TELLISKIVI KIRBUTURG

Laupäeviti kl 10.00-15.00

Müüjatele on uksed avatud kell 9-10 ning kui oled hilinemas anna meile sellest kindlasti teada, sest kell 10.00 lähevad tühjad kohad vabamüüki.

Sissepääs autodega tulijatele on üleviidud Balti jaama poolsesse väravasse, kust ümber nurga sõites pääseb parklasse. Parkimine on nii müüjatele kui ka ostjatele tasuta.

Üks suhteliselt hea uudis siia otsa - Telliskivi Loomelinnak loobus lõpuks tõkkepuudest ja nüüd on kogu territoorium antud üle EuroParklale. Parkimine parkimiskellaga kuni 15 min on tasuta. Iga alustatud 30 min maksab 0.40 €. 24h parkimist on 2 €

Parkimise eest saab tasuda parkimisautomaatides, neid on territooriumil 2 ja muidugi mobiiliga. M-parkimise tsooni tähis on EP86. Lisainfot leiad - http://telliskivi.eu/meie/parkimine/

Turule saab tulla nii auto kui ühistranspordiga. Kõige lähemale toovad trammid 1 ja 2, peatus "Telliskivi", siis mööda Tellsikivi tänavat umbes 300 meetrit Mööblimaja poole. Sobivad ka kõik ühistranspordivahendid, mis peatuvad Balti jaamas. Viimane asub ainult paari minuti kaugusel.

Turul kauplemiseks tuleb etteregistreerida. Müügiplatside broneerimine toimub Kirbuturg24.ee veebikeskkonna vahendusel.
 Inimestel, kel puudub ligipääs internetile, on võimalik broneerida platse telefoni teel, helistades numbril 55 26 849.


www.kirbuturg24.ee 
www.facebook.com/telliskivikirbuturg?ref=br_rs 

TELLISKIVI KIRBUTURG

Telliskivi Loomelinnak, Tallinn
Sat 27.08.2016 - 10:00 / 0.00 €