Moscow City Ballet: Luikede järv

Kontsert Jackpot! Ainult kuni 05.12 kõik piletid -50% soodamad!
Kätte on jõudnud aeg napsata endale jackpot!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood "jackpot” ja valida hinna tüüp "ERIHIND"***
25.12.2016 kl 17:00
Tondiraba jäähall
Moscow City Ballet - Luikede järvUue aasta eel esitab balletiteater «Moscow City Ballet» Tallinnas etenduse „Luikede järv“.
Kohalikel korraldajatel (TCC.ee) on tavaks kutsuda vaatajaid jõuluks klassikalise balletiteatri „Moscow City Ballet» esinemistele. Sel aastal etendatakse Tallinnas maailmaklassika šedöövrit „Luikede järv“. Etendus toimub 25. detsembril 2016 Tondiraba areenil.

Balletitrupp «Moscow City Ballet“ ei ole Eestis külalisesinemisel esimest korda. Nende etendused on alati kohaliku publiku seas suurt huvi äratanud. Ainuüksi viimase nelja aasta jooksul on trupi «Moscow City Ballet» jõuluetendusi külastanud 12 000 inimest.

Klassikalise balleti teater «The Moscow City Ballet» on üks vanemaid teatreid, kus peetakse au sees vene koreograafilise kunsti parimaid traditsioone ja mille tantsijate virtuoosset tehnilist meisterlikkust ning suurepärast koostööd on korduvalt kiitnud ka kriitikud.

20 tegutsemisaasta jooksul on kollektiiv andnud etendusi Jaapanis, Suurbritannias, Põhja-Iirimaal, Saksamaal, Belgias, Iisraelis, Egiptuses, Honkongis, Taiwanis, Hiinas, Portugalis, USAs, Singapuris, Eestis, Küprosel ja Venemaal. Selle aja jooksul on teater andnud rohkem kui 2000 etendust ja lavastanud üle 10 balleti. Vene balleti traditsioonide hoidmine on teatri esteetika oluline osa.

Sel aastal esitatakse Tallinnas ühte tuntumat kanoonilist maailmaklassika šedöövrit, silmapaistvat Pjotr Tšaikovski muusikale loodud balletti „Luikede järv“. See on ainuke teos, mida võib kuulata ja vaadata lõputult, kusjuures huvi ainult kasvab. Vaataja avastab iga kord midagi uut. Ega asjata pole selline ebatavaline populaarsus teinud sellest etendusest maailma balletikunsti sümboli.

„Luikede järv“ on klassikalise koreograafia tipp ja vene balleti visiitkaart. See etendus on maailmas ülipopulaarne, selle muusika ja koreograafia ei vaja tutvustamist, sest Tšaikovski surematud motiivid on kõigile lapsepõlvest hästi tuntud.
Niisiis näidatakse Tallinnas jõuluajal traditsiooniliselt maailmakunsti ühte kõige fantastilisemat ja täiuslikumat balletti. 25. detsembril veendute Tondiraba areenil taas, et etenduse „Luikede järv“ muusika ja koreograafia on maailmaballeti üldtunnustatud šedööver ja vene kultuuri eredamaid saavutusi.

7% lisasoodustust saate, kui registreerite end leheküljel TCC.ee

Moscow City Ballet: Luikede järv / Swan Lake / Лебединое озеро

Tondiraba jäähall, Tallinn
P 25.12.2016 - 17:00 / 9.00 - 18.00 €