Südame tarkuse päevad

Südame Tarkuse Päevad on traditsiooniline loodust, tervist, loodusteraapiaid ja  alternatiivmeditsiini väärtustav sündmust Tartus.

22. oktoobril juba kaheksandat korda algavate Südame Tarkuse Päevade eesmärk on koondada inimesi, kes väärtustavad loodust ja tervist, keda peale materiaalse maailma huvitab ka elu nähtamatu pool, kes soovivad  avardada oma teadmisi ja täiustada tunnetust. Need päevad on vanade tuttavate kokkusaamise koht ja koht, kus uued tulijad astuvad sammukese vaimsusele lähemale!

Kahe päeva jooksul toimuvad loengud, teraapiad, praktikad. Kahel korrusel on loodustoodete, käsitööde jm, müük.
Esinejatest: Värskemaid ja tõeseid fakte teadusmaailmas toimuvast toob meieni Reet Priiman PhD., kes teeb koostööd maailma edukamate ülikoolidega ja vahendab teadlaste uusimat infot.Dr. Riina Raudsik räägib veest ja alateadvuse mõjust haiguste tekkeprotsessis. Terviseterapeut ja toitumisnõustaja Liis Orav jagab soovitusi immuunsüsteemi tugevdamiseks ja saame teada, milline tegelik mõju on e-ainetel. Legendaarne ufoloog Igor Volke on uurinud anomaalseid nähtusi nii Eestis kui kaugemal. Seekordne ettekanne keskendub rohkem Eesis aset leidnud juhtumitele. Esinevad veel Mai-Agate Väljataga, Kalju Paldis, Hindrek Vou, Katrin Lellep jt.

Kõigest lähemalt kodulehel http://helisevsonum.ee/sudametarkusepaevad 

Pileti hinnad: 8€/10€ (ühe päeva pilet) ja 13€/16€ (kahe päeva pilet). Sooduspiletid (8€ ja 13€) kehtivad õpilastele ja pensionäridele. Üliõpilastele sooduspilet ei kehti.

Südame tarkuse päevad / PÄEVAPILET 22. või 23.10

Vanemuise 48, Tartu
L 22.10.2016 - 10:00 / 8.00 - 10.00 €

Südame tarkuse päevad / 2 päeva pilet

Vanemuise 48, Tartu
L 22.10.2016 - 10:00 / 13.00 - 16.00 €