ECLEX/1182 naiskond alistus Baltiliigas napilt BC Horizont`ile Minskist

31 March 2014
Eesti meisternaiskond Eclex/1182 pidas kodusaalis täna Baltiliiga vahegrupi viimase mängu BC Horizont  vastu ja sai 74:79 kaotuse. Kohtumise esimene pool kulges kodus mänginud eestlannadele edukalt, kui poolaeg võideti tulemusega 41:29. Kolmandal veerandil aga tulid valgevene naised järgi ja lõpuks pidi tunnistama tugeva vastase nappi paremust.
ECLEX/1182 parimatena viskasid Mailis Pokk ja Birgit Piibur 16 punkti. Võitjate poolel oli resultatiivsem Nadzeya Nadzezhka 17 silmaga.

ECLEX/1182 lõpetas vahegrupi 1 võidu ja 5 kaotusega ning on hetkel 3. kohal.

Valgevene naiskond, kes äsja alistas seni kaotuseta grupi liidri Kibirkstis-VICI, hoiab 4 võidu ja 1 kaotusega teist kohta. Mõlemad naiskonnad on taganud  koha finaalturniirile, kuhu lisanduvad Hoptrans-Sirenos Kaunasest  ja Olimpia Grodnost.

ECLEX/1182 võistkonna järgmine kohtumine leiab aset reedel, kui Nordea Ühisliiga veerandifinaalis kohtutakse Vega 1 Liepaja naiskonna või Audentese SG / Noortekoondisega.