MUUSEUM ÄRKAB ELLU

Muuseum ärkab ellu
NUKU muuseumis toimuvad lühietendused muuseumikülastajatele, kus muuseumieksponaadid näitlejate käes korraks ellu äratatakse.

“Muuseum ärkab ellu” programm annab külastajatele harukordse võimaluse näha tükikest vana nuku kunagisest lavateest. Lisaks on programmis mitmeid NUKU näitlejate monoetteasteid.

kogu perele
kestvus ~15-20 min
etendused toimuvad muuseumis

Etendusele pääseb vaid etenduse piletiga!

MUUSEUMIETENDUS "Lopi ja Lapi"

NUKU muuseum
Sat 21.10.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Okasroosike"

NUKU muuseum
Sun 22.10.2017 - 13:30 / 0.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Vepsa muinasjutud"

NUKU muuseum
Sat 28.10.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Okasroosike"

NUKU muuseum
Sun 29.10.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Pikse pill"

NUKU muuseum
Sat 04.11.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Loik"

NUKU muuseum
Sun 05.11.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Karjapoiss on kuningas"

NUKU muuseum
Sat 11.11.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Vepsa muinasjutud"

NUKU muuseum
Sun 12.11.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Vepsa muinasjutud"

NUKU muuseum
Sat 18.11.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Karjapoiss on kuningas"

NUKU muuseum
Sun 19.11.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Seitsmepäine haldjas"

NUKU muuseum
Sat 25.11.2017 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Seitsmepäine haldjas"

NUKU muuseum
Sun 26.11.2017 - 13:30 / 6.00 €