MUUSEUM ÄRKAB ELLU

Muuseum ärkab ellu
NUKU muuseumis toimuvad lühietendused muuseumikülastajatele, kus muuseumieksponaadid näitlejate käes korraks ellu äratatakse.

“Muuseum ärkab ellu” programm annab külastajatele harukordse võimaluse näha tükikest vana nuku kunagisest lavateest. Lisaks on programmis mitmeid NUKU näitlejate monoetteasteid.

kogu perele
kestvus ~15-20 min
etendused toimuvad muuseumis

Etendusele pääseb vaid etenduse piletiga!

MUUSEUMIETENDUS "Seitsmepäine haldjas"

NUKU muuseum
Sun 25.02.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Okasroosike"

NUKU muuseum
Sat 03.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Okasroosike"

NUKU muuseum
Sun 04.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Karjapoiss on kuningas"

NUKU muuseum
Sat 10.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Karjapoiss on kuningas"

NUKU muuseum
Sun 11.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Šoti torupillimängija"

NUKU muuseum
Sat 17.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS 'Krokodill ja neli väga väikest tegelast'

NUKU muuseum
Sun 18.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Loik"

NUKU muuseum
Sat 24.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Pikse pill"

NUKU muuseum
Sun 25.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Vepsa muinasjutud"

NUKU muuseum
Sat 31.03.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Okasroosike"

NUKU muuseum
Sat 07.04.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Vepsa muinasjutud"

NUKU muuseum
Sun 08.04.2018 - 14:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Seitsmepäine haldjas"

NUKU muuseum
Sat 14.04.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Okasroosike"

NUKU muuseum
Sun 15.04.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS 'Krokodill ja neli väga väikest tegelast'

NUKU muuseum
Sat 21.04.2018 - 14:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Loik"

NUKU muuseum
Sun 22.04.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS 'Krokodill ja neli väga väikest tegelast'

NUKU muuseum
Sat 28.04.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Karjapoiss on kuningas"

NUKU muuseum
Sun 29.04.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Vepsa muinasjutud"

NUKU muuseum
Sat 05.05.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Karjapoiss on kuningas"

NUKU muuseum
Sun 06.05.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Okasroosike"

NUKU muuseum
Sat 12.05.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Seitsmepäine haldjas"

NUKU muuseum
Sun 13.05.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Vepsa muinasjutud"

NUKU muuseum
Sat 19.05.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS 'Krokodill ja neli väga väikest tegelast'

NUKU muuseum
Sat 26.05.2018 - 13:30 / 6.00 €

MUUSEUMIETENDUS "Okasroosike"

NUKU muuseum
Sun 27.05.2018 - 13:30 / 6.00 €