ACG-Nyström Eesti OÜ
Tööstuslikud õmblusmasinad, õmblusmasinate müük, remont, hooldus, rent

ACG-Nyström Eesti OÜ

10038759 (Registrikood)

Järveotsa tee 50B, 13520 Tallinn, Harjumaa

7151643

acgn@acgn.ee

www.acgn.ee

7151643 (Telefon)

+3725014024 (JUHATAJA Margus Pärn)

+3727151643 (Tel)

margus@acgn.ee (E-post)

+3727151648 (RAAMATUPIDAMINE Silvi Pähn)

silvi@acgn.ee (E-post)

+3727151640 (VARUOSAD, TARVIKUD, MATERJALID JA MADEIRA TIKKIMISNIIDID Agnes Tang)

+37256690331 (Tel)

agnes@acgn.ee (E-post)

+3725045354 (VARUOSAD, TARVIKUD, TIKKIMINE, ÕMBLUSMASINAD JA MUUD SEADMED Jevgeni Reiman)

+372715141 (Tel)

jevgeni@acgn.ee (E-post)

+37256263661 (GERBERI SEADMED, VARUOSAD JA TEENINDUS Ivo Lilleleht)

+3727151644 (Tel)

ivo@acgn.ee (E-post)

+3725040926 (GERBER ACCUMARK TARKVARA TUGI JA KOOLITUS Riina Freimann)

7151647 (Tel+372)

riina@acgn.ee (E-post)

+3727151642 (ÕMBLUSMASINATE REMONT Arvi Polukainen)

arvi@acgn.ee (E-post)

+3727151645 (ETIKETTIDE JA PESUMÄRKIDETELLIMINE Annika Väljaste)

etiketid@acgn.ee (E-post)

Teata andmete muutusest


Märksõnad

Õmblusseadmed PFAFF, PEGASUS, TYPICAL, VETRON, DÜRKOPP ADLER, triikimisseadmed, triikraud, pressimisseadmed, aurugeneraatorid, viimistlusseadmed, ROTONDI, GYGLI, BRILKA, HASHIMA ja OSHIMA toodang, juurdelõikusseadmed GERBER, EASTMAN, KM, HOOGS, KURIS, DAYANG, automaatsed juurdelõikusseadmed GERBER, õmblusmasinad, tikkimismasinad TAJIMA, tikkimisniidid, MADEIRA, mootorid, EFKA, HO-HSING, etiketid, kootud etiketid, tekstiiletikettide trükkimine, õmblejate ja mehhaanikute väljaõpe, õmblusmasinate remont, triikraudade remont, õmblusmasinate hooldus, õmblusnõelad SCHMETZ, ORGAN, käärid KAI, KRETZER, õmblusmasin, JUKI õmblusseadmed

Arvustused

Antud firmale pole ühtegi ülevaadet veel postitatud.