäe Kalevi staadion.
T 17.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Rakvere JK Tarvas

Kadrioru staadion.
T 17.05.2016 - 20:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet

Tartu Tamme staadion.
E 23.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Tallinna FC Flora

Narva Kreenholmi staadion.
T 24.05.2016 - 18:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond

Pärnu Raeküla staadion.
T 24.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev

Rakvere linnastaadion.
T 24.05.2016 - 19:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
T 24.05.2016 - 20:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans

Kadrioru staadion.
N 09.06.2016 - 18:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
N 09.06.2016 - 19:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka

Rakvere linnastaadion.
N 09.06.2016 - 19:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev

Pärnu Rannastaadion.
N 09.06.2016 - 20:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC

A.Le Coq Arena.
R 10.06.2016 - 19:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora

Rakvere linnastaadion.
P 19.06.2016 - 13:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka

Narva Kreenholmi staadion.
P 19.06.2016 - 13:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond

Infoneti Lasnamäe staadion.
P 19.06.2016 - 13:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC

Sillamäe Kalevi staadion.
P 19.06.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond

Kadrioru staadion.
P 19.06.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia

A.Le Coq Arena.
P 26.06.2016 - 19:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
P 26.06.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev

Tartu Tamme staadion.
R 01.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - JK Narva Trans

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
L 02.07.2016 - 16:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond

Rakvere linnastaadion.
L 02.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans

Sillamäe Kalevi staadion.
R 08.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
L 09.07.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora

Infoneti Lasnamäe staadion.
P 10.07.2016 - 16:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC

Rakvere linnastaadion.
P 10.07.2016 - 16:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia

Pärnu Rannastaadion.
P 10.07.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia

A.Le Coq Arena.
R 15.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas

Sillamäe Kalevi staadion.
R 15.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond

Tartu Tamme staadion.
L 16.07.2016 - 16:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Paide Linnameeskond

Narva Kreenholmi staadion.
L 16.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
L 16.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora

Tartu Tamme staadion.
R 22.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
R 22.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev

Narva Kreenholmi staadion.
L 23.07.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Rakvere JK Tarvas

Infoneti Lasnamäe staadion.
L 23.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond

Kadrioru staadion.
L 23.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
R 29.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka

Sillamäe Kalevi staadion.
R 29.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC

Rakvere linnastaadion.
R 29.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans

Infoneti Lasnamäe staadion.
L 30.07.2016 - 16:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia

Pärnu Rannastaadion.
L 30.07.2016 - 19:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
R 05.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet

Tartu Tamme staadion.
R 05.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas

Pärnu Rannastaadion.
R 05.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev

Kadrioru staadion.
L 06.08.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - JK Narva Trans

A.Le Coq Arena.
L 06.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC

Sillamäe Kalevi staadion.
R 12.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Rakvere JK Tarvas

Narva Kreenholmi staadion.
R 12.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond

A.Le Coq Arena.
R 12.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
L 13.08.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia

Infoneti Lasnamäe staadion.
L 13.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
E 15.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet

Pärnu Rannastaadion.
T 16.08.2016 - 18:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora

Rakvere linnastaadion.
T 16.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
T 16.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia

Tartu Tamme staadion.
T 16.08.2016 - 20:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora

Sillamäe Kalevi staadion.
R 19.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond

Narva Kreenholmi staadion.
R 19.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond

Infoneti Lasnamäe staadion.
R 19.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Rakvere JK Tarvas

Kadrioru staadion.
L 20.08.2016 - 16:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
L 20.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev

Pärnu Rannastaadion.
E 22.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC

Kadrioru staadion.
T 23.08.2016 - 18:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans

Tartu Tamme staadion.
T 23.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
T 23.08.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet

A.Le Coq Arena.
T 23.08.2016 - 20:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia

Narva Kreenholmi staadion.
R 26.08.2016 - 18:45 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka

Rakvere linnastaadion.
R 26.08.2016 - 18:45 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
L 27.08.2016 - 16:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond

Pärnu Rannastaadion.
L 27.08.2016 - 18:45 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet

Sillamäe Kalevi staadion.
L 27.08.2016 - 18:45 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
R 09.09.2016 - 18:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Rakvere JK Tarvas

Tartu Tamme staadion.
R 09.09.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev

Infoneti Lasnamäe staadion.
L 10.09.2016 - 13:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC

A.Le Coq Arena.
L 10.09.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans

Kadrioru staadion.
L 10.09.2016 - 18:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Paide Linnameeskond

Rakvere linnastaadion.
E 12.09.2016 - 18:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
T 13.09.2016 - 18:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond

Sillamäe Kalevi staadion.
T 13.09.2016 - 18:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka

Narva Fama staadion.
T 13.09.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet

A.Le Coq Arena.
T 13.09.2016 - 20:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora

Tartu Tamme staadion.
R 16.09.2016 - 19:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Infonet

Rakvere linnastaadion.
L 17.09.2016 - 13:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans

Sillamäe Kalevi staadion.
L 17.09.2016 - 13:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
L 17.09.2016 - 13:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC

Pärnu Rannastaadion.
L 17.09.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond

Infoneti Lasnamäe staadion.
R 23.09.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Rakvere JK Tarvas

A.Le Coq Arena.
R 23.09.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
L 24.09.2016 - 13:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka

Kadrioru staadion.
L 24.09.2016 - 16:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC

Narva Fama staadion.
L 24.09.2016 - 19:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond

Tartu Tamme staadion.
R 30.09.2016 - 19:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
L 01.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - JK Narva Trans

Rakvere linnastaadion.
L 01.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flor

Pärnu Rannastaadion.
L 01.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet

Kadrioru staadion.
L 01.10.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka

Infoneti Lasnamäe staadion.
R 14.10.2016 - 19:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond

Rakvere linnastaadion.
L 15.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
L 15.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia

Sillamäe Kalevi staadion.
L 15.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Tallinna FC Flora

Narva Fama staadion.
L 15.10.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond

A.Le Coq Arena.
R 21.10.2016 - 19:00 / 0.00 €

Nõmme Kalju FC - Rakvere JK Tarvas

Hiiu staadion (Hiiu kunstmuru).
L 22.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond

Kadrioru staadion.
L 22.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka

Sillamäe Kalevi staadion.
L 22.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet

Narva Fama staadion.
L 22.10.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC

Tartu Tamme staadion.
R 28.10.2016 - 19:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - JK Narva Trans

Pärnu Rannastaadion.
L 29.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia

Rakvere linnastaadion.
L 29.10.2016 - 13:00 / 0.00 €

Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev

A.Le Coq Arena.
L 29.10.2016 - 16:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond

Infoneti Lasnamäe staadion.
L 29.10.2016 - 19:00 / 0.00 €

Paide Linnameeskond - JK Narva Trans

Paide kunstmuruväljak / Paide linnastaadion.
L 05.11.2016 - 13:00 / 0.00 €

Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora

Kadrioru staadion.
L 05.11.2016 - 13:00 / 0.00 €

Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka

Pärnu Rannastaadion.
L 05.11.2016 - 13:00 / 0.00 €

Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev

Rakvere linnastaadion.
L 05.11.2016 - 13:00 / 0.00 €

Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC

Infoneti Lasnamäe staadion.
L 05.11.2016 - 13:00 / 0.00 €