Kreator (GER)

Pomm-uudis : ühel ja samal päeval esinevad Tallinnas KREATOR, SEPULTURA, SOILWORK ja ABORTED! 

2017. aasta alguses Saksamaa metal gigant KREATOR läheb oma uue albumiga uuesti Euroopa tuurile. Legendaarne bändi kitarrist ja laulja Mille Petroza ja tema tiim võtavad seekord kaasa päris huvitava kamba – tuuril teevad kaasa Brasiilia extreme metal pioneerid SEPULTURA, kes on just 2015. aasta lõpus andnud väljamüüdud kontserdi Tallinnas, samuti Tallinna publikule tuntud Rootsi meloodilise death metali lipulaev SOILWORK ning Belgia üks legendaarsemaid death metal bände ABORTED

"Lõpuks, peale kaheaastast pausi, saame uuesti minna Euroopa tuurile uue albumiga. Meil on väga palju uusi mõtteid, kuidas teha enda show veel ägedamaks ja veel massiivsemaks, ja me ei jõua ära oodata, millal saame oma energiat teiega jagada! See tuleb üks väga silmapaistev tuur! Ma loodan näha kõiki metal maniakke meie kontsertidel!” – ütles KREATORi kitarrist Mille Petroza.

KREATOR: Alates sellest ajast kui bänd loodi 1980ndatel, on KREATOR laiendanud piire mitte ainult speed ja thrash metalis üldiselt, aga samuti mõjutanud lugematuid bände kogu ekstreem-metal skenes. Selliste ikooniliste albumitega nagu »Endless Pain«, »Pleasure To Kill« ja »Extreme Aggression«. See bänd vastutab suuresti Saksamaa metalmuusika kaardile asetamise eest. Erinevalt mõnedest muudest bändidest samas žanris, suutis KREATOR hoida oma staatust isegi rasketel 90ndatel, kui grunge domineeris maailma. Alates uuest aastatuhandest on KREATOR viinud oma soundi ja thrash metali järgmisele tasemele, lastes välja sellised modernsed klassikud nagu »Violent Revolution«, »Enemy Of God«, »Hordes Of Chaos« ning kõige hilisemalt »Phantom Antichrist«. Nii fännid kui ka kriitikud ootavat pingsalt, millega KREATOR üllatab oma järgmisel, 14. plaadil. 

SEPULTURA: Mida võib veel öelda bändi SEPULTURA kohta, mis poleks juba kunagi öeldud? Väga andekas kitarrist Andreas Kisser ja tema ekstreemne gäng on laval juba tervelt 32 aastat! Vaatamata sellele, mis albumitest me räägime kas vanadest legendaarsetest „Beneath The Remains“ ja „Arise“ või maad värisema panev „Chaos A.D“ ja „Roots“ või siis modernse metali paladest „A-Lex“ ja »The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart«, Sepultura on alati näidanud kui mitmekülgsed and populaarsed nad olid ja on praegugi! Bänd lindistab hetkel uut plaati, millega on neil plaanis kontsertidel suurt kaost korraldada!

SOILWORK: Ükski teine Euroopa bänd pole kaasaegset metalit sellisel määral inspireerinud kui need Rootslased. SOILWORK tegi revolutsiooni meloodilise death metaliga päeval, kui nad hakkasid oma muusikasse lisama puhast vokaali, progressiivseid elemente ja eriliselt häid kitarrikäike. Aastatega on SOILWORK’ist saanud väga unikaalne bänd, mis dikteerib reegleid teistele bändidele! SOILWORK oma uue albumiga "The Ride Majestic" on suurepärane lisa selle tuurile.

ABORTED: Üks edukamaid ja populaarsemaid Belgia artiste ABORTED on alati olnud väga silmapaistvad underground skenes. Nende uus album kannab nime „Retrogore“ ning ühendab unikaalsed death metal ja grindcore elemendid väga võika kujunduse ja brutaalse pillimänguga. See peaks meeldima igale metal muusika fännile. See Belgia kvartett on valmis korraldama tõelist põrgut igal tuuri kontserdil.

12. veebruaril esineb see uskumatult raske tuur klubis Rock Cafe! Piletid on juba müügil Piletilevis.

KREATOR on YouTube:
‚Civilization Collapse‘ official video: https://youtu.be/EApMitnsXgg
‚Phantom Antichrist‘ official video: https://youtu.be/ojpQ3LCeQTY
‚Death To The World‘ live video: https://youtu.be/VRs1WwLqSdA
 
SEPULTURA on YouTube:
‚The Vatican‘ official video: https://youtu.be/SSqYDgT-ykg
‚Da Lama Ao Caos‘ official video: https://youtu.be/vhvXc7ccy8Q
 
SOILWORK on YouTube:
‚Death In General‘ official video: https://youtu.be/kme-sxY2pAQ
‚Enemies In Fidelity‘ official video: https://youtu.be/5aCvJWyeGnA
 
ABORTED on YouTube:
‚Divine Impediment‘ official video: https://youtu.be/vCGOyvfzd-U
‚Termination Redux‘ official video: https://youtu.be/p10lUL6CxBQ

Kreator (GER) / Sepultura (BRA) / Soilwork (SWE) / Aborted (BEL)

Rock Cafe, Tallinn
P 12.02.2017 - 19:00 / 35.00 - 45.00 €