ECLEX/1182 naiskonnal Euroleagues osaleva Kibirkštis VICI peale hammas ei hakanud

10 March 2014
Baltiliiga vahegrupi raames olid täna Tallinnas vastamisi valitsev Eesti meister ECLEX/1182 ja sellel hooajal euroopa tugevaimas liigas palliv Kibirkštis VICI naiskond Leedust.
Kui samade võistkondade esimeses vastasseisus läksid leedulannad kohe oma teed, siis täna suutsid esimesed 5 minutit Eesti naised kohtumise seisu tasakaalus hoida. Kui mängitud oli neli ja pool minutit, juhtis ECLEX/1182 tulemusega 11:8. Edasi järgnes külaliste 16:0 spurt ning vaheajaks juhtisid vastased juba seisuga 41:23. Sarnases rütmis kulges ka kohtumise teine pool  ning lõpuvile kõlades näitas tabloo tulemust 94:50 Kibirkštis-VICI kindlat ülekaalu.
ECLEXi edukamatena viskasid Mailis Pokk 15 ja Annika Köster 11 punkti.  Vahegrupis jätkatakse 1 võidu ja 4 kaotusega ning võistkonna selle hooaja Baltiliiga viimane kohtumine leiab aset 29. märtsil, kui kodusaalis võõrustatakse mitmetest Valgevene koondislastest koosnevat Horizont naiskonda Minskist.