TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM

05.02 - 30.11 OH KUI OHTLIK!
Näitusel saab teada, mille poolest pealtnäha armsad või põnevad mänguasjad ohtlikud võivad olla. Laupäeval, 6. veebruaril toimuval perepäeval saavad kõik suured ja väikesed ohutult mängima õppida.
Koostöös Terviseameti ning Tarbijakaitseametiga valminud näitus on ühtaegu hariv ja mänguline. "Mängimine on rõõm, mis peaks olema osa kõikide inimeste lapsepõlvest. Paraku võivad osa mänguasju olla ka ohtlikud. Nii nagu kõik muu, on ka ohuallikad aastakümnete jooksul muutunud ning lapsevanemad tihti ei tajugi nende lapsi ümbritsevaid ohte,“ kommenteeris Tarbijakaitseameti tarbimiskeskkonna arendusnõunik Ando Kiidron. “Hindame kõrgelt mänguasjamuuseumi soovi tuua tõsine teema lastele, õpetajatele ja lapsevanematele mänguliselt lähemale," lisas Kiidron.
 
 
Al 06.01.2016 AHVID LÄKSID KAPPI
* Õuemaja Galerii
Näitusel saab näha suuri ja väiksemaid ahve Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest. Hiina horoskoobi järgi on aasta 2016 ahvi aasta ning sellest on näitus ka inspireeritud.

Tartu Mänguasjamuuseumi püsiekspositsioonis on eksponeeritud nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud.

Avatud: K-P 11.00-18.00
Piletihinnad

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM
O.Lutsu 8, Tartu
Tel. 7461777
www.mm.ee 
www.facebook.com/manguasjamuuseum/ 

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM

Tartu Mänguasjamuuseum.
Fri 01.01.2016 / 0.00 €