Piip ja Tuut teatri etendused

W. Shakespeare/ L.Gundars. Piip ja Tuut Hamlet

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Tue 09.05.2017 - 19:00 / 12.00 - 15.00 €

W. Shakespeare/ L.Gundars. Piip ja Tuut Hamlet

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Wed 10.05.2017 - 19:00 / 12.00 - 15.00 €

W. Shakespeare/ L.Gundars. Piip ja Tuut Hamlet

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Thu 11.05.2017 - 19:00 / 12.00 - 15.00 €

Piip ja Tuut köögis

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Sat 13.05.2017 - 12:00 / 10.00 - 28.00 €

Piip ja Tuut püstijalakomöödias ELU ÕIED

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Sun 14.05.2017 - 12:00 / 10.00 - 28.00 €

POBISEJA

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Sun 04.06.2017 - 12:00 / 5.00 - 10.00 €

POBISEJA

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Sun 11.06.2017 - 12:00 / 5.00 - 10.00 €

W. Shakespeare/ L.Gundars. Piip ja Tuut Hamlet

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Mon 21.08.2017 - 19:00 / 12.00 - 15.00 €

W. Shakespeare/ L.Gundars. Piip ja Tuut Hamlet

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Tue 22.08.2017 - 19:00 / 12.00 - 15.00 €

W. Shakespeare/ L.Gundars. Piip ja Tuut Hamlet

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Wed 23.08.2017 - 19:00 / 12.00 - 15.00 €

W. Shakespeare/ L.Gundars. Piip ja Tuut Hamlet

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja, Tallinn
Thu 24.08.2017 - 19:00 / 12.00 - 15.00 €