Vinni Vallavalitsus

Vinni Vallavalitsus

75008746 (Registrikood)

Tartu mnt 2, 46603 Pajusti, Lääne-Virumaa

Helista tasuta!
Kõne ühendamiseks sisesta oma telefoninumber ja vajuta "Enter"
Kõne ühendatakse, palun oota.

3258650

tuuli.teiva@vinnivald.ee

www.vinnivald.ee

3258650 (Tuuli Teiva - juhiabi)

vallavalitsus@vinnivald.ee (E-post)

3258652 (Inga Saar - volikogu sekretär)

inga.saar@vinnivald.ee (E-post)

3258651 (Toomas Väinaste - vallavanem)

5165572 (Toomas Väinaste - vallavanem)

toomas.vainaste@vinnivald.ee (E-post)

3258666 (Mart Viilup - IT spetsialist)

5072345 (Mart Viilup - IT spetsialist)

mart@vinnivald.ee (E-post)

3258654 (Vaive Kors - vallasekretär)

5051428 (Vaive Kors - vallasekretär)

vaive.kors@vinnivald.ee (E-post)

3258658 (Taiga Roht - vanemraamatupidaja)

taiga.roht@vinnivald.ee (E-post)

3258659 (Laila Sutt - vanemraamatupidaja)

laila.sutt@vinnivald.ee (E-post)

3258655 (Margit Diits - haridusnõunik / lastekaitse)

5226510 (Margit Diits - haridusnõunik / lastekaitse)

margit.diits@vinnivald.ee (E-post)

3258660 (Gustav Saar - arendusnõunik)

5044116 (Gustav Saar - arendusnõunik)

gustav.saar@vinnivald.ee (E-post)

3258663 (Mirjam Selli - sotsiaalnõunik)

53433521 (Mirjam Selli - sotsiaalnõunik)

mirjam.selli@vinnivald.ee (E-post)

3258662 (Tiiu Ivanova - sotsiaaltööspetsialist)

53092488 (Tiiu Ivanova - sotsiaaltööspetsialist)

tiiu.ivanova@vinnivald.ee (E-post)

3258664 (Uno Muruvee - noorsoo- ja sporditöö spetsialist)

5273874 (Uno Muruvee- noorsoo- ja sporditöö spetsialist)

uno.muruvee@vinnivald.ee (E-post)

3258667 (Peeter Kalvet - majandusnõunik)

59198799 (Peeter Kalvet - majandusnõunik)

peeter.kalvet@vinnivald.ee (E-post)

3258656 (Inna Arula - pearaamatupidaja)

inna.arula@vinnivald.ee (E-post)

3258657 (Hilje Pakkanen – kultuuri- ja avalike suhete nõunik)

55659396 (Hilje Pakkanen – kultuuri- ja avalike suhete nõunik)

hilje.pakkanen@vinnivald.ee (E-post)

3258665 (Kaja Inno - perekonnaseisuametnik)

kaja.inno@vinnivald.ee (E-post)

3258661 (Erik Keskküla - ehitusnõunik)

58557517 (Erik Keskküla - ehitusnõunik)

erik.keskkula@vinnivald.ee (E-post)

3258669 (Maie Müürisepp maaregistripidaja)

maie.muurisepp@vinnivald.ee (E-post)

3258668 (Anu Are- maanõunik)

5133380 (Anu Are- maanõunik)

anu.are@vinnivald.ee (E-post)

3297191 (Ade Murumägi - Osavalla vanem)

5259924 (Ade Murumägi - Osavalla vanem)

ade.murumagi@vinnivald.ee (E-post)

Filiaali

Teata andmete muutusest


Märksõnad

vallavalitsus, vallavalitsused

Arvustused

Antud firmale pole ühtegi ülevaadet veel postitatud.