Kuu Poiss

Goltsman Ballett esitleb
Muinasjutuline tantsuetendus „Kuu Poiss“


Tantsulavastus „Kuu Poiss“ on mõeldud lastele alates 4. eluaastast ning räägib ühest poisist, kes elab üksi hõbedasel Kuul. Tema Kuu ümber tiirlevad komeedid, lendavad tähtkujud ja sõidavad tähelaevad, kuid mitte kellelgi neist ei ole aega mängida väikese Kuuelanikuga - kõik on väga hõivatud. Sõbraotsingud toovad lapse Maa peale. Sellel värvilisel planeedil ootab teda palju seiklusi, avastusi ning ootamatuid kohtumisi. Poiss võib aga jääda Maale ainult võlumänguasjana, kes ärkab ellu alles siis, kui ta on leidnud endale tõelise sõbra. Kas ta leiab südamesõbra, kes oma armastuse jõuga aitaks teda?

Etenduse kestus 70 min ühe vaheajaga.
Videotreiler: https://www.youtube.com/watch?v=yTwl9pwmeOw

Idee ja lavastus: Maria Goltsman
Helikujundus: Jevgeni Berezovski
Koreograafia ja esitlus: Märt Agu, Egor Zadoya, Heili Parras, Maria Goltsman
Valguskujundus: Aleksandr Kohhanchuk, Jevgeni Berezovski, Denis Bretsko
Kostüümid: Maria Goltsman ja Tetyana Novozenina
Plakat: Anna Yaroshenko, Liisi Siibak, Jelena Vilt

Info: goltsmanballet@gmail.com, tel  5062345, www.piletilevi.ee, www.goltsmanballet.ee Facebook: Goltsman Ballet

Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Rahvakultuuri Keskus, Inimese Arengu Keskus, Tallinna Tantsuakadeemia, Eesti Tantsuagentuur, Artmaailm,  Kommid.ee, Goltsman Therapy, Sound Officers, Tet&Fur, Thunia Studio, Make  Your  ID

..........................................................
Goltsman Ballett on sõltumatu tantsutrupp, mis tegutseb kaasaegse tantsu, balleti ja füüsilise teatri valdkonnas. Trupi kunstiliseks juhiks on Maria Goltsman. Goltsman Ballett sai asutatud 2012. aastal ning on toonud lavale järgmised lavastused: „Sofi ja Võlulind“, „Siddhartha“, „BLUE“, „Merikajakas“, „Kuu Poiss“, „Talveunelm suvelossis“, „Casanova: põlev jää“. Goltsman Ballett on teinud koostööd selliste organisatsioonidega ja üritustega, nagu TREFF festival, Tallinna Vanalinna päevad, Tallinna Merepäevad, Tallinna Tantsuakadeemia, Tallinna Ülikool, Eesti Kunstimuuseum (KUMU), Eesti Konsert, Vene Filharmooniaühing, Eesti Laul, Tee Kuubis, Avon, Vallatud, Radost, Sillamäe Huvikeskus „Ulei“, Narva tantsufestival „Tantsevalnaja vesna“ jt. Tantsuteatri juures toimib ka tantsustuudio Goltsman Ballet Studio.

Kuu Poiss / Лунный Мальчик

Jõhvi Kontserdimaja
Sat 05.11.2016 - 12:00 / 5.00 - 25.00 €