Seebimullide kuningriik

Unustamatu show "Seebimullide kuningriik" teile ja teie perele!

Armsad väikesed, suured ja väga suured sõbrad! Nagu tark vanasõna ütleb: "Rege rauta suvel, vankrit talvel" on juba praegu on aeg planeerida, kuidas veeta talvine pühadeaeg koos perega.
Meil on hea meel teile teatada, et 21. detsembril kell 18:00 esineb Tondiraba laval maailma esimene Seebimullide teater, mis tuleb meile külla Ukraina pealinnast Kiievist.

Mida toredat võib meile pakkuda see haruldane seebimullide teater? Loomulikult, ereda, unustamatu show! Ja mitte hariliku, vaid seebimullide show! Teatri peatäht - kuulus ja paljude poolt armastatud Boriss Barski - ukraina režissöör, näitleja, poeet, koomik, "Maski show" üks osalejatest, Ukraina rahvanäitleja (2009). Seda, mida te laval näete, ei ole te varem kunagi näinud! Kõigile vanuses 3-104 aastat garanteerime lõbu, rõõmu, head energiat! Show "Seebimullide kuningriik" lühitutvustus: publiku poolt armastatud Mullidemaa ootab külla! Teid ootab ees humoorikas ja muinasjutuline seiklus!

Seebimullide riigi muusikas võistlevad Mullide kuningriigi kaks suurt heliloojat: mullimuusika magister Puhur ja seebimuusika teaduste akadeemik Veidrik (B.Barski). Magister teeb tempe ja ajab naerma, kuid ...... mitte üks, vaid 5 magistrit! Kogenud tembutaja loob võidu nimel oma koopiad! Akadeemik Veidrik ja tema meeskond Mull-Mull koolist panevad publiku imestama seebimullide puhumisega erinevatest muusikariistadest. Midagi selletaolist pole te varem näinud!
Kelle meeskond osutub tugevamaks? Kes võidab? Keda tunnustatakse Seebimullide kuningriigi parimaks heliloojaks? Kellele langeb au mängida kõige võluvamat meloodiat? Saate näha, kuidas 1-miljoniline seebimullide orkester mängib oma meistriteost!

Unikaalsed efektid, hiidseebimullid, imelised trikid, võluvad üllatused! Kõik see ja palju muud huvitavat ootab teid kogupere etenduses-muusikalis "Seebimullide kuningriik"!

Kogu lavastuse väitel kõlav võluv muusika, mis koosneb maailmaklassika säravamatest pärlidest kaasaegses arranžeeringus, ei jäta kedagi ükskõikseks!

Seebimullide kuningriik / Королевство Мыльных Пузырей / Korolevstvo Mõlnõh Puzõrej

Tondiraba jäähall, Tallinn
Wed 21.12.2016 - 18:00 / 15.00 - 39.00 €