Eesti Interpreetide kontserdid

Interpreetide Liit toob jõulukuul kuulajateni 6 kaunist kontserti, kus astuvad üles Eesti tippinterpreedid. Kontserdid toimuvad Tallinnas, Narvas ja Haapsalus. Üles astuvad teiste seas pianist Mihkel Poll, saksofonist Ivo Lille ja viiuldaja Triin Ruubel.
Kontserdipiletid on suurepärane kingitus jõuludeks.

Olga Voronova (viiul) ja Mati Mikalai (klaver)

NARVA LINNUS
Sat 10.12.2016 - 15:00 / 5.00 - 8.00 €

Olga Voronova (viiul) ja Mati Mikalai (klaver)

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Wed 14.12.2016 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €

Ivo Lille (saksofon) ja Ines Maidre (orel)

Haapsalu toomkirik
Wed 21.12.2016 - 18:00 / 5.00 - 8.00 €

Ivo Lille (saksofon) ja Ines Maidre (orel)

Niguliste kirik, Tallinn
Thu 22.12.2016 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €

Triin Ruubel (viiul) ja Aare-Paul Lattik (orel)

Niguliste kirik, Tallinn
Thu 29.12.2016 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €

Tanel Joamets (klaver)

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Thu 05.01.2017 - 19:00 / 10.00 - 15.00 €

Ester Mägi 95

Niguliste kirik, Tallinn
Tue 10.01.2017 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €

Una Corda ''Eesti mäng''

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Tue 07.02.2017 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €

Kadri-Ann Sumera (klaver)

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Wed 22.02.2017 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €

Kai Ratassepp (klaver)

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Tue 07.03.2017 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €

''Duo Telluur'' Heli Ernits ja Kirill Ogorodnikov

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Wed 05.04.2017 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €

Tallinna keelpillikvartett

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Tue 25.04.2017 - 19:00 / 7.00 - 15.00 €