Toetame sporti

 
FCR Media AS (Infoliin 1182) mõistab ütlust: „Terves kehas, terve vaim.“ Oleme ettevõtte algusaegadest saadik rõõmuga toetanud erinevaid spordialasid ja oleme ka ise sportlik kollektiiv.
 

1182 koostöös Klubiga Tartu Maraton vahendab infot otse rajalt. Lisaks sellele, et pärast finišeerimist saab spordiüritusel osaleja ise oma mobiiltelefonile tervitussõnumi koos tulemustega, saavad osaleja sooritust jälgida ka tema sõbrad ja tuttavad.
Piisab vaid, kui saata sõnum sisuga TM XXXX (võistleja stardinumber) numbrile 1182 ja meie saadame vastu sõnumi osaleja vahefiniši aegade ja eeldatava lõpuajaga. Nii saad jälgida, kuhu sulle tähtis inimene distantsil juba jõudnud on ja saad talle õigel hetkel kaasa elama minna.
Ühe vastuvõetud sõnumi hind on 0.30€. Näide: kui võistlusel on kolm vaheajapunkti, siis saadetakse kokku neli sõnumit, kolm tükki siis, kui võistleja läbib vaheajapunkti ja üks siis kui võistleja jõuab finišisse. Kokku maksab sellisel juhul teenus: 4 x 0.30€ =1.20€.

 

 
Meil on aastatepikkune koostöö Klubiga Tartu Maraton. Alates  2015- aastast on Tartu nelikürituse asemel Tartu Maratoni Kuubik, mis ühendab kõik kuus Klubi Tartu Maratoni hooaja üritust-Tartu Maraton, Tartu Jooksumaraton, Tartu Rattaralli, Tartu Rulluisumaraton, Tartu Rattamaraton ja Tartu Linnamaraton.  Et ka vähesema treenitusega inimesed ei peaks jääma võistluspäeval pealtvaatajateks, on kõikidel üritustel kavas ka lühemad distantsid, mis sobivad hästi perekondlikeks ettevõtmisteks. 
Infoliin 1182 toetab Klubi Tartu Maraton juba aastast 2002. Nagu juhtivale infoliinile kohane, aitame omaltpoolt operatiivselt vastata erinevatele, Klubi Tartu Maratoniga seotud päringutele.
Lisaks sellele on igal Tartu Maratoni sarja üritusel, 1182 nimeline vahefiniš, mille võitjat autasustame auhinnatšekiga. Kõikidel eelmainitud Tartu Maratoni sündmustel osalevad aktiivselt ka FCR Media töötajad.   / www.tartumaraton.ee /

 

 
Korvpall on arvatavasti ainuke spordiala Eestis, mille ümber ei pea palju meediakära tekitama, et saalid täituksid. Nii toetame ka meie aktiivselt korvpalli.
Alates hooajast 2014/2015 kannab Eesti edukaim korvpallinaiskond nime 1182 Tallinn. Hooaega alustati uue treeneritepaari Howard Frieri ja Gerly Kostlaga, see valik on end igati õigustanud. Sel hooajal mängitakse Eesti-Läti Ühisliigas, kus ollakse parima Eesti klubina põhiturniiril esikolmikus. Hooaja eesmärkideks on Eesti Meistritiitel ja Eesti-Läti Ühisliiga võit. Sel hooajal on juba võidetud Eesti Karikavõistlused. Vaata täpsemalt: www.facebook.com/1182Tallinn
 

 
Alates aastast 2014 toetame partnerina ka uut ettevõtmist Otepää Jooksutuur, mis kutsuti ellu kasutamaks head võistluskeskuste taristut ja kaunist loodust. Otepää Jooksutuuri eesmärkideks on propageerida tervislikke eluviise, maastikujooksu ning tutvustada Otepää kaunist loodust ja häid võimalusi aeg maha võtta. Spordivõistluste formaadiks on kolmepäevane  maraton: esimesel päeval Tehvandil 10 km, teisel päeval Pühajärve ümbruses 17,2 km ja kolmandal päeval Käärikul "Kekkoneni " rajal 15 km.
1182 on võistluste ametlik infoliin ning toetab võistlust ka esemeliste auhindadega. FCR Media võistkond on Jooksutuuril esindatud 5 liikmega.
Otepää Jooksutuuri info:http://www.otepaajooksutuur.ee/Meile meeldib Elamusmaratonide idee: viia inimesed suvekuudel avastama kauneid Eestimaa paiku, pakkudes samal ajal võimalust sportlikule tulemusele suunatud tormamise asemel nautida loodust ja head seltskonda. Soovi korral saab läbida retke jooksul ka pikemaid distantse.
Elamusmaratonid on FCR Media AS kõige uuem tervislikke eluviise toetav partnerlusprojekt, toetame ettevõtmist alates 2015. aastast.

Sellesuvised retked:

19. juuni 2016          6. Noarootsi kepikõnni- ja käimismaraton

10. juuli 2016         10. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton
 100. ELAMUSRETK
14.august 2016       2. Värska kepikõnni- ja käimismaraton
 

Loe lähemalt ettevõtmise kohta: http://elamusretked.ee/elamusmaratonid