AECETIA OÜ laadad

Laat on avatud 08.00 (09.00) - 20.00

Kaupadele puuduvad piirangud, st., et kõik kaupmehed on teretulnud


AECETIA OÜ
Tel. 56912670 Aivar Laur

Taimelaat

Narva Maxima XX juures.
Fri 13.05.2016 - 09:00 / 0.00 €

Taimelaat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 20.05.2016 - 09:00 / 0.00 €

Lillelaat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 03.06.2016 - 09:00 / 0.00 €

Jaanipäeva laat

Narva Maxima XX juures.
Fri 17.06.2016 - 09:00 / 0.00 €

Jaanipäeva laat

Maardu Maxima.
Mon 20.06.2016 - 09:00 / 0.00 €

Suvelaat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 01.07.2016 - 09:00 / 0.00 €

Suvelaat

Rakvere Maxima juures.
Fri 15.07.2016 - 09:00 / 0.00 €

Suvelaat

Narva Maxima XX juures.
Fri 22.07.2016 - 09:00 / 0.00 €

Suvelaat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 29.07.2016 - 09:00 / 0.00 €

Koolilaat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 12.08.2016 - 09:00 / 0.00 €

Koolilaat

Narva Maxima XX juures.
Fri 19.08.2016 - 09:00 / 0.00 €

Koolilaat

Maardu Maxima.
Fri 26.08.2016 - 09:00 / 0.00 €

Sügislaat

Narva Maxima XX juures.
Fri 16.09.2016 - 09:00 / 0.00 €

Sügislaat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 23.09.2016 - 09:00 / 0.00 €

Sügislaat

Maardu Maxima.
Fri 07.10.2016 - 09:00 / 0.00 €

Sügislaat

Narva Maxima XX juures.
Fri 14.10.2016 - 09:00 / 0.00 €

Sügislaat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 21.10.2016 - 09:00 / 0.00 €

Mardipäeva laat

Maardu Maxima.
Fri 04.11.2016 - 09:00 / 0.00 €

Mardipäeva laat

Narva Maxima XX juures.
Fri 11.11.2016 - 09:00 / 0.00 €

Kadripäeva laat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 18.11.2016 - 09:00 / 0.00 €

Advendi laat

Maardu Maxima.
Fri 09.12.2016 - 09:00 / 0.00 €

Jõululaat

Narva Maxima XX juures.
Fri 16.12.2016 - 09:00 / 0.00 €

Jõululaat

Pärnu Maxima XXX juures.
Fri 16.12.2016 - 09:00 / 0.00 €